Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
6. apr 2012

@st2 a čo ti vyšlo?

st2
6. apr 2012

@maruskaaaa nO ved čo by som chcela na 2 den 😀 jedno veľké biele nič 😀 😀 😀

maruskaaaa
6. apr 2012

@st2 neboj, určite to výjde 🙂

st2
6. apr 2012

@maruskaaaa to skôr manžel chcel testovat, ja ani nie 😀 😀 😀

vvia
6. apr 2012

@st2 spravne mozme stresovat dve 😀 ja som uz dve rana prerevala, truba ci uz 3?

maruskaaaa
6. apr 2012

@st2 ja by som tiež testovala, asi by som nevydržala 🙂

st2
6. apr 2012

@vvia a testujes kazdy den?

vvia
6. apr 2012

@st2 jasnacka ved som 5 den po et a furt nic :( a to den et neratam

st2
6. apr 2012

@vvia ok až od čísla 8 to začne byt zaujímavé

vvia
6. apr 2012

@st2 hej a kd tam uvidim ako hovoris ty velke biele nic aj na 8 den tak ma budete kriesit :D

st2
6. apr 2012

@vvia eeeee potom to presunieme na den s číslom 9 😝

vvia
6. apr 2012

@st2 vtipalek :D

st2
6. apr 2012

@vvia 😲

simonkazga
6. apr 2012

@ivka3901 ďakujem moc. vlastne ani neviem čo všetko by som sa mala opýtať. som v rozpakoch. ako každá žena, aj ja som si myslela, že keď sa rozhodnem mať dieťa, budem mať. Možno nie hneď, ale budem. Ale včera počuť od lekára, že som z lekárskeho hľadiska "neplodná" keďže som ani po ročnom aktívnom sexuálnom živote neotehotnela, to bol šok. A aby toho nebolo dosť švagriná oznámila, že je tehotná (po troch cykloch). Nebudem prikrášľovať, zosypala som sa. 😢 veľmi dúfam, že nám v GF pomôžu. Bojím sa 😢

simonkazga
6. apr 2012

@maruskaaaa chváľa bohu. Čiže budem v dobrých rukách. Recepčná sa ma pýtala, ku komu chcem ísť. No, ja som vôbec nevedela. Tak ma priradila podľa voľného termínu.

silvuska47
6. apr 2012

@st2 ahoj tak ty si riadne pokročila..držím palčeky aby sa to všetko uchytilo tak ako má... 🙂 ja až koncom mesiaca idem pre vysledky ale čo ma teší už aj so svojím nastavajucim.len neviem či urobiť spermiogram v centre alebo niekde inde..toto ešte nemame doriešené.. 😠 inak tie testy so spermiogramom s toho su hned vysledky??či musíme zase čakať??

ivka3901
6. apr 2012

@simonkazga jáj moja kludne ak ťa niečo napadne som tu som PN z roboty tak som doma a oddychujem a večer som určite na pc.no aj my sme tak boli brali sme sa z lásky a ešte si pamätám,že som si povedala,že tehotná sa vydávať nechcem tak antikoncepciu som brala až do svadby a potom som ju vysadila a myslela som si,že hned otehotniem a trvá to už 7 rokov a po tých ortieloch v centre a vyšetreniach už vobec neverím,že budeme rodičmi,ale aby som ťa neklamala 2 pokus IVF sa nám podaril a bola som tehotná 9 týždňov a boli sme šťastný a prešťastný,ale prestalo byť malému srdiečko a v tom sa nám zrútil celý svet,ale už sme z toho vonku tak preto ideme skúsiť ešte 4 pokus kedže sa 3 pokus nepodaril a čo sa týka toho oznamovania,že je tehotná mám to isté o kúsok od nášho domu prerába mužova sesternica dom po babke a je tehotná tuším v 6 mesiaci a tiež sa mi zle na ňu pozerá ako tu pred domom chodí s bruchom a tiež mi to nie je príjemné a tá tvoja švagriná bola 3 krát na IVF ?

gelinka75
7. apr 2012

@silvuska47 ahojky, vysledky spermio su asi za 1-2 hodky, v centre to ide rychlo, muz bol 2x a ani raz neplatil, az mi je to divne 😉

simonkazga
7. apr 2012

@ivka3901 švagriná nebola na IVF, dokonca podľa mňa ani nevie čo to je. Pred tromi mesiacmi sa začali snažiť o dieťa a teraz je tehotná. V podstate ma to bolí len preto, lebo nám to oznámili asi tak, že ja som sa v kuchyni sťažovala, že nás lekár posiela do GF, lebo sme už oficiálne neplodní a bojím sa, či niekedy budem môcť mať dieťa. Vypočula si to, s reakciou "aha, to je zlé". Asi o tri minúty nám oznámila, že "ja s vami piť nemôžem, zabudla som doniesť foťák, aby ste mohli vidieť moje krásne pozitívne testy. Som tehotná" Pochopíš? ani štipka súcitu. Hádam by ju nezabilo, ak by to neoznámila hneď. Prajem jej, aby to dieťatko donosila a porodila zdravé, ale ja som s ňou skončila.

fles
7. apr 2012

@maruskaaaa Ahoj. U notara som bola v stredu a potvrdil podpisy a dala to dokopy s tym pap. co sme dostali v centre. Platila som 6 euro. V utorok idem na predoperacne k internistovi. Dufam ze to stihneme.

fles
7. apr 2012

@st2 nedockavec jeden 😀

fles
7. apr 2012

@vvia Neboj bude to pozitivne 😲

fles
7. apr 2012

Ahojte no som tu a prezila som 😉 😉 dnes som si pichla uz 2x a tu som. Najprv som maturovala ale nakoniec som to zvladla !!! JUPI. Kazdej pekne sviatky prajem a nech vas poriadne vyoblievaju aby ste boli ydravucke a peknucke 😅

st2
7. apr 2012

@fles supis no vidíš že to bolo nakoniec lahke 😝

gelinka75
7. apr 2012

@simonkazga uplne prajna svagrina, ani sa ti necudujem, ako sa k tomu stavias, fakt by ju nezabilo, kebyze to povie inokedy a nie prave vtedy ale je to tak, su ludia co nemaju ani stipku sucitu ani nic, vidia len seba a svoje momentalne stastie..asi tak, nech ta to vsak netrapi, budes mat isto krasne babatko aj ty 🙂

ivka3901
7. apr 2012

@simonkazga 😲 no som z toho na nervy takto sa zachovala mám aj já trošku podobné problémy ako ty,ale já sa chvalabohu moc nerozprávam s tými čo sú tehotné nemyslím tým baby v robote čo majú deti,ale tie čo čakajú a zas mám kamarátky,ktoré 10 rokov nemohli mať a jedna nedávno porodila chlapčeka a druhá išla do martina na IVF tak čakám či jej to vyjde aspom ma to povzbudí 🙂

vvia
7. apr 2012

@fles bola by som najstastnejsia na svete

ivka3901
7. apr 2012

tak baby a dneska začínam tým dipferelinom o 17 00 hod,uvážila som to a včera som mala síce veľmi slabé,ale bola to menzes a dneska ma bolí total brucho som nervozna a bolí ma hlava a prsia mám citlivé ☹ myslíte,že dneska možem začať?

fles
7. apr 2012

@st2 teraz uz len cakat do stredy. Inak spomemula si stredu ze si bola. Kto ti to robil ? nebola si tam rano okolo 8 00 ? aj ja som tam vtedy bola.

ivka3901
7. apr 2012

@fles ahoj ak dobre tuším aj ty si začala pichať inekcie aké máš?ja mám krátky protokol?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre