Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
12. apr 2012

@maco83 to si ma trošku upokojila,lebo aj já som mala len 3 dni a veľmi slabý a mávam tiež nepravidelný a aj dosť dlho a silný ako kedy fúha to ti potichúčku závidím,že už ideš na odber a prestaneš si pichať inekcie 😉 já som samá modrina 😔

alibabaa
12. apr 2012

@lea1333 o takom som este nepocula, leda zeby bol novy...

ivka3901
12. apr 2012

@alibabaa inak može byť,lebo ako som chodila na konzultácie do CAR-u tak tam bol nejaký nový mladý dochtor a ten sa može volať tak............ 🙂

maco83
12. apr 2012

@ivka3901 no a do dnešného dňa ani vlastne neviem ako to tam vnútri vyzerá doktorka mi nikdy nepovedala, že kolko vajok mám lebo že aj tak je to zbytočné lebo nie v každej "bublinke" je vajíčko neboj aj ty sa dočkáš ešte si len v polovici 😉 myslela som že ten pregnyl sa pichá večer pred zákrokom ale ja si ho mam dať pichnúť dneska večer a odber je až v sobotu, nieje to nejako neskoro? kto ma skúsenosť?

alibabaa
12. apr 2012

@maco83 pregnyl sa picha 36 hodin pred zakrokom, nemusis sa obavat, vsetko je v poriadku 🙂

st2
12. apr 2012

@lea1333 to meno mi nic nehovori

maco83
12. apr 2012

@alibabaa no šak ale od dnešného večera do soboty rána je viac ako 36 hodin to nevadí?

nelly3
12. apr 2012

@lea1333
no jeho otec ma operoval, ale to bolo 8 rokov dozadu a jeden krat ma aj jeho syn vysetroval, ale to bolo v ruzinovskej nemocnici, ja chodim do gyn-fivu 3 roky, ale som si ista, ze on tam nepracuje krizko ml., popripade si zavolaj do centra a sa opytaj 😉

lea1333
12. apr 2012

@alibabaa
@st2 no som tam volala a povedali mi ze on robi len 3d ult tak som sa objednala k dr Stenovej mate skusenosti?@nelly3

fles
12. apr 2012

@st2 Ahoj tak som volala a predstav si že na kontrolu nejdem. Ale zato dnes večer si mám pichnuť pregnyl a v sobotu ráno šup ide sa na to 🙂 mysli na mna !!!

fles
12. apr 2012

@maco83 ahoj, ty ideš dnes na poslednú injekciu ? pregnyl ? aj ja !!! a tiež idem v sobotu ráno na 7 / 00. Tak sa tam stretneme. JUPÍ

fles
12. apr 2012

Beriem si papučky a košielku - už v sobotu !! 🙂

st2
12. apr 2012

@fles jeeeee no jasne ze budem mysliet, a neboj zvladnes to lavou zadnou, aj ja som sa velmi bala lebo som nevedela co si mam predstavit a hlavne som predtym nikdy v zivote nezazila narkozu ale fakt som bola strasne vesela z toho

st2
12. apr 2012

@lea1333 ja som k stenovej chodila, velmi mila vsetko dopodrobna vysvetli 😉

ivka3901
12. apr 2012

@lea1333 ahoj já chodím k dr.stenovej už 3 roky a momentálne stimulujem na 4 IVF

ivka3901
12. apr 2012

@fles
@maco83 tak v sobotu? myslím na vás 🙂 posielam pusku a teším sa s vami

fles
12. apr 2012

@st2 co ti tam šľahli ? 🙂 🙂 ked si sa smiala furt - tak sa už teším

st2
12. apr 2012

@fles no ved to keby som vedela 😀 😀 😀 mne sa ani spat nechcelo potom ako kocky zvyknu, este s jednou babou sme tam boli a furt sme kvakali

lea1333
12. apr 2012

@ivka3901 a je taka ze vsetko vysvetli?lebo ja potrebujem to!

alibabaa
12. apr 2012

@maco83 tak sa to presne planuje aj pri inseminacii- IUI aj pri IVF

alibabaa
12. apr 2012

@fles @maco83 tak kocky v sobotu si so sebou vezmite: papucky, kosielku s kratkym rukavom, alebo musi byt volny ak je dlhy. aby nestahoval ruku ked ho vyhrnu. vlozku pre istotu, vreckovku, ked budete smadne aby ste si mohli navlhcit pery, kym pojdete na zakrok, ja som mala so sebou aj teple ponozky, mne byva po narkoze neskutocna zima od noh, nieco na citanie - ja som sa hrala na telefone karticky, kym som prisla na rad.. a PERO. budete tam podpisovat papiere.. to mne chybalo 😀 😀 😀 a uz ma nic nenapada... 😅

ivka3901
12. apr 2012

@lea1333 áno je taká,že všetko vysvetlí 🙂

maco83
12. apr 2012

@alibabaa no pekne si nám to popísala 🙂 hádam na nič nezabudnem a peniažky netreba kedy sa vyplácaju tie ostatné veci ktoré si dáme robiť pri IVF?
@ivka3901 drž poriadne palčeky aj ja budem potom tebe aj na nohách nech sa ta šťastena konečne unaví a sadne si aj na nás čo sme sa nenarodil pod šťastnou hviezdou 😉

fles
12. apr 2012

@alibabaa dik moc za rady - dodrzime

maco83
12. apr 2012

@alibabaa ešte sa ťa chcem spýtať ani nie ja ako môj muž 🙂 že koľko to asi všetko trvá kedy zobrali teba na sálu a o kolkej si išla domov? Ďakujem 🙂

fles
12. apr 2012

@maco83 tak aj ty si zachvilu pichnes pregnyl ? posledna inj.. super 😀 Zajtra si uz nedavas diferelin ze ? dobre som to pochopila. Len vecer aug. a aj rano . No a o 7 sa stretneme hadam 😝 😝 😝

maco83
12. apr 2012

@fles ahoj hej dneska si idem dať pichnuť pregnil 10000 a zajtra konečne bez injekcii večer jedna tabletka augumentinu či ako sa to volá 🙂 a jedna ráno v deň odberu. hej stretneme myslím že nás tam bude viacej

ga79
12. apr 2012

@maco83 vsetko sa plati na recepci ako prides....

fles
12. apr 2012

@maco83 no ved uvidime. Som zvedava kto tam bude - doki !!! koho vyfasujeme. Poznavacie znamenie co bude ? 😉

ga79
12. apr 2012

@fles cervena ruza 🙂)))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre