Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
11. máj 2012

@maruskaaaa tak teoriu ovladam 😀 😀 😀 skutek mozno utecie 😀
@kklaudia a ty si sestricka a si zo senca?

kklaudia
11. máj 2012

@gelinka75
nie, nie som sestrička ale strašne som po tom túžila... ale pichávala som babke inzulín a manželovi po havárii injekcie proti trombóze tri týždne a som aj darkyńa krvi, takže mi to nič nerobí...
a v senci len pracujem, nebývam tam

maruskaaaa
11. máj 2012

@kklaudia no len aby si nebola prekvapená, že naozaj zaklopem 🙂

maruskaaaa
11. máj 2012

@gelinka75 potom budeš moja poradkyňa, spolieham na to 🙂 🙂 🙂

kklaudia
11. máj 2012

@maruskaaaa
To by bolo, pred firmou na parkovisku... 🙂

kklaudia
11. máj 2012

@maruskaaaa
@gelinka75

Ja mám strach len z toho, že by to nemuselo vyjsť...

gelinka75
11. máj 2012

@kklaudia tak mas dost praxe, ja asi zbehnem na prvu do centra a ostatne sama, vsak uvidim v akom budem strese tak podla toho 😅

gelinka75
11. máj 2012

@kklaudia nato ani nemysli, ze to nevyjde, ja viem, ze je aj tato moznost, ale musime verit, ze to vyjde 😵

maruskaaaa
11. máj 2012

@kklaudia škoda, že nepracuješ v BA, neboj, všetko výjde, netreba si pripúšťať inú variantu 🙂

kklaudia
11. máj 2012

@gelinka75
neboj sa... a kedy ideš do GF? mne dr.hovoril, že v pondelok alebo v utorok, keď to príde z poisťovne, tak mi hneď volá a ja tam doletím, lebo určite mi to pošlú...budem tam volať, schválené to mám, menzes mám mať 19.teho, chcela by som to stihnúť 😒

ivka3901
11. máj 2012

@maruskaaaa ahá možeš mi to trošku upresniť čo je to HP?no já čakám na mršku a ideme nato zhruba na budúci týždeň koncom dostanem,inekcie mám už všetky doma 🙂

kklaudia
11. máj 2012

@maruskaaaa
nepripúšťala som si, kým som nezačala študovať na nete kto má aké skúsenosti, ale dnes sa z toho pekne vyspím a od zajtra sa budem znovu tešiť...aj z vás samozrejme 🙂

ivka3901
11. máj 2012

@gelinka75 ahojky čakám na mršku zhruba na budúci týždeň by som mala dostať,lebo tiež to mám také rozhádzané jáj 😒

gelinka75
11. máj 2012

@kklaudia ja som teraz bola, idem az cca o 3 tyzdne na kontrolu hned nato ako zacnem pichat 🙂 tebe sa to teda krati, snad to stihnes, uz vies aky protokol budes mat?

kklaudia
11. máj 2012

@gelinka75
nie, to teda neviem...

maruskaaaa
11. máj 2012

@ivka3901 HP (hormonálny profil). Tak sa teším s Tebou, že o chvíľu začínaš. Už sa teším, ako nám oznámiš, že si tehu 🙂 určite to výjde

gelinka75
11. máj 2012

@ivka3901 a ty pichas sama injekcie?

maruskaaaa
11. máj 2012

@kklaudia budem držať palce 🙂

kklaudia
11. máj 2012

@gelinka75 maruskaaaa
Odchádzam pa pa

gelinka75
11. máj 2012

@kklaudia cauko 🙂

liliana30
11. máj 2012

Ahojte, bol niekto na laparke v gyn-five? Potrebovala by som vedieť či ste potom ostali na PN alebo išli v pondelok do práce. A ak si pamätáte kedy vás zobrali na sál. Ďakujem🙂

ivka3901
11. máj 2012

@maruskaaaa ahá dík za vysvetlenie 😉 dúfam,že to bude už ok všetko a nebudem mať zas stopnutú stimulku,lebo už som z toho na nervy,ale zas do roboty sa mi nechce ísť 🙂 už som zabudla čo robím v robote 😉 no dúfam,že budeš mať pravdu a ten telefonát bude šťastný 😀

ivka3901
11. máj 2012

@gelinka75 nie mám to uľahčené,moja susedka vo vedlajšom dome je sestra mojej svokry a ona je sestrička u obvodného dochtora u nás v dedine takže len prejdem cez záhradu a ona mi ich pichne doma každý deň a ona mi vybavuje aj ostatné vyšetrenia čo potrebujem 🙂 takže nemusím behať na pohotovosť 🙂

maruskaaaa
11. máj 2012

@ivka3901 neboj, dopadne do dobre 🙂

mortiiss
12. máj 2012

@gelinka75 ahojky.
Nebolelo ma brucho, len som stale chodila curat 🙂 to ale preto, ze som pila vela vody. Resp. v tom case, v akom ma bolieva aj v normalnych cykloch, ma bolelo , ale nic extremne. Normalne som chodila do prace, bez obmedzeni. Pracujem ale v kancli, takze ziadna fyzicka namaha 🙂 Vcera som mrkla na manzela, ze ma poslednu sancu pichnut si do mna ihlou 😀 ale nechcel ani za svet ... 😀

Zdravim aj ostatne fesandy

gelinka75
12. máj 2012

@ivka3901 tak to mas dobre, to by som brala, u nas to nikto nevie, len ja a mm a kym sa da nikomu to nepovieme, az keby sa zadarilo, tak aj keby bola nejaka sestricka v okoli tak by som si to nedala pichat

gelinka75
12. máj 2012

@mortiiss cauko a kolko si pila denne? moj mm tiez je vyklepany, ze mi nechce robit bolest, asi ho nenahovorim nech do mna pichne 😀

mortiiss
12. máj 2012

@gelinka75 davas si aj embryoscop? My si ho dame, stoji sice 300 evry, ale v podstate nemame inu moznost, nez si ho dat 😀 : lebo ked si ho dame, a vyjde to, tak budeme mat 300 eury uplne v pazi, budeme stastni a nebude nam luto penazi. Ked si ho nedame a nevyjde to, budeme si vycitat, ze sme si ho nedali. Ked si ho dame a nevyjde to, povieme si, ze sme pre to spravili vsetko. Este je tu moznost ze si ho nedame a vyjde to. Ale to je 1 proti 3. Logika nepusti ... 🙂 No, uz len verit, aby bolo do neho co dat ...

mortiiss
12. máj 2012

@gelinka75 cca 4 litre cistej, neperlivej mineralky. Moj by mi aj bolest spravil ale boji sa, ze mu budem nadavat 😀 😀 ...

gelinka75
12. máj 2012

@mortiiss no my sme nad tym tiez rozmyslali, je to sakra drahe a presne ako ty vravis, mozno by sme si to vycitali, dr. mi to tak vysvetlila, ze vela parov si to nedava pri prvom pokuse, ale je to na nas a je to lepsie pre embrijka, menej sa s nimi manipuluje atd. zatial som rozhodnuta tak na 80% ze ano este uvidim, davate si PK a ICSI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre