Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

given
8. jún 2012

@alibabaa No jasne, ved ako by si ma aj mala spoznat, ked tu nemam foto, ze? Ja by som ta tiez nepriradila k tej fotke, co tu mas. Hlavne, ze som si zapamatala tvoje priezvisko. 🙂

alibabaa
8. jún 2012

@given sikulka .. no take ovocnickovske zvucne ..

given
8. jún 2012

@alibabaa Ano presne! 🙂 Kedy sa chystas zas? Ja idem v nedelu.

alibabaa
8. jún 2012

@given ja uz az na KET.. takze ak nepojdes v piatok do GF tak sa tak skoro neuvidime.. 😕

given
8. jún 2012

@alibabaa Ja si myslim, ze budem mat v piatok ET, ale este je skoro nato, aby som si tipla, kedze este nebola punkcia.

ivka3901
8. jún 2012

@gelinka75 v pohode aj sa tešila natú narkozu moja zajtra ti to ešte napíšem,lebo už sme dosť unavený obidvaja a ideme si lahnúť kedže som nespala ☹

ivka3901
8. jún 2012

@given aj ty si bola dneska 🙂 aká sranda tak sme tam ozaj boli všetky a navzájom sme sa nepoznali 😀

alibabaa
8. jún 2012

@given to by bolo milee.. teoreticky by to mohlo vyjst 😉

gelinka75
9. jún 2012

no tak ja mam prvu megadavku za sebou, keby som sa mala este raz pichnut tak asi to nedam 😅 ten menopur peni ako fras 😠 no ale zajtra uz budem v tom zrucnejsia, casovo mi to zabralo 3x tolko ako pichanie len dipherelinu 😝

ivka3901
9. jún 2012

no čaute baby akurát pred hodinou mi volali z centra a máme 1 bojovníka píšem bojovníka,lebo fakt neviem či vydrží do pondelku 😒 lebo v pondelok máme vklad tak som zvedavá

maruskaaaa
9. jún 2012

@gelinka75 no veď ja hovorím, že ty si statočná. A to si zmiešala tie dva dokopy, tak ako si písala? a pichala si do brucha lebo pod kožu?

maruskaaaa
9. jún 2012

@ivka3901 aj jeden bojovník stačí, uvidíš, ako sa krásne uchytí 🙂

ivka3901
9. jún 2012

@maruskaaaa som smutná,že je len jeden a už som si aj trošku poplakala 😢

elise
9. jún 2012

@ivka3901 ivka bojovnik je silný a pekne sa zachyti 🙂 a očakávam od teba konečne testik // 🙂 držim veľmi palčeky

maruskaaaa
9. jún 2012

@ivka3901 na plač ani napomysli moja, veď ty si taká pozitvna osôbka, ktorá toho už dosť zažila. Snáď to pred úspešným koncom nevzdáš 🙂 🙂 🙂

elise
9. jún 2012

@ivka3901 čo bola vlani somnou na punkcii jedna kamarátka mala už po 40-tke tak mala iba jedno jediné vajičko podarilo sa oplodniť a vložili jej to ešte s nami na izbe plakala ale povzbudili sme ju. a vo februári sa jej narodil synček tak si predstav tuto maminku 🙂

ivka3901
9. jún 2012

@maruskaaaa no práve moja zažili sme si toho dosť a práve sme si povedali,že toto je naša posledný pokus 😒 a fakt po vklade budem maximálne ostražitá a aj ked či to pomože tomu mojmu bojovníkovi 🙂

ivka3901
9. jún 2012

@elise to je pekné jááááááááááááj musím sa z toho trošku dostať a odreagovať sa tak idem niečo robiť,aby som nato stále nemyslela ☹ elise ako sa máš moja?všetko ok? 😉

maruskaaaa
9. jún 2012

@ivka3901 hlavne moja musíš byť v úplnej pohodke bez stresov. Veď aj tak to neovplyvníš a stresom nič nevylepších. Práve naopak, keď budeš v pohodke, tak drobčekovi sa bude veľmi páčiť u teba a tak sa pekne uchytí. Tak ako píše elise, tak aj 1 vajko stačí a môžeš byť mamina. 🙂

elise
9. jún 2012

@ivka3901 predstavuj si teraz že už máš drobčeka v brušku a si tehotná uver tomu pocitu a pomôže ti to pozitivne naladiť sa ja som tak pred vkladom si to predstavovalaa aj ked bol drobček v brušku som si hovorila že pekne hcg rastie a bábo sa uchytilo ako fakt🙂 ja občas napínanie na vracanie občas vraciam ale dá sa to už som videla aj srdiečko a 21.06 očakávam tehotenský preukaz už u svojej gynekologičky🙂

gelinka75
9. jún 2012

@ivka3901 cauko musi byt silny bojovnik, ked s nim cakaju do pondelka, podla mna to bude dobre, dr. vravela, ze ked je malo vajicok tak ich vkladaju malobunkove, aby neriskovali ze nebude nic, ale ked ho nechavaju do pondelka asi sa deli v pohodke 🙂

gelinka75
9. jún 2012

@maruskaaaa no natiahla som 1 vodicku a pichla do fostimonu, zas vytiahla pichla do dalsieho fostimonu a to cele som zas vytiahla a pichla do menopuru, zacalo to tam penit 😅 tak som to vytiahla do striekacky a vyklepavala bublinky, vcera mi vraveli v centre ze to mozem zmiesat dokopy aj dr. aj sestricka tak asi to je ok, no a zvlast som pichala diphereline, z toho sa mi podarilo dobry prud vystreknut, nechapem ako ked som mala asi milimeter vzduchu v tom, tak som nadavala, ale co to su take pikosky 😀 vsetko picham do brucha do tuciku

maruskaaaa
9. jún 2012

@gelinka75 už len z toho miešania som mešuge, no pekne. Aspoň nemusíš pichať do svalu že? a to picháš tou menšou ihlou?

gelinka75
9. jún 2012

@maruskaaaa hej to su take mensie oranzove ihly ale aj tak maju tak 3 centimetre, nepicham to na doraz, len asi do tristvrte, do svalu ide pregnyl, co je na konci pred OPU, to ma muz zoberie na pohotovost, lebo to si netrufam, hruba velka ihla, uz teraz mam stres 😀

maruskaaaa
9. jún 2012

@gelinka75 neboj, to ti pichnú na pohotovosti a potom šup šup na odber, potom vklad a potom oznámenie že si tehu 🙂 a potom ťa budem otravovať s otázkami 🙂

gelinka75
9. jún 2012

@maruskaaaa mozes, ked budem vediet tak poradim 😀 my zeny musime vsetko zvladat, muz sa okolo mna motal rano a len lutostivo pozreal ako sa napichujem 😀 😀

maruskaaaa
9. jún 2012

@gelinka75 ten môj sa bojí krvi, ale keby bolo najhoršie, tak vravel, že ma pichne. Tak si ho vyskúšam a uvidím, či nepôjde do kolien 😎

maruskaaaa
9. jún 2012

@gelinka75 ešte ma napadlo, vraj pred OPU okrem predoperačného musíš mať nejaký doklad potvrdený na matrike. O čo ide? A plus krvné testy partnera-to robia v centre?

gelinka75
9. jún 2012

@maruskaaaa no to je taky suhlas s IVF (tlacivo dostanes v centre), ze dieta ktore sa z neho narodi bude vase, to len treba potvrdit na matrike a na krvne testy ti daju ziadanku a muz bol u svojho obvodneho na krv, v pondelok ide pre vysledky, ja uz mam aj interne vybavene 😉

gelinka75
9. jún 2012

@maruskaaaa tak zo srandy som vyratala termin porodu, kebyze sa nahodou zadari a vysiel datum 13.3.2013 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre