• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

5. decembra 2016 
@gelinka75 no pekný dátum. Môj manžel sa narodil 13.3, 13. sme mali svadbu :sunglasses: takže pekný dátum
9. jún 2012 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ivka3901 veľmi veľmi ti držím palce, nech len bojovníček vydrží a pekne sa uhniezdi tam kde má. pozdravujeme všetky snažilky, vyjde vám to len treba vydržať a nevzdávať sa :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
9. jún 2012 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@maruskaaaa jeej aj mm je narodeny 13.3 :slight_smile:
9. jún 2012 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gelinka75 no aj ja len tak zo srandy a vyslo mi 9.3 .. no a mm je 13.3 tak som sa pobavila :grinning: ze natiahne sa to a budem rodit na jeho narodeniny :grinning: :grinning: ked sa tam hore nad nami zlutuju a poslu na svet dusicku :wink:
9. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@alibabaa no to je aká náhodička :slight_smile:
9. jún 2012 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte,
som deň po vklade, dala som si jedno embryjko, lebo mi povedala embryologička, že je krásne... :slight_smile:
Išla som posledná, trošku pracovali nervičky, lebo sa to pretiahlo ale o hodinku...zavolali ma, že nech som trpezlivá... A ja som tam bola ale pol hoďku...
A teraz len nad ničím zlým nerozmýšľam a pomaličky čakám na desiaty dník... :wink:
9. jún 2012 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@kklaudia uz by som to tiez chcela mat za sebou, drzim palceky :slight_smile:
9. jún 2012 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivka3901 držím palce bojovníkovi :wink:
9. jún 2012 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivka3901 moc a moc Ti držím palce, aby bojovník vydržal a potom sa poriadne zahryzol :slight_smile:
9. jún 2012 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@misi76 a ako sa mávaš Ty? a čo drobci?
9. jún 2012 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinasc ahoj, no my sa vytešujeme z drobcov, rastú veľmi rýchlo. Hlavne sú veľmi dobrí a robia len radosť. O týždeň už máme 6 mesiacov, sa mi veriť nechce. 5 rokov bojov sa vlieklo kedy už budeme mať aj my prírastky a teraz to ide neskutočne rýchlo. TO nie je spravodlivé :frowning2: .
Kočky držte sa a ako som písala, nevzdávajte, stojí to všetko za to :wink:
9. jún 2012 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@gelinka75
Ďakujem... :slight_smile:
9. jún 2012 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule.. strasne ma dusi z estrofemu, mame nejaky liek alebo liecbu aby som sa tak strasne nedusila?? je to fakt neznesitelne.. uz neviem co mam robit.. ine nerobim len kaslem az ma nadrapuje..
10. jún 2012 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alibabaa skus si kupiť probiotika ja som tiež kašlala ale zvykneš si ved čo pre bábo spravime všetko :slight_smile: kedy ti vychádza vklad?
10. jún 2012 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@given Ahoj. Som rada, ze sme sa mohli vidiet aj nazivo :wink: Ako si dopadla? Ja som trosku sklamana z mojich vysledkov :unamused: Snad sa to zlepsi a budu kvalitne vajka a hlavne nech je ich dost.
10. jún 2012 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sheronka Cau, aj ja som rada. Aj ked bol to trochu risk, keby si to nebola ty :grinning: .
Uz ti volali? Mne kazali este dnes pichnut poslednykrat, ale dali mi miesto Gonalu Fostimon, kedze uz som mala doma malicko. Vecer vraj bude Pregnyl a v utorok ideme nato, ale este cakam, ze mi to telefonicky potvrdia. Dnes mi to pichanie islo strasne tazko, uz sa asi aj telo brani, mam toho dost, bolelo ma to a normalne som nevedela prepichnut kozu (akoze kožu :slight_smile: ). Clovek by povedal, ze po 3 tyzdnoch pichania to pojde ako po masle, ale paradoxne na prvykrat mi to islo lepsie. Uz je je to za nami. So stastnym koncom...
10. jún 2012 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@given moja ja mam toho plne zuby a to som len pridala dalsiu injekciu druhy den, mozes mi prosim ta napisat kolko celkovo si pichala? kolko dni?
10. jún 2012 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@given To by bola sranda keby to bol niekto iny :slight_smile: Prave mi volali ze si mam pichat vyssiu davku gonalu 150. A uz iba pol ampulky dipherelinu. Akurat ze som im zabudla povedat ze uz ho nemam , kvoli tomu tam musim ist zajtra znova. Nejako mi ten odber vychadza dost neskoro, najskor piatok. Drzim palce aby to dopadlo vsetko ok. S tym pichanim mate pravdu. Cim dlhsie picham, tym viac to boli.
10. jún 2012 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočeny tak zajtra mám ET o 10 00 hod teším sa veľmi síce mi nehovorila o embryjku nič,ale hádam je všetko ok,ked mám zajtra vklad :slight_smile:
10. jún 2012 o 13:32  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@sheronka ides do ba len kvoli dipberelinu?
10. jún 2012 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivka3901 drzim ti palce :slight_smile:
10. jún 2012 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gelinka75 Cau, presne 21 dni. Dnes mam 15DC a vecer mam Pregnyl.
10. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anleka Ahoj. Ano iba kvoli dipherelinu.
10. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@given to uz ratas spolu s dipherelinom? :slight_smile:
10. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sheronka Ja som tiez cely cas myslela nato, ze uz nemam Gonal, ze to musim Drabekovi povedat a tym padom som sa zabudla spytat ine veci. Ty si asi myslela na cystu, kedze si zabudla na Diphereline :slight_smile: Ale asi to s nou nebude take dramaticke, kedze ides dalej, vlastne uz do finisu, poslednych par dni to uz nejako vydrzis.
10. jún 2012 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivka3901 Drzim silno palce, veru ma to aj napadlo, ked som tam dnes bola, ze tu niekde v miske je ten maly bojovnik. :slight_smile:
10. jún 2012 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gelinka75 Ano, 21 dni spolu. Presne 3 balenia Dipherelinu som minula.
10. jún 2012 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ivka3901 isto sa pekne deli a pekne sa aj uchyti u maminy :dizzy_face: :slight_smile:
10. jún 2012 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@given a este mam otazku kolko si pichala len diphereline samotny :slight_smile:
10. jún 2012 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave som dorobila 2 plechy ceresnovej strudle, ale rovno som si musela ist lahnut, picha ma cele podbrusko, takze odteraz koncim s prilisnymi aktivitami :sweat_smile:
10. jún 2012 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok