• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. januára 2017 
Ahojte baby, prosim mate zaruceny recept na privolanie ms..cakamee a cakamee, nech mozeme ist na KET a ona nechodi, nepomaha ani vino, ani kupel ani nic :frowning2:
10. jún 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa moja toto je pre nás 4 pokus a ked to náhodou nevyjde tak my sme psychicky už dosť na tom zle a nechceme sa celý život trápiť a já už mám fakt dosť tých inekcií a všelijakých vyšetrení a proste behačiek okolo toho a aj peniažky dochádzajú tak treba niečo našporiť kedže som už 3 mesiac PN :frowning2:
10. jún 2012 o 19:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no práveže nedali tak preto trpnem :frowning2: a potom budem rada,ked sa zas v centre stretneme,ale trošku na dlhšie :wink:
10. jún 2012 o 19:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise mojenko si zlaatá až ma to dojalo a hádam sa drobec pekne delí :slight_smile:
10. jún 2012 o 19:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 no to ano to ti verim moja.hm. tak budeme sa moc moc modlit aby to uz vyslo moc budem na teba mysliet :slight_smile: :slight_smile: viem no ono to je strasne svagrina mala 9 pokusov a az 9 ty vysiel hm. tiez boli hotovy obidvaja hrozne :frowning2: moja drzkaj sa a myslim na vas :slight_smile: :slight_smile:
10. jún 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa moja si zlatá dakujem ti veľmi :slight_smile:
10. jún 2012 o 19:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sheronka ja si od štvrtka pichám polku Dipherine,a druhu polku si pichám na druhý deň,nič nevyhadzujem :slight_smile:
10. jún 2012 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Zacina ma premahat depka. Som 11 DC a stale ta stimulacia nie je tak ako by mala. Bojim ze nebudu vajka :frowning2:
10. jún 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stenlyhozienka Ahoj. Dakujem za info. Ktory den cyklu si? Ako to s tebou vyzera, vies kedy bude odber?
10. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka a co ti povedali na kontrole?
10. jún 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka chodím na ultrazvuk,som 13 DC,a o odbere neviem ešte nič,ale už by som chcela ísť keby bolo na mne a čo Ty?
10. jún 2012 o 20:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Povedali ze foliky mam ale male. Zevraj reagujem pomalsie :frowning2:
10. jún 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka hm, preto mozno ta polka dipherelinu, asi ti moc brzdi vyvoj, neboj teraz ti to upravili, isto to bude ok, ja beriem liekov celkovo 225 tak snad z toho nieco vyrastie :slight_smile:
10. jún 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stenlyhozienka Ja som 11 DC. Zevraj mam foliky ale este male. Este mi aj narastla cysta, zevraj to ale nevadi. V stredu mam dalsiu kontrolu. Tebe co hovoria na kontrolach? Je to zvlastne. Na IUI som chodila cca na 11DC.
10. jún 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac babulky, dnes poobede ma okakal vtacik na rameno. Tak dufam ze mi to prinesie stastie :slight_smile:
10. jún 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sheronka ja idem zase v utorok,a folikul mám dosť,ale ešte sú tiež malé,tak zvyšujú dávky a netuším čo bude ďalej :frowning2:
10. jún 2012 o 20:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stenlyhozienka Tak dufam ze na buduci tyzden uz nejake vajka "znesieme" :grinning:
10. jún 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka jásne,že áno,o týždeň už budeme mať po odbere a budeme stresovať pred vkladom :slight_smile:
10. jún 2012 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stenlyhozienka ty mas ake davky? ako vidim, budem aj ja stresovat pred dalsou kontrolou
10. jún 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 Ahoj, ja uz dnes picham Pregnyl...vlastne uz o chvilku. Posledny injekcia jupiiii!
Ked ste isli na odber, na kolku ste tam rano boli? V papieroch je 7:30 a sestricka mi povedala, ze na 7:00. To sa mi velmi nechce, pravdupovediac, oni tam urcite zaratali aj nejake cakanie, nie?
10. jún 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gelinka75 pol dipherinu,začinala som stovkou Puregonu,a už si pichám 175,a 75 Menopuru
10. jún 2012 o 21:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka Nepanikar! Zbytocne sa stresujes, a na nic to nie je dobre. Pozitivne mysli a uvidis, dobre to dopadne. Ved aj ten vtacik to asi odhadol... :grinning:
MM zas dnes rozbil hrncek. Hm, crepiny...
10. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@given hej, ja som cakala cca do 9:00.. ale je to individualne.. bola som tam na 7:00 s mm.. ten odovzdal matros a isiel domov. a ja som sedela a cakala.. tebe staci aj na 8:00 prist. si myslim.. vezmi si papucky, nocnu kosielku, intimku, nieco na citanie pred opu pri cakani, pero a ja som potrebovala teple ponozky na nohy. po narkoze mam vzdy ladove nohy :sweat_smile:
10. jún 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa Ahoj, pani H. :slight_smile:
Dik za dobre rady, tie teple ponozky by ma teda nenapadli :slight_smile:
10. jún 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sheronka diphereline treba zarobiť ako obvykle, ale natiahnuť iba polku, zbytok vyhodiť, neodkladať, vždy si zarob nový... :slight_smile:
10. jún 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@given pani z pravoboku nezabudni pero, vypisuju sa tam aj dajake formulaaare a v utorok na teba mysliiiim .. mna stale dusi ten otrasny kasel.. a v noci som mala krce v nohach.. vsetko na mna lezie.. och.. to aby som si zapamatala posledny cyklus? :confused: :grinning:
10. jún 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa Pockaj, ked budes tehotna, bude to este horsie :slight_smile: Opuchnute nohy, plny mechur, zle sa ti bude dychat, vsetko ta bude boliet :sunglasses: , nebudes moct spat na bruchu. A to este nehovorim o porode, potom si nebudes moct sadnut, budes mat dohryzene bradavky a ostatne tie mile veci :slight_smile:
10. jún 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Idem na ten Pregnyl. Dobru noc vsetkym!
10. jún 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alibabaa prosim ta, ta narkoza je do zily? ci ako, zatial mi nie je jasne ako to tam prebieha :sweat_smile:
10. jún 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 hej napichnú ti žilu a tak podajú narkózu :slight_smile:
10. jún 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok