• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. septembra 2017 
@sheronka kolko ho potrebujes? mne zostali 2 inj.
10. jún 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 10 dni cisto Diphereline. 5DC som pridala Gonal. Sranda, aj ja idem teraz piect strudlu - makovo-visnovu a makovo-jablkovu :slight_smile:
10. jún 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@given super, od rana som bola v kuchyni, komplet obed a strudla, medzitym trocha upratovania, ale som KO :grinning: ja som piekla makovo ceresnovu a prezlovo ceresnovu :slight_smile: ja som pichala cisto diphereline 6 dni, moze to byt, zeby som potom mala opu skor ako ty? teda nie po 21 dnoch?
10. jún 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Tak asi hej, okolo toho 14-15 dna cyklu sa picha pregnyl (teda podla stavu folikulov a hladiny hormonov). Ty si ktory DC teraz? Mne sa to nejako natahovalo, MS nie a nie prist, ty si to mala upravene tou antikoncepciou, ak sa dobre pamatam. Ked som bola 1krat na IVF, tak som zacala pichat prvy den a na treti den prisla MS, takze to bolo o dost kratsie cele.
10. jún 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anleka Neviem kolko ale v stredu mam kontrolu tak to by mi dve aj stacili. Odkial si? Mas dipherelin 0,1 mg?
10. jún 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka poslala som ti postu
10. jún 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@given ja som 4DC teraz tak asi to tak nebude a dnes som 2 den pichla fostimon a menopur a 8 den diphereline, ja mavam bezne ovulku na 13 den, ale asi teraz je to inak, mozno aj skor :sweat_smile: som z toho zmetena :grinning:
10. jún 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky sestricka mi dnes hovorila ze mam pichat iba pol ampulky dipherelinu. Ale teraz neviem ako presne to myslela. Bud to rozriedim s praskom cele ale potom natiahnem iba polku. Alebo na zaciatku natiahnem polku a riedim s celym praskom. Neviete mi poradit???
10. jún 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka podla mna rozriedit cele a natiahnut len polku, lebo ten roztok to je nic, len na rozmiesanie, liecivo je ten prasok, ale potom co s tou druhou polkou? vyhodit? :sweat_smile:
10. jún 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka Presne ako pise Gelinka, mne dnes sestricka povedala, ze treba picnut polku Pregnylu, a postup je ten, ze cele rozmiesat a polku pichnut. Zvysok asi vyhodit.
10. jún 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Aj ja si myslim. Ved to co s tou polkou? Ci by sa dala pouzit na dalsi den?
10. jún 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka no neviem, ci sa da pouzit zajtra ta druha polka :sweat_smile:
10. jún 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka polka sa nedá použiť na druhý den treba zarobiť plnu dávku ale pichnuť len polovicu (ja som sa na to pýtala sestričky a ona mi vravela že to nie je potom sterilne)treba to vyhodiť
10. jún 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@given to je milé od teba,že si si na neho spomenula :grinning: bola si dneska na kontrole?koľký deň si už picháš?
10. jún 2012 o 16:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 tak moja aj já som dneska varila polievočku a ryžu a vyprážala som karfiol a odzajtra už nevarím a ani riad neumývam mám nakázané od manžela len ležať :grinning: no dúfam,že nám 2 to pomože to oddychovanie :slight_smile:
10. jún 2012 o 16:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@given
@gelinka75
@ivka3901
@sheronka Ahojte kocice :slight_smile: :slight_smile: a vsetky ostatne babule :slight_smile: ako sa mavate? co mate nove? a ako bolo cez vikendik? :slight_smile:
10. jún 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa ahoj v pohode my sa tešíme na zajtra máme jedného drobca prichystaného pre nás tak si ideme poň :grinning: a ty ako moja?čo máš nového? :slight_smile:
10. jún 2012 o 16:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 zajtra mas IVF? alebo teda vklad? jeeeej to fakt? no ja dnes katastrofalne :frowning2: mam strasne bolesti podbruska az do stehna mi to vraza :frowning2: take mrchovske ako by som mala dostat za hodinu hm.a mam vytok to som nikdy nemala.ale asi su to poovulacne stavy hm.bohvie som 5 den po ovulacii tak uvidime :slight_smile: dufam ze u mna sa drobec uhniezduje aj teplotka dnes troska klesla tak uvidime :slight_smile: :slight_smile: tak sa tesite co? :wink: :wink: :wink: :wink:
10. jún 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa áno ET čiže vklad embryjka síce z 3 vajok nakoniec je len jeden bojovník,ale bude tam mať veľa miesta len pre seba :grinning: a dúfam,že sa mu bude u mňa páčiť,lebo pre nás je to na dlhší čas posledný pokus :frowning2: tak to hádam už konenčne vyjde akurát som dovarila a doupratovala a od zajtra mám kludový režim od mojho mužíka nakazaný ani variť nebudem ani umývať riadik :grinning: to je super poriadne si oddychnem :slight_smile: takže ty takto tak super držím palčeky nech je tam ten drobček a máš aj teplotu?
10. jún 2012 o 16:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 jeeeej milacku moc budem na teba mysliet a drzat vsetky prsteky a palceky a pasticky a vsetko nech to vide :slight_smile: daj vediet potom ako to prebehlo len pekne zajtra lezkaj a nic nerob presne tak pekne v klude :slight_smile: a preco na dlhsi cas posledny pokus? no veru moja bola by som moc rada uz veru hm.no uvidime :slight_smile: :slight_smile: takto mam grafik som z neho uz mimo a to mi v stredu dokina povedala ze vidi tekutinku ze praskol folik ale na grafe je to ako by bola ovula predvcerom aha http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mistisa84/grafy?c=-8588647468854775808 :confused: :confused: :confused:
10. jún 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ivka cauko a dali ste drobca do embryoscopu? neboj ak to ma vyjst tak to vyjde, ved vy ste preto spravili maximum ostatne je na prirode, budem velmi drzat palceky a potom ta zas stretnem v centre ked pojdes na pozitivnu krvicku :grinning:
10. jún 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa ahojky, no vidis, ze stuplo, ty asi reagujes na ovulku s posunom, pekny vystup :grinning: a beries nejake vitaminy? ja som mala krce a silne PMS aj z kys. listovej :wink:
10. jún 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 takže pozitivne myslenie a od zajtra si tehotná a basta a po 10 a 14 dnoch pekne rastuce hcg od teba čakám a doma pekne ležkaj a nechávaj sa rozmaznávať, tohto bojovnika budeš o 9 mnesiacov držať v náručí a budete najšastnejši rodičia na svete. takže mysli pozitivneako fakt že si tehulka a hcg rastie ano?
10. jún 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gelinka75 nie nie teraz nie chcela som si kupit ten centrum matherna ale som sa nedostala do lekarne hm.no uvidime :slight_smile: ze ja som premeriavala ci nahodou zle nevidim chichi som nechapala :slight_smile: :slight_smile: no uvidime kazdopadne to vyzera dobre zatial ze? :slight_smile: :slight_smile: ja som nejaka divna cela chachacha :slight_smile:
10. jún 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa ano vyzera to fajn, mozes byt spokojna, som zvedava co z toho bude :grinning:
10. jún 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 no veru aj ja fu bodaj by len same dobre spravy :slight_smile: :slight_smile: a ty co nove?
10. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa ja nic, este asi 10 dni pichania :sweat_smile: uz sa neviem dockat konca a este som len nedavno zacala, vo stvrtok idem na dalsiu kontrolu :slight_smile:
10. jún 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no a kedy mate termin? joj uz nech mas po tom a uspesne ze? :slight_smile: :slight_smile: moc ti to prajem moja :slight_smile:
10. jún 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa dakujem, aj ja tebe prajem to iste, presny termin neviem, to urcia podla vysledkov :slight_smile:
10. jún 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 aha tak daj vediet potom oki? nech viem kedy mam najviac drzat paste :slight_smile: :slight_smile: okik? ja osm skusala ovu testik a uz je uplne slabunky :slight_smile: ale som si pomylila lebo mam rovnake obaly a urobila som prvy tehu chachachacah trubka.vidiet ze som spala nejakych 5 hodin :slight_smile: a vsimla som si to samozrejme az potom :grinning: :grinning:
10. jún 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok