Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
13. jún 2012

@dadenka111 @given no diky, aj ja mavam trampoty s pichanim, hlavne s dipherelinom, ta flasticka je väcsia ako ihla a snazim sa vytiahnut uplne vsetko a vzdy mi tam ostane taka minikvapka na spodku, dnes sa mi podarilo nejak z tej davky aj trocha vykvapnut, nechapem ako ale vytieklo mi zo striekacky 😠 ostatne lieky mi idu raz dva a s tymto mam furt nejaky problem
dadenka aj mne sa uz stalo, ze kvoli vzduchu som musela vytiahnut a znova pichnut 😖

ivka3901
13. jún 2012

baby ja vás obdivujem ako si tie inekcie možete pichať samé 😉 já keby som nemala takú výhodu,že susedu sestričku tak neviem čo by som robila 😒

gelinka75
13. jún 2012

@ivka3901 nic keby si nemala inu moznost by si si pichla sama 😀 ako mne je to lepsie ako ist rano k dr. alebo do centra, je to dost mimo, ani po ceste do prace to nemam a keby som mala chodit kazdy den, tak to by teda bolo 😅

elise
13. jún 2012

@ivka3901 ako moja dufam že odpočívaš a veľa piješ vodičky🙂

ivka3901
13. jún 2012

@gelinka75 asi máš pravdu jáj ešteže som mala takú výhodu 😉 jáj už som taká prespatá 😀

elise
13. jún 2012

ja postimulke som sa tešila že injekcie nebudem a na hematologi na základe genetiky a mutácii mi dávaju cele tehu pichať fraxiparine to sa ešte napichám🙂 ale čo by som pre bábenko nespravila🙂

ivka3901
13. jún 2012

@elise ahoj mojka jasné už taká prespatá furt len spím a ležím pri telke sem-tam prejdem pre jedlo do kuchyne 😀 a vodu mám pri sebe a zaujímavé,že ma prsia ešte až tak nebolia len mám vetry 😀

elise
13. jún 2012

@ivka3901 to je dobre znamenie 🙂

ivka3901
13. jún 2012

@elise teraz ktoré príznaky myslíš 😀

elise
13. jún 2012

@ivka3901 tie vetry tsom mala aj ja zo začiatku

ivka3901
13. jún 2012

@elise a aké príznaky si mala ešte na začiatku 😀 spomenieš si ešte 🙂

elise
13. jún 2012

@ivka3901 den pred testom som mala citliveprsia na dotyk ma zaboleli.veľký smed som mala a bola som hladná🙂

elise
13. jún 2012

@ivka3901 aj ty budeš mať zachvilu priznaky🙂

ivka3901
13. jún 2012

@elise no tie citlivé prsia mám aj ja teraz smäd tiež a ten hlad stále by som niečo jedla a muž sa smeje na mne,ale všetko mi prinesie čo chcem 😀

elise
13. jún 2012

@ivka3901 tak pekne si to uživaj a hlavne si dookola opakuj že si tehotná a si za to vdačná a hcg pekne stupa🙂

gelinka75
13. jún 2012

@ivka3901 ivka a planujes robit aj testik? moj muz je zas prec na sluzobke. ale uz som mu vravela, ze od buduceho tyzdna si prosim aby vyhradzoval svoj cas pre mna 😀

ivka3901
13. jún 2012

@gelinka75 no práveže nejaké testíky mám doma,ale to sú také nie moc na tú citlivosť,ale u nás je lekáreň a muža posielať no neviem aj ked dneska išiel do N.zámkov na prepis našeho nového autíčka a čo sa týka tej služobky moj otec je už 3 deň v svätej zemi v IZRAELI tak sme napísali lístoček a otec to hodí do múru nárekov tak možno nás tam hore už konenčne vypočuje našu prozbu 😀

fles
13. jún 2012

@gelinka75 ja veru tiež som si to nevedela predstaviť až sa mi prvýkrát ruky triasli ale zvládla som to !!! musela som.. už to je za nami.

gelinka75
13. jún 2012

@fles u teba je to so stastnym koncom, u mna zatial otazne 😀 inak baby zatial som zo stimulky nepribrala, vcera som sa vazila, za 3 mesiace antiky som pribrala 2 kila, to uz jedno odislo a odkedy picham uz 2 tyzdne tak nic 🙂 som aj rada

alibabaa
13. jún 2012

@given ako sa dari vasim bojovnikom? kedy bude opu? a kolko si dala prirodzene a kolko icsi?
ja som mala 10 vajok, 3 som dala icsi a 7 prirodzene. tiez mi hovorili ze budu musiet vsetky a pri opu mal mm o dost lepsi spg ako predtym.. no a poviem ti z 3 sa chytilo iba jedno a z tych siedmich sa chytilo 5... tak som dobre urobila..

given
13. jún 2012

@alibabaa Dobre sa im dari. OPU bude bud v sobotu alebo v nedelu, takze sa minieme. Bolo 13 vajok, 8 sme dali ICSI, z toho bolo 7 zrelych a 5 sa oplodnilo, tie bojuju dalej, kedze sme dali PK. 5 som dala "prirodzene", to akoze bez ICSI a nula bodov. Kedze mal MM velmi dobry spermiogram, tak tam musela byt nejaka imuno zrada. Teraz si vycitam, ze som nedala viac na ICSI. Ale co uz narobim, snad to dobre dopadne, ved patorcata sme aj tak nechceli 🙂 . Staci nam jedno (teda okrem toho, co nam teraz spi v izbe).

alibabaa
13. jún 2012

@given ufff, tak 0 bodov,.. ale takto aspon vies, ze mohli ste skusat a aj tak by to nevyslo.. toto vyjde 😉

given
13. jún 2012

@alibabaa Dufam, ze mas pravdu.

alibabaa
13. jún 2012

@given joj, moja susedka z pravoboku, zacni mysliet pozitivnejsie.. 😠

lubkaeck
13. jún 2012

ahojte, ako bojujete?
ja mam skuskove, nestiham Vas sledovat 😒 no hlasim prvy menopur dnes v zadku 😀 a vy ako????
uz aj niekto caka na // ?

given
13. jún 2012

@lubkaeck Hello, ja cakam na transfer. Pichla si si sama?

gelinka75
13. jún 2012

@lubkaeck tu cakame skoro vsetky na // 😀 ja mam tiez menopur a picham do bruska 🙂

lubkaeck
13. jún 2012

@given ja som si pichla menopur do zadku, sice mam brucho velke, ale tam ma to boli viac 😅 tak som si pichla do zadku

@gelinka75 ja uz si to ani neviem predstavit ze budem aj ja cakat 😀

a inak ma dnes nastvali, ved bola som druha na sono a zobrala ma Stenova o 7:45, to je normalne? ved ked som chodila prvykrat, tak som o takom case uz stepovala na autobusku a cakala na bus 😝

gelinka75
13. jún 2012

@lubkaeck neviem, mne sa zdalo, ze minule to islo rychlo aj ked tam bol zastup ludi 😉

alibabaa
13. jún 2012

@lubkaeck no tak to sa mi este nestalo aby som tak dlho tam cakala .. ked som prisla medzi prvymi.. asi zaspala 😠
ktovie co robila kym zacala ordinovat...

ja mam KET v piatok.. tak uz odratavam hodiny 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre