• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

19. januára 2017 
@lubkaeck ahoj já som 2 deň od ET tak čakám na testík :slight_smile:
13. jún 2012 o 21:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivka3901 @given no takze dnes na kontrole povedali, ze mam drobne folikuly a pravdepodobne mi zvysia davky, neviem co to znamena, ci to este moze narast alebo co :confounded:
14. jún 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Urcite to moze narast. My s Ivkou sme mali tusim rovnake davky - 225 IU, takze este mas co dohanat :slight_smile: .
14. jún 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 no tento problém som pri 3 ivf mala aj ja oni ti zvýšia dávku a folíky dorastú tiež som nevedela čo si mám o tom myslieť neboj dorastú a potom budeš mať veľapekných vajok bude to v pohode :wink:
14. jún 2012 o 10:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby caute,rychlo som sem zbehla..kamoska ide do Gynfiv a zaujimalo by ma ake lieky sa na IVF predpisuju..vo FC je to Gonal,Merional,Cetritide..a plus ovitrelle,alebo pregnyl..diki moc za info..
14. jún 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta ahoj to je individuálne tie všetky čo si napísala ešte puregon,menopur a ostatné som mala aj ja :slight_smile:
14. jún 2012 o 12:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta ahoj, ja som mala dipherelin, gonal a luveris - pregnyl a utrogestan na dlhy protokol, lieky stali 250,-€..no kazdej babe nastavuju lieky inak v zavislosti od vysledkov.
14. jún 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 Ahoj moja, tak čítam, že už máš po kontrole, neboj vajká určite dorastú keď zvýšia dávku, neboj, bude to dobré :slight_smile: Ja som sa teraz vrátila z GH a mám za sebou SIS. Trvalo to naozaj krátko, dosť som sa bála, všetko prebehlo ok, len som cítila dosť silnú bolesť, keď púšťali tekutinu. No výsledok je, že nevie vylúčiť úplnú neprechodnosť, alebo prechodnosť, ale pokiaľ sa mi nevytvára sactosalping, tak nevidí dôvod na laparoskopiu. Už mi vypísala aj žiadosť o IVF. Nevieš, čo je sactosalping? :slight_smile:
14. jún 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa no vsak snad dorastu, budem volat po 2 co dalej :wink: ten sactosalpinx spominala aj mne, ze to je rozsireny vajickovod a vytvara nejaku tekutinu, ale to by asi videla ci to mas, takze teraz budes cakat na suhlas poistovne :slight_smile:
14. jún 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta ja mam diphereline, fostimon a menopur
14. jún 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ten sactosapinx nemám. Len ma prekvapilo, že nevie, či sú prechodné, alebo minimálne prechodné. Vraj nevidí, či sa tam minimálne tá tekutina nedostala, vraj ten úkon SIS má svoje limity, čo môže a nemôže ukázať. Ale snáď vie čo robí. Tebe jasne povedala že má prechodný?
14. jún 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte fešandy.

@gelinka75 dorastu, neboj nic, dolezite je ze su, a vies kolko ich je? Inak, tento cas od 08.00 do 14.00 su nervy , ze ? :slight_smile: Ja som nikdy nevedela dockat a volala som tam obcas aj za pat dve :sweat_smile: .
14. jún 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 a ake mas davkovanie fostimon a menopur?
14. jún 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa Ahojky, tak si cela a prezila si. Mne tusim sactosalping zistovali pri laparke ako aj ine veci... Podpisovala som suhlas na odstranenie vajcovodov ak by mi ho nasli. Vsetko bolo v poriadku :slight_smile: .
Ak by si mala sactosalping, tak sa ti hromadi tekutina vo vajcovodoch a moze to nepriaznivo vplyvat na hniezdenie embrya v sliznici. Predtym ako by si isla na IVFko musela by si ich mat vyoperovane.
14. jún 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss neviem nehovorila, len ze su drobne, kukala obe strany ale ved ona mi predpisovala davkovanie, mam 150 fostimon a 75 menopur, tak neviem co a ake maju byt velke na 6 den stimulacie :angry:
14. jún 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa hej, mna to vobec ani nebolelo, a hned povedala, ze vidi tekutinu v brusku, tak asi jasne bol priechodny :slight_smile:
14. jún 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je celkom pekne popisany postup po oplodneni : http://www.emimino.cz/encyklopedie/oplodneni-den-po-dni/
14. jún 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 hm, ale keď povedala, že jej to stačí na IVF cyklus a nevidí dôvod na laparoskopiu, tak hádam to je v poriadku. A kedy sa dozvieš, nakoľko ti zvýšia dávky?
14. jún 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 to sa Ti vyvija dobre, istotne. Keby to nebolo v poriadku, tak by to zastavili a isla by si do ineho cyklu. Neriskovali by neuspech. Len Ti zvysia davku (ja som mala od zaciatku 3 fostimony a 1 menopur) a o tyzden znesies hotove kraslice.
Ver tomu a nenechaj sa zneistit .. to je teraz velmi dolezite.
14. jún 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss dakujem moja, na chvilu ma to trocha vykolajilo, ale ked sa nad tym tak zamyslim, tak hlavne, ze nejake vajka su, uz ich len dopestovat :grinning: som v pohode, isla som do toho s tym, ze sa moze stat hocico :wink:
14. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa no vidis, bud rada, ze nepovedala, ze mas ist na laparoskopiu, to by bol ten horsi variant :slight_smile:
mam volat o 2hej a povedia mi co dalej pichat
14. jún 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75hej, to som rada :slight_smile: a čisto teoreticky, keby boli neprechodné tak to bráni IVF ISCI?
14. jún 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ja Ta uplne chapem, ze Ta to vykolajilo - clovek prirodzene dufa, ze je vsetko v poriadku. Asi tu vazne len treba sa uplne zverit do ruk lekarom. a svojmu osudu :wink:

A buduci tyzden uz asi ides na OPU ? Alebo zrejme zaciatok toho dalsieho tyzdna...pondelok. A ako ste sa rozhodli z embryoscopom. Davate?
14. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss xixi no o OPU zatial mozem asi len snivat, podla mna este aspon tyzden stimulacie ma caka tak najskor buduci vikend, ano embryoscop davame, uz som to hlasila na prvej kontrole, dnes sa nato nepytala :confused:
14. jún 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa nie v podstate su ti pri IVF vajcovody nepotrebne :wink:
14. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 a nehrozí potom mimomatern.oplodnenie? :slight_smile:
14. jún 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa stat sa moze hocico, nikto ti nezaruci kde sa zarodok uchyti :sweat_smile:
14. jún 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 tak už len myslieť pozitívne :slight_smile: už ti volali z GF?
14. jún 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss @maruskaaaa @given @dadenka111 @ivka3901 no tak volala som a mam nechat diphereline tak ako je, potom pridat dalsiu ampulku menopuru, takze dokopy budem mat 300 IU plus ten diphereline :sweat_smile:
14. jún 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 no a už to pojde jak po mááááásle .... a takto o mesiac uz budes mudrovat tym kockam, co zacnu az v juli, jak ja teraz Tebe ... :grinning:
14. jún 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok