Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
15. jún 2012

@alibabaa to asi zo stresu, drzim palce nech sa bojovnicek drzi 🙂

mortiiss
15. jún 2012

@alibabaa moc,moc drzim palce.

dadenka111
15. jún 2012

@alibabaa aj ja sa pridávam k babám, ale pre istotu ja držím päste!

tinasc
15. jún 2012

@alibabaa držím palce 🙂

ivka3901
15. jún 2012

@dadenka111 držím palčeky všetky a dobrú úrodičku to zaspávanie je super rada by som si to zažila ešte raz 😉

ivka3901
15. jún 2012

@alibabaa to je super tak aspom jeden bojovník ako mám ja tak si držme palčeky na rukách aj na nohách 😉

tinasc
15. jún 2012

@ivka3901 ty máš v brušku jedno embryjko?

ivka3901
15. jún 2012

@gelinka75 ahojky moja no tie vaječníky ma tiež pobolievali počas stimulky to kvoli tým hormonom 😒 vydržíš to si silná žena vlastne my všetky 🙂

ivka3901
15. jún 2012

@tinasc no kedže som mala len 3 vajká a oplodnili sa 2,ale jedno sa prestalo vyvíjať tak mi vkladali len jedno 6 bunkové embryjko tak viem,že šanca neni veľká 😒 lepšie sú dve vkladať,ale čo už,ked mi nefungujú vaječníky tak ako majú ☹ a nemám viac kvalitných vajok ☹

gelinka75
15. jún 2012

@ivka3901 tak co uz narobim, ale to je sranda, ze normalne mavam bezchybny cyklus a teraz horsie reagujem, pricom baby co maju cyklus onicom reaguju fajn, zaujimave zistenie, telo sa brani 😉

tinasc
15. jún 2012

@ivka3901 no mne teraz naposledy odobrali 6 vajíčok, ale 4 boli zlé, tak len dve sa oplodnili, tie mi vložili, keď mi to embryologička oznamovala v telefóne, nemala som ďaleko do plaču... pri prvej stimulke mi tiež zostali len dve embryjká na vklad... tiež mi nikdy nezostalo do zásoby... aj som mala riadne dávky injekcií, ale bohužiaľ asi nikdy som nevypestovala veľa vajíčok... ale mám už svoj vek, ja si to uvedomujem 😉 preto sa teším, že to pre nás takto dobre dopadlo... a kedy ideš na prvú krv? neboj sa všetko bude ok a bábo bude 🙂

ivka3901
15. jún 2012

@gelinka75 to áno máš pravdu je to záhada,lebo já tiež mávam všelijak 1 IVF-2 VAJKá-1 EMBRYJKO-4BUNKOVé 2 IVF -4 vajká-2embryjká-6-8 bunkové a to 8 bunkové sa uchytilo boli sme tí najšťastnejší na svete no šťastie nevydržalo dlho nato nikdy nezabudnem,ked zistili moja gynekologička,že mi nebije srdiečko tak som sa pre nemocnicou rozplakala aj moj muž bol hotový aj teraz sa mi tisnú slzy do očí,ked si na to spomeniem 😢 A NAKONIEC 3 IVF -4 vajká -2 embryjká len dvojbunkové a teraz 4 IVF -3 vajká s úplne novými inekciámi a 1 embryjko toľko moja štatistika ☹

ivka3901
15. jún 2012

@tinasc no tak to ti verím,že ti bolo do plaču aj já som si poplakala,ked mi embryjologička oznámila,že len jedno sa vývija tak ako má 😢 ale teraz som bola vdačná aj za to jedno len uvidíme ako to všetko dopadne dneska 4 deň od ET a rozmýšľam,že si na budúci týždeň spravím testík 😉 potajomky,aby drahý nevedel a na krvičku mám ísť vo štvrtok 21,6 tak uvidíme 🙂

tinasc
15. jún 2012

@ivka3901 ja som mala teraz 5 a 6 bunkové... budem ti veľmi držať palce, normálne to prežívam s Tebou 🙂

ivka3901
15. jún 2012

@tinasc jéj takže aj ty si mala 6 bunkové,ale aspom 2 to je super,že sa aspom jedno uchytilo ozaj a aké príznaky si mala po ET a aj si testovala?na koľký deň ak áno 🙂

elise
15. jún 2012

@ivka3901 všetko dopadne super hcg stupa a si tehulka🙂

tinasc
15. jún 2012

@ivka3901 neviem ktoré z nich sa uchytilo, ale ani to nechcem vedieť, chcem len aby bolo všetko v poriadku čo určite aj bude 🙂 po ET som nemala žiadne príznaky, testovala som na 9 deň, ráno z prvého moču, bola tam ale veľmi, veľmi slabučká čiaročka, skoro nebola vidieť, v prvom momente som ju ani nevidela, ale keď som sa lepšie prizrela bola tam, doteraz mám ten test a ešte je trošku vidieť 🙂 na druhý deň bola zreteľnejšia 🙂

ivka3901
15. jún 2012

@elise ahoj mojka ozaj ty si ideš pre tehu knižku 21,6 🙂 a já idem na testík to je náhoda že? 😀 tak nech je pre nás tento dátum ten najšťastnejší na svete aj ked sa nám to podarí já budem trpnúť určite do 3 mesiaca,aby som zas nepotratila,ale už dosť dlho beriem prednison polku tabletky tak hádam nám pomože 🙂

elise
15. jún 2012

@ivka3901 ano 21.06 idem pre knižku a ty si ideš pre pozitivny testik lebo hcg ti pekne stupa 🙂 bojovnik bojuje a pekne sa deli🙂

ivka3901
15. jún 2012

@tinasc to je super určite bude ozaj už máš detičky?či ešte nie?tak asi aj já vydržím to stredy 😀

tinasc
15. jún 2012

@ivka3901 áno mám 6r. dcérku, tú máme zase vďaka IUI 😉 vydrž to, aby bola čiaročka pekne vidieť, aj keď viem, že ten čas pomaly ubieha 🙂

elise
15. jún 2012

@ivka3901 dufam že odpočívaš🙂

tinasc
15. jún 2012

@elise ty si podľa posledného menzesu ako ´daleko?

elise
15. jún 2012

@tinasc teras som 10 tt srdiečko bilo a už som u svojej gynekologičky

tinasc
15. jún 2012

@elise tak sa drž 🙂

ivka3901
15. jún 2012

@tinasc to je super určite je malá šibalka aj my by sme chceli dievčatko,ale budeme radi nech je zdravé 🙂 a nech všetko dopadne tak ako má 🙂

tinasc
15. jún 2012

dobre babulky, idem pre malú do škôlky, ideme na výtvarku, potom na nákupy, prídem domov zase uťahaná ako kôň, tak sa zatiaľ majte 🙂

tinasc
15. jún 2012

@ivka3901 určite všetko dopadne najlepšie 🙂

ivka3901
15. jún 2012

@elise snažím sa s notebookom na kolenách a idem sa napapať trošku tak sa odmlčím nachvílu 😉

gelinka75
15. jún 2012

@ivka3901 ivka nechcem strasit, ale teraz notebook prec od tela, to vyzarovanie z baterky nie je dobre 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre