Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
22. jún 2012

@ivka3901 len pekne vyčkaj, ber ešte lieky a počkaj na ten 14.deň

maruskaaaa
22. jún 2012

@gelinka75 tak a má po pichaní, sa tešíš že? 🙂 🙂 🙂

dadenka111
22. jún 2012

@evulik222 ja som pichala Gonal F 112,5IU - 2,3,4DC, potom davku 150IU -5,6,7DC a na 8DC som mala kontrolu. Pichala som vecer o osmej. Do telefonu podla hormonov a USG mi nakazali v ten den este 150IU Gonalu a na dalsi den uz zacat pichat aj Luveris. Cetrotide sa picha pri konci stimulky aby sa vajicka samovolne neuvolnili a urcite ti povedia po kontrole kedy si ho mas zacat pichat. Ak si nebudes z niecim ista urcite mozes zavolat na to cislo sestrickam medzi 14-15.

evulik222
22. jún 2012

baby,predstavte si,ako ste mi vcera povedali,ze predoperacne vysetrenia su platne 3tyzdne,tak dnes som volala svojmu dr ze na buduci tyzden by som teda sla na odbery a oni su na dovolenke cele tri tyzdne 😠 No neporazilo by vas? co mam teraz robit, vsetky papiere mam u nich. ist opat do gynfivu a vypytat si nove?

dadenka111
22. jún 2012

@gelinka75 povedali, ze budeme prepustene medzi 12tou pol jednou a ze nech v tedy pridu do cakarne. mozes mat pri sebe mobil a pisat 🙂

maruskaaaa
22. jún 2012

@dadenka111 ako sa cítiš mamička?

gelinka75
22. jún 2012

@maruskaaaa jasnee, posledne pichy uz boli onicom, aj krvicka isla, asi sa to telo uz brani, dnes som to ledva natlacila dovnutra, nastastie to bol posledny pich..dnes este zvladnut tu pohotovost, len aby ma zobrali nacas medzi 22.00.-23:00

gelinka75
22. jún 2012

@dadenka111 super, tak to sa tesim, lebo musim dat muzovi nejake instrukcie, aby tam nemal nervy 😀

maruskaaaa
22. jún 2012

@gelinka75 jaaaj, normálne sa teším s tebou 🙂

dadenka111
22. jún 2012

@adija13 Ahoj, ano mala som cierne saty. ja som bola dost mimo aj s Diazepamu aj Utrogestanu. Tocila sa mi hlava a nejak som slabsie vnimala. Vobec si ta nepamatam. Jedna baba vedla mna sedela a hned isla dnu. Embryologicka ma prehliadla a ked uz sme tam dlho cakali, tak moj drahy si islel odskocit nieco vybavit a to mi potom volali na mobil, ze mam dnes prist. len som nepocula zvonenie, tak potom volali drahemu a ten im povedal, ze tam uz dlhsie cakam. 😀 Takze kym vas vsetky spravili, ja som isla nakoniec a ostala som tam lezat. na tej "operacke", zakryli ma dekou. vy ste boli hned vedla v stacionari. No a myslela som si, ze sa aj s tou babenkou stretnem a nepodarilo sa. Myslim, ze este mame sancu ked pojdeme spolu na krv o tyzden v pondelok 😉 😎

evulik222
22. jún 2012

@dadenka111 ja mam uplne ine lieky ako si mala ty, preco? ja tu mam puregon a na siesty den kontrola krvi a sono, potom tu mam este menopur..ten kedy sa berie? pri tom mam napisane ze 75IU. potom ten cetrotide,ale to si mi vysvetlila 🙂 pregnyl, augmentin a utrogestan, ten uz viem ako..

adija13
22. jún 2012

hej, vy dve idete na krvicku 2. ja az na 14ty den. kedze KETko chodi az na 14ty. teraz si uz len palce musime drzat, nech nam to dobre dopadne 🙂
ja ked som bola prvykrat tak tiez som isla nakoniec a nechali na na tej operacke zakrytu, aspon som sa hned potom nehybala, to je mozno lepsie, kedze sme takto museli zliest, urobit prar krokov a vyliezt a lezat v stacionari. no co uz, ved oni vedia co treba. najradcej by som asi lezala aj 3 hodiny hned po, len aby bolo vsetko ok.

dadenka111
22. jún 2012

@maruskaaaa dobre mi je mam doma lehaaaro 😀

gelinka75
22. jún 2012

@dadenka111 a ten diazepam a cipok ti dali kedy pred ET?

maruskaaaa
22. jún 2012

@dadenka111 tak len pekne oddychuj a nepracuj 🙂 ako vlastne prebiehal OPU a vklad?

dadenka111
22. jún 2012

@evulik222 to je priblizne to iste ako som mala ja. Puregon je folitropin alfa ako som mala ja Gonal F. Menopur su dva hormony stimulujuci FSH a luteinizacny LH dohromady. Ja som mala luteinizacny hormon ako Luveris 75IU a Cetrotide uz vies.
Po tej kontrole ti povedia ci mas uz zacat brat aj ten Menopur. potom budes mat dalsie kontroly a zase ti povedia co a ako... Neboj to zvladnes.

dadenka111
22. jún 2012

@adija13 aha no my mame teda ist na 10den a 14den, takze sa az vo stvrtok vidime? 😉
cudovala sa jedna baba, ze preco tak kratko ma nechali lezat, ze ona nesmela vstat 2hodiny. 😒 snad vedia, ze co... Drzim pasticky aj ja tebe. budeme v tom no nie? 😵

dadenka111
22. jún 2012

@gelinka75 diazepam a cipok davaju pred oschodom domov po OPU.

dadenka111
22. jún 2012

@maruskaaaa posielam ti IP

evulik222
22. jún 2012

@dadenka111 dakujem ti krasne za vysvetlenie, teraz v tom mam uz lepsi prehlad. a tie kontroly su ako casto? a ty sa ako mas a ako sa citis?

dadenka111
22. jún 2012

@evulik222 kontroly mozu byt aj kazdy den, ale ja som bola iba na dvoch. prva bola este slaba odozva. boli tam ale malinke. trosku mi zvysili davku a po dalsej kontrole mi uz kazali dat 10.000IU Oregnylu a o dva dni na OPU. mala som z toho 13vajicok. 9zzrelych a 8 sa oplodnilo ICSI. takze celkom fajnova urodicka.
Mam dost nafuknute brucho, obcas pobolieva, ale to moze byt aj z toho utrogestanu. Takze asi zatial ziadne pocity...uvidime neskor. 😉

mortiiss
22. jún 2012

Ahojte, kočky
@dadenka111 ja som straaaaasne zvedava, ci sa chytnu obe, alebo jedno 🙂 . No, oddychuj - vela, vela ...

Mna dnes chrustik prehana kazdych 20 minut na curanie 😀 hruuuza

evulik222
22. jún 2012

@dadenka111 pekna urodicka 🙂 a kolko ti vlozili, dve? ostatne ste si dali zamrazit? PK vam nenavrhli? o desat dni pojdes na krvicku predpokladam, a pevne verim, ze nam zahlasis ze vysledky mas pozitivne 😉 uz sa tesiiiim 🙂

dadenka111
22. jún 2012

@evulik222 jeziiiis dobre ze spominas. po 11tej som mala volat ci sa este tie ostatne dovyvijali na blastocysty a dame na mrazaaak. idem volat 😀 dik
dali sme vlizit dve krasne blastocysty, uz sa fakt tesim, ze to budu aj dvojky. xixi mali sme aj PK to odporucaju ked ich je viac. ak su napriklad len 3, tak vlozia hned na 2,3den a PK nedavaju.
na krv aj 11dni v pondelok a potom na 14den. 😉

adija13
22. jún 2012

@dadenka111 no to budeme!!!!!!!!!!!!!! a ako ti je??neboli ta nic?mna stale picha v podbrusku.

evulik222
22. jún 2012

@dadenka111 😀 no vidis to, uz si tam zavolala???? co ti povedali?? jeeej, uz sa tesim, dvojicky 🙂 a kedy ze sa to chystas, v ktory pondelok 25 ci 2.7.?

evulik222
22. jún 2012

@mortiiss ahooooj, ako ze sa mas? 🙂

evulik222
22. jún 2012

kocky, poradte, podla vas, ked zavolam do gynfiv, aby mi vydali este raz ziadost na predoperacne vysetrenia, vydaju mi ju? lebo ja ju mam u lekara a on odisiel na trojtyzdnovu dovolenku

jomini
22. jún 2012

Baby, aku vysoku sliznicu ste mali na KET? Dnes som 12 den cyklu a bola 5,8, zvysili mi estrofen na konske davky 3x3 😒

lea1333
22. jún 2012

@evulik222 ked im to to povies urcite ti ju daju 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre