Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
23. jún 2012

@maruskaaaa 🙂 este sme nevyhrali, len zajtra to zacne takze si pockam ako to dopadne 😝 dnes rano mi nieco chybalo a potom som si spomenula, ze nemusim pichat 😀

dadenka111
23. jún 2012

@gelinka75
@maruskaaaa
cautee hlasim sa zo zahrady. 3ja mukli trhaju burinu a ja tu lezim na lehatku. Vobec necitim, ze by som sa mala flakat a taha ma to za nimi. Povedzte mi, ze musim lezat!
@given ahoj ako sa mas, si zdrava? Co noveho? Vo stvrtok na "kavu" nemozes?
@sheronka gratulujem aj tak krasny pocet. Vela stastia nech sa pekne delia. V embryoskope su v bezpeci. Ja som ho nemala a dva z tych co sa este cakalo na ne tak sa prestyli vyvijat. Takze nam ostali 4 mrazacky.

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 určite to dopadne dobre 🙂 🙂 🙂 🙂

gelinka75
23. jún 2012

@dadenka111 ano len lezkaj a nerob nic, mne uz to teraz lezie na nervy 😅

maruskaaaa
23. jún 2012

@dadenka111 musíšššššššššššššš oddychovať, žiadna burina 😠 😠 😠 😠 Pekne oddychuj. A mňa kto zoberie na kavu???????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀

gelinka75
23. jún 2012

@maruskaaaa ked to prezijem tak ta pozyvam 😀 😀 😀

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 no mohli by sme fakt niekedy na tú kávu skočiť, pokecať a tak 😎 😎 😎 Keď to budeš mať za sebou, tak niekam vybehneme. No zobereme aj Dadenku, keďže potrebuje občas prevetrať 😀 😀 😀 😀 ešte by chcela trhať burinu 😔

gelinka75
23. jún 2012

@maruskaaaa burinu ee, co ked sa malinke prave zakusavaju, to by tam mali rosambo
@dadenka111 a co este robievas okrem lezania? 😀 nejake aktivity, ci len chladnicka a postel?

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 chladnička a posteľ sú najlepšie 🙂 🙂 🙂 🙂

gelinka75
23. jún 2012

@maruskaaaa ja momentalne wc, kuchyna, voda, gauc 😠 dnes chodim kazdu chvilu

dadenka111
23. jún 2012

@maruskaaaa
@gelinka75
to je jasne, ze aj vas beriem na kavu. Uz dost vela krat so sa snazila zoganizovat a vzdy sme ostali len dve. Najviac 3, takze budem velmi rada ak bude velky babinec pri nasej spolocnej temicke. Gelinka po OPU som uz na druhy den bola fit, takze kludne mozes aj ty prist. Zajtra to zvladnes raz-dva, co blaznis, ze "prezijem"!

maruskaaaa
23. jún 2012

@dadenka111 jupíííí, takže kedy a kde sa stretneme? 😀 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 priznaj sa, že nevieš oddychovať 😎 😎 😎 😎

dadenka111
23. jún 2012

@gelinka75
@maruskaaaa
viete co? V den opu som iba zachod, lahnut, zachod lahnut a vsetko potrebne mi zabezpecil moj drahy. Vcera uz sme boli nakupovat trosku jemna prechadzka pol hodkova a dnes som na zahrade oberala egrese, visne a maliny. Poobede som si dala hodinoveho slofika. Kolacik, ovocie a do teraz lezim na lehatku vonku. Snad som malinkym niecim neublizila. Citim to tak, ze je vsetko v poriadku.

gelinka75
23. jún 2012

@dadenka111 no ved to treba aj prezit ci nie? 😀 aj ja si davam "kolacik" zmiesala som biely jogurt s ribezlovym lekvarom a dala som do toho hobbitky(susienky), musim dat do seba cukor lebo som nejak kvak 😠 prechadzka je v pohode, len nepracuj namahave

dadenka111
23. jún 2012

@maruskaaaa ked bola kosa este, tak me sa stretavali v eurovea v kaviarni, ale posledne stretnutia sme v eurovea vybehli von k dunaju sadnut do tej prvej restiky od zelezneho mostu. Robia tam dobry salat 😉 a capuju nealko pivo 😀

gelinka75
23. jún 2012

@maruskaaaa momentalne som vyvedena z rovnovahy, tak to neni dobre 😀

maruskaaaa
23. jún 2012

@dadenka111 tak len pekne oddychuj a nerob ťažké veci. A papaj veľa ovocia a zeleniny 🙂

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 jeeej, ja som tiež robila koláčik - studenú tortu, mňam mňam 🙂

maruskaaaa
23. jún 2012

@dadenka111 ja môžem dobehnúť hocikde 🙂

gelinka75
23. jún 2012

@maruskaaaa mnaaaam odkedy mam v sebe pregnyl chodi mi sladke po rozume, to takto bude aj v tehu? 😅

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 v tehu to bude ešte viac, rôzne chute. Kamoška si dávala segedín s kompótom a tak 😎

dadenka111
23. jún 2012

@maruskaaaa tak sa este dohodneme 😉 kedy,kde a tak
@gelinka75 prezijes ani nevies ako. To zaspavanie je divne, ale da sa to prezit. Najneprijemnejsie je to dezinfikovanie. Vsetko ostatne je pohodicka neboj.
Viete aky kolac robila MM mama? Kysnuty s malinami,bananom,ceresnami,broskynou,marhulou a cukrovou mrvenickou. Mnaaamkovy 😵

gelinka75
23. jún 2012

@dadenka111 tu dezinfekciu som uz raz prezila to je dost neprijemne ale v pohode netrva to nejak dlho a preco je zaspavanie divne? 😅 mnam taky kolacik by som si dala

@maruskaaaa dnes som uz mala aj kysle uhorky na obed, sliny mi na ne tiekli, som neni normalna 😀

maruskaaaa
23. jún 2012

@dadenka111
@gelinka75 samé dobrotky. No a teraz som ako pavúk, brucho tučné a nožky chudé, júúúj, ako som sa prejedla 😎

maruskaaaa
23. jún 2012

@gelinka75 podľa mňa je to normálne, hormóny robia svoje 🙂

given
23. jún 2012

@dadenka111 Cau, tak to ti zavidim ten pocit, ze je vsetko v poriadku. Ja uz mam pocity vselijake, vcera som mala krizu, snad su to len hormony... 😒 Uz som fit, ale tie horucavy sme v BA nezvladali, tak sme sa odtrepali daleko, daleko, sme az na Zemplinskej sirave a je nam tu dobre. Lezat a oddychovat uz nevladzem resp. sa mi ani nechce. Vcera som zacala trosilinecku spinit, skoro to ani nevidno, ale tak ma to rozhodilo, ze som si aj poplakala...
Na kavu by som sla, v pondelok sa vraciame domov.
Drzim palce, nech je u teba vsetko v poriadku. Viem, ze ani u mna to nie je este stratene, ale uz ma vselico napadlo. Potrebujem povzbudit.

given
23. jún 2012

@gelinka75 Zajtra sa drz, budem na teba mysliet! Pre mne to zaspavanie bolo tiez neprijemne, ani nie ten pocit v hrdle, ale to, ze nad sebou stracam kontrolu a nemozem s tym nic robit.

given
23. jún 2012

Inak baby, pristup na net mam teraz obmedzeny, ale myslim na vas vsetky.

dadenka111
23. jún 2012

@given jaaj to spinenie je skor dobre znamenie, ze sa hniezdi. X-) Toto mi prave po ET spominali a este ze ked bude krvicka, tak mam utrogestan zapit a nevkladat tam dole. Ze mozem byt aj tak tehotna. Juuuj co by som ja dala za take spinenie. To som nikdy nezazila. Viem, ze to nemusi mat kazda, ale mohli by mi dat bublinky take znamenie! Akurat cele podbrusko citim. Taku jemnu bolest aj ked si ho chytim. Od OPU mam bolave bradavky a lave prso uz aj cele. Som si to dnes vsimla ked som sa mydlila. Mas to aj ty s tymi bradavkami? Skoro stale mi stoja. 😀 je to srandovne. Tak sa snaz aj tak co najviac oddychovat. Vidime sa! 😉

lubkaeck
24. jún 2012

@gelinka75 ahoj, no ako dneska? sme stretli TM v McDonalde 😀 😀 😀

ja ma OPU v utorok, cize dnes pregnyl 5000 j a v utorok rano idem aj ja sa dat uspat 😅 no som zvedava ake to bude pri tomto mojom dietati 😀 zajtra ho veziem k mamine, aj ked dumam nad tym, ze pojdem uz dnes 😅

@given neboj spinenie je v pohode, dobre to bude 😉

@dadenka111 no za egrese by som vrazdila - moja starka mavala na lazoch super, ale jej chytili nejaku chorobu tak ich vytali a odvtedy som ich nejedla a taaaak by som si dala 😕 no svokra ide kupovat dom, tak sme sa dohodli zxe vysadime ribezle, maliny a egrese, tak hadam sa zadari 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre