Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sheronka
28. jún 2012

@mistisa Ahoj. Ja ho mam ako svojho doktora, niekedy je ok a niekedy trosku bez citu. Mne robil 2xIUI Drabek a 1xIUI Behunova. Behunova ma zlate ruky. My sme uz neboli teraz na iui ale uz rovno na umelom, IVF. Od vcera mam v sebe 2 bublinky 😵 Na iui mozes odchytit hoci ktoreho doktora. Mne odber a vklad robil Harbulak.

maruskaaaa
28. jún 2012

@dadenka111
@kajkusa
@given Baby, ďakujem vám za krásne stretnutie, boli ste super. Dobre som sa s vami cítila, aj som sa do sýtosti nasmiala 😀 😀 😀

mistisa
28. jún 2012

@sheronka aha no.my tam chodime a tiez ma ma nadtarosti drabek.zatial som spokojna aj laparku mi robil 😉😉 no uvidime idem teraz brat od 3 DC po 5 DC clostyl a od 6 DC merional injekcie.tak dufam ze foliky narastu 😉 minuly cyklus som mala len clostyl a boli iba 10 mm tak snad to zaberie 😉 a pojdeme na IUI 😉 no tak supeeeeer budem drzat moc palceky aby to vyslo 😉

dadenka111
29. jún 2012

@maruskaaaa jj dobre bolo 😀 . to vzdy tak dobre padne vykecat sa. 😉 dame niekedy repete...

st2
29. jún 2012

@dadenka111 tak ako videli baby dusika na teste 😕 😝

lea1333
29. jún 2012

@dadenka111 kedy ides na krv ?

dadenka111
29. jún 2012

Ahojte baby. nevydrzala som a testla som aj dnes. myslim, ze je lepsie vidiet. vcera som musela zmurit na toho ducha. 😵

dadenka111
29. jún 2012

@lea1333 na krv idem az v pondelok... uz sa neviem dockat.

gelinka75
29. jún 2012

@dadenka111 ano je to silnejsie, je to TAM, tesim sa s tebou 😀 opluj ma

lea1333
29. jún 2012

@dadenka111 sak ani ja sa neviem dockat tvojej krvy a ani si neskusala test ? 😕 😕 😕

dadenka111
29. jún 2012

@gelinka75 chcela som ta vcera oplut, zeby si sa zastavila na 5minut. tak aspon takto virtuarne. tfuuj tfuuj tfuuj
vela oddychuj! 🙂

mortiiss
29. jún 2012

Kočky, pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

Ja som zacala spinit, nic dramaticke, ale predsa ... take, ako ked sa spusta menzes .... co včul ????????? Mam nasadit zas Utros?

@st2 prosim, Ty si nespinila trosku ?

lea1333
29. jún 2012

@dadenka111 podla ma to tam jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

st2
29. jún 2012

@dadenka111 tak toto uz gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, uz je to jasne, teraz nech krasne silnie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@mortiiss nie ja som nespinila, ale citala som ze kocky ked vysadia utros tak to mozu spinit, a kludne ho nasad tym nic nepokazis a daj davku 2x1 aspon rano vecer

st2
29. jún 2012

@dadenka111 kebyze mas mamatest, tak veru tomu ze je ciarka este silnejsia 🙂

dadenka111
29. jún 2012

@mortiiss podla mna ano nasadit utros, ale zapijat. ihned volaj co mas robit. nemusi to byt nic vazne to sa stava. jedna babenka v jednom kuse krvacala a kazdu chvilu bola v nemocnici, ale babatko je v poriadku. to sa len telo niekedy nevie vysporiadat s tym, ze nema kramy.

st2
29. jún 2012

@mortiiss a este moj doki mi vravel ak by sa hocico cervene objavilo mam dobehnut radsej a nic nepodcenovat, takze zavolaj mu aspon ci sa mas ukazat, predsa len ide vikend

gelinka75
29. jún 2012

@mortiiss zbehni na pohotovost, aby sa nieco nahodou nestalo, nepodcenuj to!!!

lea1333
29. jún 2012

@sheronka teraz si ty na rade // 😉

mortiiss
29. jún 2012

@dadenka111
@st2 uz je aj nasadeny ... dnes mam dostat druhy menz. od ET - tak mozno to preto ... dufam, ze to nic nie je ..

no nie je to krv, len take to "nic" na papieri ... v pondelok idem mojmu lekarovi, ak by dovtedy cokolvek cervene sa objavilo, utekam na pohotovost.
Fu, som sa vystrasila

lea1333
29. jún 2012

@mortiiss chod aj ja som spinila v 6tt az do 11tt chod na ,pohotovost mozno je to len hematon 😉

mortiiss
29. jún 2012

@gelinka75 hej, hej pojdem isto, ak to trosku zosilnie ... budem sa veeelmi sledovat dnes, jedna kvapka krvi, a uz aj utekam ...

lea1333
29. jún 2012

@st2 ako si brala utrogestan ?

mortiiss
29. jún 2012

@dadenka111 inak, testy paraaaadne ... bude to tam ... aspon tych 200 na 10 den 😵

gelinka75
29. jún 2012

@mortiiss podla mna hned, bola tu baba co za hodinu zacala tak krvacat, ze prisla o babo a lekar jej vravel, ze mala dojst hned, radsej plany poplach ako nieco zle 😖

st2
29. jún 2012

@lea1333 no brala som ho od OPU 2x2x2 a potom po sone v 8tt som znizovala davky, prve dva dni 2x2 dalsie dva dni 2x1 a dalsie dva dni 1x1, ak si teda dobre pamatam 😝

dadenka111
29. jún 2012

@mortiiss 🙂 takze sa asi uz cez vikend mozem zacat tesit. doma mam uz len 3 testy 😀 akurat do pondelka

lea1333
29. jún 2012

@st2 mne nasadil dr 1-0-2 ale ja si davam 2-0-2 radsej

st2
29. jún 2012

@mortiiss inak ja som raz mala ale uz vobec neviem kedy to presne bolo trochu krvi ale ze jasno cervenej, ziadne spinenie, tak som si myslela ze je vsetko v haji ale nic sa nestalo, bud som si nejako krcok skrabla alebo mi daka cievka praskla, bolo to len raz jedinky raz, aj to tusim este pred odberom

mortiiss
29. jún 2012

Kocky, povedal moj lekar, ze mam dojst hned, tak idem ...

drzte palce. ... isto to nic nie je .... 😖 duuuuufam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre