Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
4. júl 2012

@sheronka no ved to je dobre nie? 😀

sheronka
4. júl 2012

@gelinka75 Ja len dúfam, že to už nie je moja psychika a podvedomie. Už aby bol piatok...

gelinka75
4. júl 2012

@sheronka to nie je podvedomie, ved mas pozitivne testy 🙂 tak si tehu...

sheronka
4. júl 2012

@gelinka75 Tak tie testy nie sú až tak veľmi pozitívne. Iba duchovia 😉

gelinka75
4. júl 2012

@sheronka duch je akurat tak moj 😀 ty mas dobre viditelne ciarky 😉

sheronka
4. júl 2012

@gelinka75 Tak si testovala 5DPO. Skus zajra ráno a uvidíš že bude silnejšia 😉

gelinka75
4. júl 2012

@sheronka rozmyslam, ze az pozajtra, ale uz chcem z prveho ranneho, lebo toto som mala v sebe uz pol litra vody 😀 uvidim rano

maruskaaaa
4. júl 2012

@sheronka
@gelinka75 baby gratulujem, až teraz som sa dostala k PC. Samé dobré správičky 🙂

sheronka
4. júl 2012

@maruskaaaa Ahoj. Ešte nie je k čomu gratulovať. Sú to iba takí malinkí duchovia 😉

maruskaaaa
4. júl 2012

@dadenka111 počkaj moja do kontroly 😉

maruskaaaa
4. júl 2012

@sheronka
@gelinka75 ale ja verím, že vám to výjde. Držím palce. 🙂

gelinka75
4. júl 2012

@maruskaaaa ano zatial mini dusik 🙂 snad bude dobre silniet

maruskaaaa
4. júl 2012

@gelinka75 určite bude silnieť, neboj 😉

gelinka75
4. júl 2012

@maruskaaaa uz ste na vychode? ako ubiehala cesta 😝

dadenka111
4. júl 2012

kto tu ešte mulatuje?

sheronka
4. júl 2012

@dadenka111 Jaaa 🙂

dadenka111
4. júl 2012

@sheronka Jaaa sa trosku nudim. Tak brousujem internet a docitala som 13 upozorneni. Uff. Obcas je tu toho na mna moc a mam chut sa uplne vymazat. Raz som tu mala vyse 20 upozorneni a zachvilu prisli dalsie. Kokooos to sa neda 😀

sheronka
4. júl 2012

@dadenka111 Som si robila teraz test clearblue a je biely, tak neviem 😕

dadenka111
4. júl 2012

@sheronka mala si pockat do rana. 🙂 vecer je najhorsie testovat. musi sa ti cez noc hcgcko nazbierat. uz sa nevies dockat co? 😵

sheronka
4. júl 2012

@dadenka111 Tak po tomto teste už ani neverím

dadenka111
4. júl 2012

@sheronka ach jaaj vsak kto ti poradil robit test vecer. vzdy sa robi z ranneho mocu a hlavne ak je to ranne tehu. ak budes mat hcg 1000, tak aj vecer mozes testovat. nemaj strach a rano tu chcem vidiet krasne ciarocky ok?

sheronka
4. júl 2012

@dadenka111 tie vcerajsie testy boli robene vecer. Zatial mi na 5 testoch ukazalo aspon mini ducha a tento vobec nic, hlavne ze pisu ze sa moze robit hocikedy. Sa z toho zblaznim. Uz neviem comu verit.

dadenka111
4. júl 2012

@sheronka mala by si hlavne robit testy rovnakej znacky. nie vsetky su spolahlive a citlive. takze si vyber jednu znacku a v rovnaku hodinu testuj a na tom uvidis ci silnie a ako rychlo. ja som pouzivala Pepino 10mIU/ml z DM drogerie. Su lacne a celkom spolahlive. Ukazali ducha aj ked som mala len 8 HCG v krvi. Haluz co? A mamatest sa mi tiez velmi paci. Ostatne fakt neviem ake su.
Ake testy mas teraz doma? testujes tusim stale s inou znackou. 😕

sheronka
4. júl 2012

@dadenka111 Ja som dnes nezohnala mamatest. Už to vydržím do piatku. Snaaaď 😀

dadenka111
4. júl 2012

@sheronka snad vydrzis. 😉 kedy tam ides? ja tam tiez musim v piatok, tak sa mozno vidime. snad tam do tej osmej dofrcim.

sheronka
4. júl 2012

@dadenka111 Tiež by som radšej došla do 8, ale neviem jak zase zvládneme diaľnicu. Tam sa stále niečo stane 😠

dadenka111
4. júl 2012

@sheronka hm mozno v piatok vela ludi bralo dovolenku, lebo sa to oplati. bude pohodka a nic sa nestane. my tiez budeme ficat rano po dialnici. sme na zahrade.

mistisa
4. júl 2012

@gelinka75 micaaaaa je taaaaam 😉😉 gratulujeeeeem ale zatial potichucku.kedy testnes opat????

gelinka75
5. júl 2012

@mistisa ahoj, diky, este to je slabucke, dnes nerobim, spravim az zajtra, mam 2 posledne mamatesty, tak spravim v piatok a potom v nedelu 🙂

sheronka
5. júl 2012

Ahojte babulky. Tak dnes ráno test s tak slabým duchom, že ho nie je ani vidno. Nebol to mamatest ako tie prvé. Takže asi tak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre