• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

23. marca 2017 
@mortiiss ano mas pravdu, ale ja by som taky vztah aj tak nechcela, dobre moja idem postavit na polievku, nech mame aj obed :grinning:
5. júl 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ved ja tiez nie :slight_smile:
oukej, bezkaj varit, dobru chut. :grinning:
5. júl 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss tak ja som tiez nad tym rozmyslala, jedna kolegyna predtym robila tiez z domu, mozno s tym riaditel bude suhlasit, mozno by stacilo ist do prace raz za tyzden alebo tak, ale to bbudem riesit ked k tomu pride :grinning:
5. júl 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste zlaté, osobne si myslím, že bublinky ešte stále bojujú aby sa uchytili a ja len musím pevne veriť a dúfať, že ten boj vyhrajú. Musia, nič iné im nedovolím.
5. júl 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Bublinky stále bojujú a nesmú ma sklamať :wink:
5. júl 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sheronka uz si zohnala mamatest? :grinning:
5. júl 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. júl 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sheronka micaaa suupeer :slight_smile: potichucku sa modlim aby bola palicaaaa.zajtra ides na krv? dufam ze budu len pozitivne vysledky :slight_smile: moc ti to prajem :slight_smile:
5. júl 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka micaaaa ved to je kraaaaaaaasne :slight_smile: :slight_smile: az teraz som si vsimla ze si dala fotocku :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa Len mi tá čiarka nie a nie silnieť keď si porovnám foto 6 a 8 DPO :angry: Hej, zajtra idem na krv.
5. júl 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka neboj nic moja.aj tak na to ze si 8DPO a takato ciarocka moja to vidim tak na 12 DPO palicu ako slak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 hej, včera sme dorazili k naším na východ, cesta bola horúca :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zvládli sme to, v žiline sa nám pokazilo auto na totálku, ale v servise nám ho opravili, tak sme to nakoniec zvládli. Až teraz som sa dostala k PC, čo nové?
5. júl 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no ty sa neopováž vymazať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa Kam na východ si cestovala? Ja pochádzam z východu.
5. júl 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka 17 km od Humenného a ty si odkiaľ?
5. júl 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa Ja od Trebišova a manžel priamo z Trebišova
5. júl 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka my sme od detstva žili v čechách, ale mamina je z východu, tak sme sa tam presťahovali. Ale je som už cca 10 rokov v BA
5. júl 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa My už tiež bývame skoro 7 rokov v Hlohovci. Teda sme tu skôr kvôli práci.
5. júl 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ale cesta nám v tomto teple dala zabrať, mohlo by aspoň popršať :wink:
5. júl 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa My sme boli cez víkend na východe a to sme museli počkať do večera. Od nedele sľubujú dážď ale akosi nič. Teraz začalo hrmieť tak som zvedavá. Ja som tak nervozna zo zajtrajška :unamused:
5. júl 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka my keď pôjdeme naspäť do BA, tak asi o 2 ráno, aj teraz sme tak išli, len sa nám pokazilo auto a mali sme zdržanie. Neboj, zajtrajšia krv bude pozitívna uvidíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maruskaaaa nic nove, bol tu klud :grinning:
5. júl 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Daduš, kde si, tu Maruš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zajtra ti držím palce, všetko dobre dopadne krásna víla.
Dnes a včera som videla asi 20 bocianov keď sme cestovali. Bolo ich veľa a mali detičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa smiala, lebo v každom hniezde boli po 2. Tak som si spomenula na teba a Gelinku a ostatné. To je znamenie, že bude dobrá úroda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 no my sa tiež nenudíme, varíme, pomáhame mamke, boli sme pozrieť ocina v nemocnici a tak, večer skočín na net, ale ide to pomaličky, nie na darmo sa horoví ďaleký východ. Kedy ideš na tú krvičku?
5. júl 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa Mám obavy že moje hcg bude pod priemerom , preto asi tí duchovia na teste
5. júl 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ty nestresuj, pekne relaxuj, aj tak nič nezmeníš, všetko je zariadené tak ako má. Zajtra sa budeš tešiť uvidíš :wink: :wink: :wink:
5. júl 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa Nemala som robiť test, som na seba nahnevaná že som nevydržala :angry:
5. júl 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaaaa ja idem na krvicku v pondelok, pripada mi to stale hodne daleko, isla by som uz zajtra nech to mam za sebou :grinning:
5. júl 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ty si strasny nervak prosim ta :grinning: :grinning:
5. júl 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 To teda som :grinning: :grinning: :grinning: Všetko bude tak ako má byť.
5. júl 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok