Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
6. júl 2012

inak baby zajtra máme na pláne ísť stanovať na vadaš do štúrova za partiou 😕

elise
6. júl 2012

@ivka3901 to si môžeš užiť teplejšie sa na noc oblečieš a budeš dodržiavať hygienu bude všetko ok a hlavne pitný režim🙂

maruskaaaa
6. júl 2012

@ivka3901 to by bola fakt sranda. No som zvedavá, čo ti povie, určite ti zoberie aj krvičku. No pekne testuj aj zajtra aj v nedeľu 😀 😀 😀 a kde je ten testík, my ho chceme vidieť

ivka3901
6. júl 2012

@elise no inak sranda aj utrogestan som vysadila 😕 nemám si ho nasadiť?nič nestratím nie?

ivka3901
6. júl 2012

@maruskaaaa no práveže už nemám žiadne testíky doma,ale zajtra si kúpim asi cestou na vadaš

elise
6. júl 2012

@ivka3901 nasadiť môžeš nič tým nepokaziš🙂

gelinka75
6. júl 2012

@ivka3901 ivka vsak to by bolo super, keby si nakoniec mala pozitivny test 😀 ale fotku si nam tu stale nedala 😠

elise
6. júl 2012

@ivka3901 ivka ešte ma napadlo že čo ked sa zadarilo prirodzene a to sa ovela neskôr uchytilo ešte sa mohol bojovnik rozdeliť na 2 a jedno odeyšlo druhe zostalo🙂

gelinka75
6. júl 2012

baby utros mam len do pondelka, to potom treba pytat ked idem na krv? akoze zatial nevyzera, zeby som mala byt pozitivna, ale ako sa to potom riesi keby bol treba hm?

elise
6. júl 2012

@gelinka75
@maruskaaaa
a ja chceme vidieť foto testiku

elise
6. júl 2012

@gelinka75 na krvi si vypýtaš recept🙂 ak by si nutne potrebovala mne zostal jeden plát ja som už v 13tt a vysadila som

maruskaaaa
6. júl 2012

@ivka3901 prosííííííííííííme si fotečku, už nás nenaťahuj 😀 😀 😀 😀 lebo skúpim všetky testy a nebudeš mať žiadne 😀 😀 😀 😀 😀

gelinka75
6. júl 2012

@elise diky, zatial mam do pondelka na 2 davky, rano idem na krv tak pre istotu vypytam recept 😉

elise
6. júl 2012

@ivka3901 no tak ivka nenapinaj nás daj fotečku

ivka3901
6. júl 2012

@elise asi moja ťažko,lebo my sme už dlho s mužom nespali a budú už aj 1-2 mesiace 😕

ivka3901
6. júl 2012
elise
6. júl 2012

@ivka3901 ja to tam vidim ivka🙂

ivka3901
6. júl 2012

@elise mojka sranda je na to,že som si ho robila okolo 17 00 hod večer a hned neukázalo nič a asi po pol hodine som sa na neho išla pozrieť a bol tam normálne,že duch a sranda,že v pondelok idem k svojej gynekolgičke na vypísanie marodky a potom hor sa na týždeň do roboty a potom mám celozávodnú 2 týždne a potom zas do Talianska na dovolenku čo teraz
😕

ivka3901
6. júl 2012

skúsim dať ešte jednu na porovnanie,ale som rada,že ju vidí okrem mňa a mojho muža aj niekto iný,že si to nenamýšľame 🙂

elise
6. júl 2012

@ivka3901 gynekologička nech ti pekne urobi kompletne sono a zoberie krvičku určite jej povedz že si našla // a týžden v práci zmákneš a potom si budeš užívať🙂

ivka3901
6. júl 2012

@elise no asi takto to spravím no vlastne ešte týždeň budem doma potom týždeň na dennú do roboty a potom 2 týždne celozávodná no len teraz sa to všetko trošku skomplikovalo moja može to byť,že sa malé udržalo?dnes som 25 deň po et to je už veľa nato aby sa ukazál len duch 😕 a tak som si myslela,že hcg kleslo na nulu,ked mi povedala,že je to negatívne

elise
6. júl 2012

@ivka3901 skus volať do centra aku si mala výšku hcg a mohlo sa rozdeliť na 2 a to druhe sa mohlo neskôr uchytiť alebo sa uchytilo nie priliš ideálnom mieste ale maká podla mna tam je🙂

ivka3901
6. júl 2012

@elise myslíš už teraz asi nie,ale skúsim v pondelok 🙂 hádam ma neodbijú sestričky a myslíš,že to embryjko 6 bunkové sa mohlo rozdeliť ešte?to je super mojka,že ho tam vidíš aj ty 🙂 teším teším teším

elise
6. júl 2012

@ivka3901 mohlo sa rozdeliť na 2 a kludne sa uchytiť ja tam vidim //

elise
6. júl 2012

@ivka3901 manžel tiež videl dufam🙂

ivka3901
6. júl 2012

@elise no to by bol fakt asi zázrak a jasné manžel vidí a už aj my nariadil ludný režim,ale dovolenku rušiť ževraj nebude no uvidíme inak do nedele ju máme vyplatiť celú tak som zvedavá čo bude 🙂

ivka3901
6. júl 2012

@gelinka75 ahoj mojenko no vidíš normálne som v pomykove neviem čo si mám o tom všetkom myslieť 😕

elise
6. júl 2012

@ivka3901 treba veriť ivka 🙂

elise
6. júl 2012

@ivka3901 ja ti to strašne moc prajem aby ste sa tešili že // silneju a o 9 mesiacov držali bojovnika v náručí🙂

ivka3901
6. júl 2012

@elise kiežby si mala pravdu,ale no neviem sme s manželom normálne že zmätený a sme v miernom šoku,ked človek čaká snehobiely a nájde tam // 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre