Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
5. máj 2009

och, aj ja teraz castejsie jem. Ale zasa nie velmi vela. A aj tak stale u mna vedu polievocky a ovocie. A vcera som na veceru zbodla dve kaiserky s pecenovou pastetou. No ti poveim vsetky pastety asa mi hnusili okrem vlastnej pecenovky a teraz som si normlane pochutnala. 😀 Aj ked pri predstave ako to robia a co vsetko v tom moze byt mi stoja chlpy vsade. 😀 Lubim len svoju pecenovu pastecku ale pecienku mi tehule nemozeme tak musim pockat po porode. Aj ked si myslim ze troska nezaskodi. Ale zivot by som teraz dala za nu. A taky tataraaaaaak. No co uz. Dnes si dam na obed asi len langos so syrom a smotanou. V Ivanke maju najlepsie na okoli. 😉

Och teraz ti bude chutit jest ale budes strasne vymyslat. Mne sa vela krat stalo ze som mala na nieco chut a spravila som si to a akonahle to bolo hotove chut ma presla a ja som to do seba nedostala. A horzne som sa rozculila od hladu v restike ze musim tak dlho cakat na jedlo. A to som cakala na polievku 5 minut ale bola som strasne hladna. Verui hladna tehula neni nic prijemne pre okolie. 😀

mayka
5. máj 2009

kokso fakt som sa akosi dnes rozpisala.

Kathy ahooooooooj 😉

mayka
5. máj 2009

kathy co je nove v Juri? 🙂 Zahradka je porylovana?

katherinesand
5. máj 2009

vcera som bola znova n akupunkture, tak sa mi nechcelo, lebo som isla az na 20:30. 😖
ale nakoniec to bolo fajn. bol aj muzik a tiez bol spokojny. dufam, ze nam to pomoze. este nam poradil nejake bylinkove napoje, ktore mame pit, ze povzbudzuju zenske a muzske pohlavne organy, takze ani sa nenazdate a bude tu dalsia tehula. 😀

katherinesand
5. máj 2009

mayka, nasa zahradka je nastastie mini, takze rylovanie nehrozi. je tam len travnik a dookola zahon plny vsetkeho mozneho cez jahody a skalku az ku gladiolom, zlatemu dazdu a bylinkam. 😀

mayka
5. máj 2009

Kathy neni nic lepsie len byt vecer dopichana. 😀 Vlastne ste boli obaja vcera vecer ako jezkovia. hehe.

Uz sa tesim ked sa k nam pridas a mi ti budeme moct davat premudrele tehu rady. 😀

No neni nad malu zahradku. Aj ja by som chcela malu a miesto toho sme zdedili taku velku, ze ked sa do nej postavim tak neviem kde mam zacat sadit kricky lebo je to ako keby som tam naplula. 😀 Kosenie travnika nam zaberie 3,5 hodiny muzovi a 4,5 hodiny mne. A toto absolvujeme 1-2x do tyzdna. To mam miesto prechadzky v lese. 😀

mayka
5. máj 2009

jahody uz mam kupene aj ja ale akosi sme sa este nedostali k sadeniu. Manzel musi najprv kusok pody porylovat. A to neviem kedy bude. Zatial ich mam namocene vovode a uz zacinaju kvitnut . Mozno v tej vode aj urodu zberat budeme. 😀

mayka
5. máj 2009

no idem si kupit ten langos a pooobede sa hlasim . 😀

och
5. máj 2009

kathy hej hej v tej cvernovke je fajn baba 😀 sice som bola len na jej jednej hodine ale styl akym vyucuje aspon mne vyhovuje 😀 😀

no ja mam ten problem ze ked sedim ma tlacia gate a ked chodim mi zase pomalicky padaju 😀 😀 😀 😀 tak mi to dost lezie na nervy postavit - zapnut- posadit-rozopnut-postavit - zapnut- posadit-rozopnut-postavit - zapnut- posadit-rozopnut... 😀 😀 😀

no tu apukunturu by som aj ja chcela niekedy vyskusat 😀 😀 😀 😀 to moze byt haluz 😀 😀

och
5. máj 2009

ten langos nie je zly napad 😀 😀 😀 pocuj mayka chyt jahody a zasad ich do tych vysiacich kochlikova 😀 😀 😀 nemusis to pliet, krasne to vyzera a jahody ti budu z hora sami padat do pohora so zmrlinou a slahackou 😀 😀 do kelu kedy sa ta pizza uz upecie 😠

katherinesand
5. máj 2009

mayka, och ma pravdu s tymi jahodami. 😀 na visiaco su najlepsie, lebo aspon nejdu na ne slimaky. tie ma dost vytacaju. 😠

och, tak dik. asi to skusim, len musim najst nejake vhodne casy. a teraz je uz ale ja dost neskoro, lebo mylsim, ze v lete koncia vsetky ich kurzy. musim to skontrolovat.

och, akupunktura sa inak odporuca zenam v tehotenstve, lebo pomaha proti potratom,ale hlavne v poslednych mesiacoch je dobra na lahky porod. zeny, co ju pravidelne absolvuju nemaju skoro ziadne bolesti a velmi rychlo porodia. 😉

och
5. máj 2009

kathy to znie priam vynikajuco 😉 😉 posles mi niake odporucanie do IP ak si s niekym spokojna 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem

inak kde by som nasla vlastne to co mozem a nemozem jest? 😝 😝 samozrejme ze urcite nemozem to co najviac lubim, 😝 😝 uz to tusim 😠 no asi ma moj muz da zatvorit do makkej miestnosti az pokym neporodim bo taku zlu tehulu este svet nezazil 😀 😀 😀

a kedy uz budem mat niake priznaky? 😲 😲 😲 😲 😲

kacarina
5. máj 2009

kathy, to je zaujimave info o tej akupunkture pre tehule ...

babule, ja idem spat, som totalne off, dobru noc 😅

katherinesand
5. máj 2009

och, co sa tyka jedla, tak asi mozes skoro vsetko, ale s mierou. no a mala y si jest hlavne zdrave. ale ktorej tehulke chuti zdrave, vsak?
a myslim, ue je tu aj nejaka taka tema v tehulkach. tak kukni. 😉

katherinesand
5. máj 2009

kacarinka len pekne oddychuj 🙂

katherinesand
5. máj 2009

och, a co huleni? uz si to vzdala uplne?

mayka
5. máj 2009

kathy ta akupunktura pre lahky pood ma zaujala. Da sa o tom niekde docitat?

och udajne by sme nemali v tehu jest pecienku a vsetko v com su vnutornosti. Aj ked ja osobne si myslim ze troska nikomu nezaskodi. 😉
kamoska jedla aj tatarak v 7. mesiaci.
udajne aj bylinkove caje by sa nemali a celkovo bylinky napr. bazalka. Alebo grepy, tonic atd.

och
5. máj 2009

vies co tak ti poviem cigi si uz nekupujem ale ked idem s niekym von jednu si dam 😉 fakt sa drzim 😀 dnes som este nemala a ani ma to zatial netrapi 😀 😀 😀 takze uvidime 😀 😀

co sa tyka toho jedle tak mi je momentalne do placu co mozem jest 😢 😢 😢 ved nic z toho nelubim 😲
zbohom krvave steaky, tataracik, vajco na hnilicku, jaternicku, krvavnicku, tlacenky, udene varene kolienka, zbohom moja najkrajsia a milovana kacacia ci husacia pecienka s teplym bielym chlebikom a feferonkami 😢 😢 ja normalne revem 😲

co ja budem jest 😲 ved umriem od hladu 😲

mayka
5. máj 2009

Inak keby sme sa mali riadit tym co nemame jest tak neviem asi by sme zili z lasky. 😀 A to som sa zatial ja osobne nenaucila. 😀

mayka
5. máj 2009

Och aj ja som bola zufala zo zaciatku ale netreba to brat tak tragicky. Kopec veci co by mohli babatku skodit som ja osobne nemohla na zaciatku ani citit. Ani kavu bez ktorej somm si nevedela poredstavit bezny pracovny den. Zacala som ju pit az tento tyzden a aj to taku slabulinku vodovu. Strasne mi smrdela. Neboj babo to zaradi tak ze nebudes mat chut na nezdrave jedla. Aspon v 1 trimestri. Potom uvidime co bude... 😅

Inak ja mam stale velky problem s vyberom jedla ze co budem dnes jest. Lebo citim hlad ale nemam absdolutne na nic chut. Je to horzny pocit s ktorym bojujem od zaciatku. A ked uz fakt neviem tak mne funguju take suchare MACES a na to si dam bambinko a ma to zasyti. To si zvyknem dat aj niekedy vecer pred spanim ked mam pocit ze ide na mna hlad. Parkrat som sa uz na hlad aj zobudila co je u mna rarita. Ale zaspat s tym pocitom je fakt problem a zufalstvo. teraz mam pri posteli pre pripad nudze macesy, ale zatial som ich v noci nevyuzila.
😎

mayka
5. máj 2009

Och kukam ze chytas tehu paniku. 😀

mayka
5. máj 2009

A zasa som sa rozkecala ako keb som nemala nic na robote. 😠

och
5. máj 2009

😀 mayka 😀 no ak su tam dve a tvrdohlave po mamine, 😀 no zbohom 😀 to budem mat bezne dva taniere pred nosom 😀 😀 😀 😀

mozem aspon kozi syr? ten zboznujem grilovany a granatove jablcko k tomu 😀 😀 oooo aka to basta je 😀

mayka
5. máj 2009

och vraj ani ovci asyr nesmieme a ani kozi pokial nie pasterizovany. Z toho som bola uplne nanervy lebo som sa zvykla zastavit kupit cerstvy ovci syr taky vrzgavy v Kolibe ako sa ide do vajnor. Ani moju oblubenu zincicu si nemozem dat. A to my vzdy pomahalo na zacpu.
ALe mozes to granatove jablcko aspon. hehe 😀

mayka
5. máj 2009

jaj a dolezite nemali by sme jest plesnive syry typu Niva, hermelin atd.

mayka
5. máj 2009

A nemozeme ani ziadne lieky proti bolesti hlavy atd. Hlavne v 1 trimestri absloutne ziadne. Ja mavam teraz casto migrenozne bolesti hlavy - tiez tehu priznak a vtedy si len lahnem a spim.

mayka
5. máj 2009

Este nejake otazky co nemozeme? 😀

mayka
5. máj 2009

Mozeme jest ovocie okrem grepov, zeleninku, strukoviny, vela mliecka, jogurtikov ,kuracinku, cestovinky, krumple.

och
5. máj 2009

mayka a umriet mozem? 😀 😀 😀 zacinam mat vazne obavy o svoj jedalny listok 😲 😝

dufam ze cigansku v zemli s horicou mozem, bravcovu samozrejme 😀 😀 😀 strasne lubim tu v senci co mate bistro robin 😀 😀 😀 😀 a k tomu kridielka s cesnakovou omackou 😀 😀 😀 cesnak snad mozem 😀 😀

mayka
5. máj 2009

kuk sem. https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ani umriet teraz nemozes . Mas v bruchu dvoch votrelcov. Bud zodpovedna. 😀

cigansku mozes. aj cesnak myslim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre