• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

20. februára 2017 
mayka no dik za link :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: som si precitala len prvu stranu a cau vyprazany hermelin :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kedy si zacala mat niake ptiznaky? :grinning:
5. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy dve tehule, vobec vam aspon co sa tyka jedla nezavidim. ja si dam za vas vsetko zakazane :grinning:
mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: kozi syr by som ale nevedela vypustit z jedalnicka, to je moja prvorada surovina. a je velmiii zdravy, tak neviem preco ho nemozu tehule. :unamused:

baby, ta akupunktura: odporucat nejdem este nikoho, lebo je skoro. este som bola len dvakrat, tak nech ho poriadne vyskusam, toho mojho doktora a potom vam ho odporucim.
co sa tyka infosiek, tak pomaly budem stahovat z netu a posielat vam. vela veci som sa docitala v anglictine. :wink:
5. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kathy len si daj za nas, vsak dlho nebudes moct, ked ta ten tvoj akupunkturista teraz pichaaaaa. hehe :grinning:
5. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka, to ale znelo dvojzmyselne, ze ma " picha" :grinning:
5. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zatial som nemusela dat dolu ani nohavice. takze je to v ramci slusnosti :grinning:
realizuje sa hlavne na mojom chrbte a chodidlach :grinning:
5. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kathy si zlata za infosky. :wink:

Och, ja neviem kedy to zacalo ale zacalo to nechutenstvom do jedenia. Absolutne som na nic nemala chut ani ked som bol neviem ako hladna. A pichalo ma v podbrusku a mala som pocit ako keby som mala dostat mrchu. Jaj a spominam si este ako ma bolel chrbatik. auuuuuuuuuu Az ma v rebrach pichalo. To som sa bala ze co to je ale vraj sa organy presuvali hore aby bolo miesto dole. hehe :grinning:
Teraz som uz len velmi unavena hlavne kede sa najem je to so mnou katastrofa. A sem tam ma boli gebula. A nechutenstvo ostalo.
5. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kathy :grinning: :grinning: :grinning: Su nejake tie body aj na zadku? :grinning: keby chcel tam pichat tak daj pozor. :wink:
5. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no priznam sa, ze vcera bol trosku aj na zadku, teda v tej medzere na kosti, ako konci chrbtica. :grinning:
ale davala som pozor a päste som mala pripravene do bitky chranit moju pocestnost :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este ze si tam mala muza :grinning:
5. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kathy nooooooo nezabudaj ze to tu cita aj par mladat :grinning: :grinning: :grinning: sice este v embryonalnom stave ale predsa :grinning: :grinning: :grinning: a tak isto aj tehula co nemala sex uz tri tyzdne a pretiahla by ...... no stacilo by uz ne :grinning: :grinning: :grinning:
inak pod michalskou otvrili novy obchod specializovany vyhradne na vsetky druhy syrov sveta :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze syrovy obchod ?!?!?!? :sweat_smile: mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak prave som si pozerala porod. Fuuu tak to je sila. Vam teda poviem. Ale aspon viem do coho idem. :grinning:
5. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacarinka sa tam chystam vo velmi skorej dobe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mayka do kelu nestras :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si uz radsej ani nic necitam a nestudujem :grinning: :grinning: :grinning: bo radsej ani nechcem vediet co vsetko sa nam moze stat :grinning: :grinning: :grinning: oooooo nevedomost moja sladkaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka, ty uz sa chystas rodit? fiiiha, ty to mas nejake expres tehu !!! :grinning:
5. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacarinka :grinning: :grinning:
mayka to ma instantne zo sacku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka, stooooooooop! nevies, ze kukat porod pred porodom je zakazane?!!!!!!! :grinning:
5. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, ked je ten obchod presne? hned tam vybehnem kupit si nejaku kozacinu. :grinning:
5. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Sak vas ten smiech prejde pri porode. Baby jedny.

Kathy ale je to masaker. Radsej by som si dala ten tatarak. :grinning:
5. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: vidim, ze je tu viac syrovych maniakov
5. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka, ved prave preto to radsej nechcem vidiet. ja si pockam na svoj, to mi staci. a ja ten dufam, ze bude rychly. no, trosku som preskocila tu fazu, ze otehotnenie :grinning:

kacarina, ja som velky syrovy maniak. ale teraz sa snazim uz len kozi a ovci, a este tofu, ak to mozem poci´tat k syrom. kravske veci som uplne vypustila. :wink:
5. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kathy ako je primi tak pod tym oblukom (kde je na zemi stred europy) hned do prava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mayka ja budem mat dvojky jaaa idem cisarakom :grinning: :grinning: ti vytriem hned kocura :grinning: matu strasit budes :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, dik. hned po robote tam zajdem to tam trosku onuchat. :grinning:
5. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj ako ma prave strasne zabolelo v pravo boku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kathy maju tam aj syry s ovocim ale na mna su trochu sladke :grinning: ako jogurt :grinning: :grinning: prajem ti dobru chut pojdem aj ja tam zajtra na lov :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, uz teraz mi tecu slinky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

och, to bolo to prave dvojca, o chvilu sa ozve lave. :grinning:
5. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lave vrestalo doteraz :grinning: uz ich viem rozoznat :grinning: to lave len cely den tak popichava a vkuse do mna rype aa to prave ked sa ozve tak to stoji za to :grinning: :grinning: lave jepo tatinovy prave po mamine :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz teraz zacni s prenatalnou vychovou. :grinning:
5. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som sa uz raz skoro aj zahnala :grinning: :grinning: len ma napadlo zeby to viac bolelo mna ako ich :grinning: :grinning:

ok kukucky idem si ja dat skraslit nechtiky :grinning: :grinning: :grinning: pocujeme sa zajtra :grinning: :grinning: pri syrovych misach :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa. :dizzy_face:
5. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka ked budes mat cas posli mi ten link co si spominala vcera.Dakujem :slight_smile:
5. máj 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok