Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
5. máj 2009

corinne vidis dasli tehu priznak - tehotenska demencia - dufam ze docasna. 😀

Tu ho mas http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph...

janula13
5. máj 2009

katarinka nie je to od tej kamosky z talianska, ta neviemkedy pride, toto su len materialy o tom ako pripravit kupele a tak, ingrediencie si treba nakupit...
Och, tak to ta rada uvitam aspon si ylozim nohy a ty mozes praxovat 😀 kooolko len chces 😀

katarinka77
autor
5. máj 2009

Ahojte 🙂 !
Jani, a v akej forme to máš? Môžeš mi to poslať aj mailom?
Katka, Teba pichali kade tade po tele? Mňa len do ucha, potom mi ešte asi hodinu "horelo" 😀 . Ale mala som z toho dobrý pocit. Ešte idem vypísať taký dotazník na homeopatiu a dám sa aj na to.

janula13
5. máj 2009

kati ona mito poslala akolist, takze tak...

katarinka77
autor
5. máj 2009

Jani, tak mi to tiež môžeš poslať listom, alebo preskenovať a mailom, čo je Ti jednoduchšie. Ďakujem 😉 ! Pošlem Ti adr.

och
6. máj 2009

dobry den damy 😀 😀 kde ste vsetky? 😀 😀

corinne
6. máj 2009

Och ahoj,no neviem kde su.Ani Mayka sa tu este neukaza,a ona tu zvykne byt z rana 🙂 Ja tu mam maliara,tak sedim pri pocitaci 😀 Baby co si moze dat ked mam problem ist na WC(velku),dost ma boli brucho v oblasti pupku ☹ som plna plynu ale na velku nie a nie.Nie je to z narkozy? Ja som si myslela,ze to su vajecniky,ale to su take krce a pri chodeni mam bolesti.Och co porabas. 😀

tinka12
6. máj 2009

ahojte, corine, zapchu som po ET mala aj ja a trvala mi aj po potvrdení tehu 😉

corinne
6. máj 2009

Jej Tinka tak to si ma nepotesila ☹ A mala si aj bolesti pri chodeni? Takze este 2tyzdne maximum,pokial nepojdem na krv ☹

och
6. máj 2009

corine mne pomaha cola 😀 taka vlazna a mierne vyprchana 😀 ale mam doma aj take bifidus bacily v ladnicke 😀 😀 a vela vlakniny 😀 😀 staci ked si do jogurtu proste pridas musly 😀 😀 😀

vies co neporabam nic len sa tak povalujem 😀 rastie mi maternica tak to obcas dost boli aleaspon viem ze sa nieco deje 😀 😀 😀 😀 no a poobede by som chcela zajst do toho syroveho obchodu a nakupit niaku zeleninu, spargla ma sezonu 😀 😀 sice ju nelubim ale ked votrelcisu v bruchu 😀 😀 tak sa premozem 😀 😀 😀

babulka123
6. máj 2009

corine.. daj si espumisan.. je to neskodne, zbavi ta to plynu a pomoze ist aj na wc.. ja som s tym mala velke problemy.. a toto mi velmi pomohlo.. da sa to kupit v lekarni bez receptu . a mozu to aj tehu lebo to neublizuje.. ja som to brala aj v nemocke ked som bola..

och
6. máj 2009

a vcera som bola vo fitku a som sa bavila s mojou trenerkou a povedala ze by sme tehule mali chodit 2x do tyzdna 😀 😀 😀 cvici tehule uz 4roky a vsetky si pochvaluju ze maju supis kondicku na porod 😀 😀 😀 a ze sa aj rychlo zahoja ked su fit 😀 😀 😀 a je to fajn sediet na tej fitlopte a hupat sa na nej 😀 😀 a kvakat pri tom 😀 😀

corinne
6. máj 2009

Babulka ale ja zijem v zahranici,takze espumisan tu asi nezozeniem,ale sa zastavim poobede v lekarni a sa opytam 😉 nech mi nieco poradia.Tak ja si tu mozem kvakat 😀 😀 akurat s maliarrom doma 😀 ,ale poobede idem na akupukturu,tak aspon trochu vypadnem z domu.Tak som sa tesila ze si rano pospim a ono prd,maliar sa vcera nahlasil,ze rano o 8h zacne malovat 😠 Tak dufam ze pojde aspon na obed domov,tak natiahne nohy 😀

katherinesand
6. máj 2009

ahojte pipky 🙂

och, cvicit ale zacni az po v druhom trimestri. 😉

corinne
6. máj 2009

Och ja by som potreboval do zahradky,uz sa to zelena burinou,ale asi sa na to "zatial" vykaslem,aj tak hlasia dazd,tak to este vyrastie.

och
6. máj 2009

kathy a preco? 😲

zukrik
6. máj 2009

Ahojte 😀
Ako sa dnes máte?

och
6. máj 2009

juuj tiez by som si dala taku zahradku s vylozenymi nohami a dobrou knihou 😀 😀 😀 co clovek neurobi preto aby sa nemusel ucit 😀 😀 😀

och
6. máj 2009

zukruk ahoj 😀 😀 ako?

zukrik
6. máj 2009

Och,ked si do teraz necvičila,mohla by si si spôsobiť potrat.
Normálne sa odporúča v prvom trimestri NECVIČIŤ !!!
Tak nepokúšaj zlatko 🙂

katherinesand
6. máj 2009

ahoj zukrik 🙂

och, v prvom trimestri sa nesmie cvicit. aj tie cvicenia -fit lopty a pod. pre tehotne su az od druheho trimestra.

zukrik
6. máj 2009

Mám sa fajn dnes 😉
Dobre som sa napapala a teraz rozmýšľam čo budem robiť.
Inak Mayka včera písala niečo o stravovaní. Ja jem všetko okrem
toho tataráku,dám si jaternice aj pečienku a tak.
Mne povedali,že to mám jesť z mierou a vraj vnútornosti majú
velký obsah železa.Je to zdravé,pokial to neješ každý den 😀 😀
A ty ako?

zukrik
6. máj 2009

Ahojček Kathy 😀
Ako sa máš?

katherinesand
6. máj 2009

zukrik, mam sa fajn. stale plna optimizmu a ocakavani. 😵

a ty ako mojka? este sa nenudis doma?

och
6. máj 2009

no baby na margo toho cvicenia posielam link kde su cviky uz na prvy mesiac 😲
http://www.starostlivostodieta.sk/cvicenie-pre-...
si myslim pokial ma nic neboli nie je dovod to nerobit 😀 som zvyknuta vkuse nieco robit uz od malicka 😀 😀 niaky sport a zdvihanie jednej cinky v sede opreta o stenu mi fakt neublizi 😀 😀 no opytam sa ja niakeho odbornika ked najdem 😉 😀 😀 😀 😀

zukrik
6. máj 2009

Och,ty si aká nadočkavá 😀
Nezabúdaj však,že sme neotehotneli prirodzene,tak prestan pokúšať čerta a vydrž!!!
Snád nechceš riskovať a mysli na drobcov.

Kathy,trošku sa nudím,ale ja si vždy niečo nájdem 😀
Hlavne vonku v záhradke,neboj ale len tak po troške.
Šetrím sa ako nikdy pred tým.

katherinesand
6. máj 2009

och. pozrela som si to.
no zda sa, ze taketo light cviky asi neuskodia. popytaj sa odbornika. ja ked som sa informovala, tak vacsina ludi mi vravela, ze lepsie je pockat od toho druheho trimestra.
ale asi zalezi na cvikoch. 😉
ale aj to, ze si po IVF je tiez dolezite. uz sa to berie trochu ako rizikove.
tak neviem, je to na tebe. hlavne sa porad predtym, nech sa pravobockovi a lavobockovi nic nestane. 😀

mayka
6. máj 2009

😉 Dobre ranko pipinky,

Mala som jednanie rano a musela som sa na neho pripravit tak som sem prisla neskor.

Corinne, nemas po ruke slivkovy kompot? Inak mne pomaha aj pravidelnwe pitie kefiru a teraz som objavila vyborne acidofilne mlieko s prihutami - vyrobca Mlékarna Kunín. Obsahuje aj lactobacillus acidofilus a je vyborne aj chutovoa chodim po nom na WC pravidelne.
No vyrobcva by mi mohol za tuto reklamu poslať kamion jogurtov domov. 😀

Och ja by som tiez teraz na tvojom mieste necvicila. Embryjka su malinke a len sa zahryzkavaju do teba, Staci blby pohyb a bude co si nechcela. Si tvrdohlava ako mulica. Daj na rozumy starsich tiet. 😀 Si uvedom co vsetko ste doteraz obetovali , kolko vas to stalo nervov a peniazkov tiez. Tie tri mesiace vydrz.

Zukricek, ja tiez hovorim ze mozeme vsetkio jest ale s mierou ale na tie vnutornosti si davam pozor, lebo chovatelia davaju do krmiva rozne prostriedky od ktorych velmi rychlo rastu a vsetok ten bordel zachytava pecen. Hlavne teraz ked sa miminam vsetko vyvyja tak ja osobne to neriskujem. Aj kee predvcerom som zjedla dve zemle s pecenovou pastetou. hehe
Ale raz za cas sa to moze. Ale od druheho trimestra si dam aj ja . Troska nemoze zaskodit.
Zukrik a Och, uzivate aj ten femibion 800? Alebo nejake ine vitaminky?

katherinesand
6. máj 2009

zukrik, ja by som sa tiez nenudila. a hlavne teraz v lete sa stale nieco najde. 🙂

baby, prave som sa dozvedela, ze kamoska, co rodila nedavno, mala ma asi pol roka, tak je zase tehotna. 🙂
super! 🙂

zukrik
6. máj 2009

Och sme v prevahe 😀 😀
Dnes je u nás zamračené a fučí,asi príde búrka.
Pozerali ste počasie na víkend? Má byť 26°C už sa tešenkám 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre