Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
10. aug 2012

@mimi1111 máme pomalé spermie, tak musíme na umelé 😕

maruskaaaa
10. aug 2012

@gelinka75 Ahoj, mám dilemu, či v pondelok, keď pôjdem na kontrolu si mám normálne pichnúť inj, alebo radšej počkať čo mi povedia na kontrole. Dr. vravela, že môžem prísť aj bez pichnutia a potom sa uvidí, či sa mi zvýšia dávky alebo čo. Ty si to ako robila?

gelinka75
10. aug 2012

@maruskaaaa aj tak si to musis pichnut, lebo ti vezmu krv a o 14 tej si budes volat, ze ake su vysledky a povedia ti ci ostava davkovanie, kedze pichas rano tak zmena bude az od dalsieho dna

anjelicek27
10. aug 2012

@gelinka75 Mozem len dufat, a ja verim, nic ine mi neyostava 😀 Aj tebe Ket dobre dopadne 😉

anjelicek27
10. aug 2012

@annamary27 Ahoj, som si vsimla y profilu, ze si uz 3. IVF, v com bol problem v prvych 2 pokusoch, vie sa to? Preco to nemvyslo. viem, pricin moze byt vela, ale ak nechces o tom pisat, v poho...

bimbo37
10. aug 2012

@anjelicek27 gratulujem a držím palce 🙂

anjelicek27
10. aug 2012

@bimbo37 Dakujem krasne, aj ja ti gratulujem k 8 tt. Ja uz mam tych slip vloziek tiez dost, a to som len na zaciatku 😒 A farbi ti tiez utrogestan na bielo alebo sa ma uplne rozpustit?

anjelicek27
10. aug 2012

@dadenka111 Drzim palce dadenka, nech to uz vyjde. 😉

mimi1111
10. aug 2012

@maruskaaaa tak drzim palce nech to vide 😉 a nebojis sa toho?ja sa bojim aj sa tesim ale mam strach co to urobi so psychikou ak to nevide ☹ ☹

annamary27
11. aug 2012

@anjelicek27 príčina sa nenašla,vždy sa embryjká vytvorili,na začiatku sa aj chytili,ale pri druhej krvi hcg klesalo...biochemické tehu,urobili mi všetky vyšetrenia/štítna žlaza,protilátky,toxoplazmoza,hematologia a všetko bolo o.k/teraz sme chodili pol roka pred pokusom k homeopatovi,možno pomohlo aj to.

annamary27
11. aug 2012

@maruskaaaa ahoj,ja som pri kontrolách s injekciami vždy počkala,ale oni sa ťa opýtajú,že v koľkátu hodinu si picháš,takže keby si si aj pichla vedia ako majú postupovať v dalšom dávkovaní.

bimbo37
11. aug 2012

@anjelicek27 ahoj, no ako kedy, niekedy sa mi úplne rozpustí, inokedy časť skončí na slipke 🙂, ale tak hlavné je to, že sa zavedie, niekdy ked mám prac. stretnutie, alebo som v aute, tak ho normálne zapijem a vtedy sa väčšinou rozpustí celý. Tak ale nie je to moc dobré na žalúdok 🙂

maruskaaaa
11. aug 2012

@gelinka75 oki, tak pichnem doma a uvidím, čo povedia na kontrole 😉

maruskaaaa
11. aug 2012

@mimi1111 musím to brať tak, ako to príde. Ale v kútiku duše verím, že sa to podarí 😀

maruskaaaa
11. aug 2012

@annamary27 a o koľkej si si ty pichala, ja ráno o 7.00

annamary27
11. aug 2012

@maruskaaaa tento poslednýkrát som pichávala až večer o 17.30,lebo mi to dávala mama,tak som chodievala k nim.Ale napr. pri predchádzajucich pokusoch som puregon pichala ráno sama do brucha a ostatné večer mamka.

zuzana231
12. aug 2012

@maruskaaaa
@lubkaeck
@gelinka75
ahojte dievcence, dakujem pekne za odpovede, ste mile 🙂 takze asi ked mi zacne mrcha poslem manzela obvodnemu. volala som internej a sestricka mi povedala, ze staci prist tak tri dni pred zakrokom, co mi je divne, ale sak ked vysledky mozu byt 3 tyzdne stare, tak tam pojdem hned po mrche, ked potrebuju moc. a rozbor krvi mi bude robit obvodny gynekolog? musim sa popytat, ked si pojdem dat pichnut injekciu sestricke. joj tak je toho vela, ze som sa v tom trochu zamotala : )

lubkaeck
12. aug 2012

@zuzana231 ja som isla k obvodakovi internistovi a ti mi brali krv a predoperacne som si vybavila cez kamosku - ale napr u nas v nemocke je interna predoperacna amb. tam ti krv aj vezmu aj ta vysetria aj ekg urobia a hotovka 😉

dadaba
12. aug 2012

@annamary27 ahooooooooooj!!!! blahozelaaaaaaaaaaaam!!! tak homeopatia zabrala??? to su uzastne spravy!!!! velmi sa tesim!!!!!! 😉
Ja som od marca od potratu mala pauzu,,teraz na jesen sa chystam na KET mam este 5 zmrzliniek,,,

maruskaaaa
12. aug 2012

@zuzana231 Ahoj, mne internistka zobrala krv, aj urobila EKG. O 3 dni boli výsledky aj správa 🙂

annamary27
13. aug 2012

@dadaba ´dakujem 🙂, zabral,klop-klop,zajtra po kontrole v centre ideme aj k nemu,aby sa na nás mrkol,či nám nič nechýba 😀

mortiiss
13. aug 2012

Ahoj, kočky ... ako sa mate?
Na mna dnes dolahli take obavy 😔 Tehotenstvo mam velmi ohladuplne ku mne, nebyvalo mi ani zle, ani nic .. len ma trapi permanentne spinenie ... 😒 uz som bola aj 2 x na pohotovosti, babo bolo vzdy v poriadku, len mi naordinovali kludovy rezim, co je prirodzene, sak ked nevedia, z coho to je, tak nic ine ani robit nemozu - v podstate nespinim v mesiaci asi 2-3 dni .. inak je to stale, a zda sa mi, ze cim mi viac rastie brusko, tym je toho viac .. dnes uplna hroza ... tak neviem, ci mam taky prekrveny cievny system, alebo co ... uz by to mohlo prestat 😒 dost ma to strasi ...

anjelicek27
13. aug 2012

@annamary27 Fuuuha, to je zaujimave. Myslim, ze to ti pomohlo. Aj kamoska sa liecila u homeopaticky, ale na inu chorobu.... a pomohlo. No tak som zvedava, ako dopadne zajtrajsia krv. Ale ma tak strasne bolieva hlava, ze si osobne myslim, ze som stale tehu. Ale to je len moj pocit.

anjelicek27
13. aug 2012

@bimbo37 Ahoj, niekedy sa mi stalo, ze som sa aj o hodinu omeskala, ale snad to je OK. Radcej som si dala pripomienku v mobile 🙂 Inak, nebolievala ta na zaciatku tehu hlava? Mna boli ale velmi, v takych navaloch. Nemala som nikdy migrenu, ale mam pocit, ze je to take migrenovite bolenie hlavy. Ake si mala priznaky, ak smiem?

annamary27
13. aug 2012

@anjelicek27 aj my si myslíme,že pomohlo,lebo mm mal aj viditeľne lepší spermiogram. 😀

annamary27
13. aug 2012

@anjelicek27 zajtra ideš na krv?my na kontrolu 😀

anjelicek27
13. aug 2012

@annamary27 Tak snad zajtra bude pre nas velmi pekny den s len pozitivnymi vysledkami 🙂

dadenka111
13. aug 2012

babyyyy uz mi da sa povedat tyzden meska mrcha. tehu nie som. mam si zavolat sestram do GF ci mam cakat dalej, alebo mi mozu pichnut vyvolavacku? mam uz zacat stimulovat na KET, ale bez mrchy sa to nedaaa. stalo sa to niekomu, ze meskala a pichli Agolutin alebo pod.?

dadenka111
13. aug 2012

@mortiiss fuuha moja taketo trapenie ty mas. drz sa! pocuj a len kludovy rezim mas mat a lieky ziadne na to neberies? napriklad ten Duphaston, ze sa moze brat az do 20tt. 😕 zeby placenta nevyrabala dostatocne mnozstvo progesteronu? 😕

reklamka
13. aug 2012

@dadenka111 - mne pred KET nie a nie prist a tesne uz ked sa to malo riesit vyvolavackou, tak dorazila sama. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre