• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

22. mája 2017 
@dadenka111 ahojky. Beriem Duphaston. Ukludnujem sa tym, ze to mam v podstate od druheho mesiaca, a uz som na konci stvrteho skoro, a babo rastie ako ma, placenta sa neodlucuje, hematom nemam - tak snad to nie je nic strasidelne, ked je to uz tak dlho, snad je to nejaka oneskorena reakcia na vsetky tie hormony, dopichane vajecniky, a tak. Lekar povedal, keby preslo do krvi, hned utekat do nemocnice, ze zakial je to "stara" blood, nic sa nedeje. Snad to zmizne - uz by malo byt pomaly vsetko poriadne precistene ... ja som nemala vobec ziadne spinenie po OPU, ani po ET, tak snad je to este pozostatok. Inak nemam vobec ziadne problemy, len toto je teda take neprijemne - na paranoie.

Ty ako si daleko? Kedy mas KET?
13. aug 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reklamka takze by som mala riesit aby sa spamatala, ze? :grinning: ja som dnes 39DC a vobec necitim, ze by sa na mna chystala svinucha. kolko ti meskala a volala si teda do centra a navrhli ti vyvolavacku ci ako?
13. aug 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahoj, aj mne sa to stala, dokonca aj pred stimulkou.. vobec som to neriesila, pockala som kedy si pride..meskala 10 dni, dokonca som ju nahanala kupelom, vinom, mojkanim..kadecim..a nepomohlo. Ani som nevolala do GF, nakolko tam maju tolko ludi.. Po pichnuti vyvolavacky niekedy trva aj tyzden, kym mrcha pride. Neboj coskoro dorazi :slight_smile:
13. aug 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss Tak snad ma Dr. pravdu a je vsetko v poriadku s babatom. ja vobec neviem kedy bude KET. mrcha nie a nie prist :angry: som 39DC. ak pride mrcha, tak koncom augusta bude KETko
13. aug 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 - chodila som na kontroly sliznice a vtedy podla jej vysky mala uz prist a ona nic. dala si asi tyzden nacas. podla mna aj kvoli tomu, ze som uz bola vystresovana z toho, ze co sa deje. stale som cakala a cakala. :grinning: potom som vyvolavala do centra a povedali mi, ze ak do piatku nepride, mam potom prist. no a vtedy v noci zo stredy na stvrtok prisla. :slight_smile: a potom uz neprisla. :slight_smile: :grinning:
drzim palceky nech teraz rychlo pride a potom dllllho nepride. :wink: :dizzy_face:
13. aug 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no, jak na potvoru. A po ET to mas prvy cyklus ?, ci asi druhy ..
13. aug 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini :slight_smile: cervene vinko som este neskusala, tak musim kupit a cakaaat ci nahodou nezaberie. dik za odpoved. fakt mi toto robi naschvaaaaal. asi caka aby vklad bol na MM narodeniny :sunglasses: 31.8.
13. aug 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss ahoj, citam tvoje trampoty, tak snad je vsetko v poriadku, ked babo prosperuje, co som tu citala, tak vela zien spini dost dlho a vsetko je ok, ja som sa nato moje spinenie po ET pytala dr. vravela, ze to vobec nemuselo byt z maternice, ze staci ak kusok zavadi kateter o krcok zvnutra a aj to zvykne krvacat, ale ty to mas iny pripad
13. aug 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dalsi test si nerobila? ja stale vidim nejaky tien na tom predoslom teste :sweat_smile:
13. aug 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 urcite :slight_smile: ..to su zakony svalnosti, podvedomie pracuje a ked clovek najviac chce, tak musi pockat ..ja som pri ket chodila na kontroly ako na klavir, sliznica nechcela rast schvalne..
13. aug 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gelinka75 ahojky ... ved hej, ja si tiez myslim, ze to spinenie s tehotenstvom vobec nesuvisi, tak snad to bude o.k. A Ty kedy mas KET, moja?

@dadenka111 dockaj, dockaj, tu je mozne prirodzene tehu a robili sa nejake testy ? Nuz, nebola by si prva s takym prekvapenim. Bolo by to krasne
13. aug 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss ja som 8 DC, tak cca o tyzden by mal byt vklad ak sa rozmrazia a vsetko bude ok :slight_smile:
13. aug 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 juu, tak o chvilku ... a davas si opat 2?
13. aug 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss neviem, mame zmrazene po 2 a po 3, podla toho ako sa rozmrazia, dr. mi nevedela povedat co rozmrazuju skor a ako potom postupuju, ze to povie embryolog, mne je to jedno, ja by som bola aj za 1, kedze po 2 sme uz mali a nic
13. aug 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss toto je cyklus medzi ET a KET. test som skusala pre istotu 14DPO a nic tam. tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka
dobre znamenie, ze uz BT klesa snad uz nestupne. :wink:
@gelinka75 dalsi test som neskusala neverim zeby nieco... nie :confused:
13. aug 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
@gelinka75 juj, kocky, strasne vam prajem, nech vam to teraz vyjde, nech si s vami osud prilis nepohrava. Budem na vas moc mysliet :dizzy_face:
13. aug 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mortiiss diky, ja zatial viac neverim ako verim, toto sa u mna zmenilo, pred ET som verila, teraz je to ine, uz chapem ivku :pensive:
13. aug 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ja Ta chapem, tiez by som mala pochybnosti ... stale prezivam pocity, ze ma zamrazi, ked si predstavim, ze by som mohla o babo prist ... moc, moc drzim palce, aby sa to podarilo, nech prezivas radost.
13. aug 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 kocka, musim uz ist. Pekny den este
13. aug 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mortiiss nemyslime na zle veci, MUSI to byt dobre, vsak nejak uz bude :slight_smile:
13. aug 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 som zasobena 4ks mamatestami, som zvedava ci ich pouzijem :grinning:
13. aug 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75
najskor rozmrazuju tie co su hned zmrazene a nakoniec tie co boli po PK . zial tie sa tazsie rozmrazuju, mne naposledy z 2 po PK sa nerozmrazilo ani jedno :cry: takze ziadne KET sa nekonalo.
13. aug 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ja asi este jednu krabicku mama testou mam, ale asi ich pouzijem az po krvicke. neviem ci budem testovat tentokrat. :confused:
13. aug 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no ved prave, vsetky sme mali po PK takze ket je este otazny :confounded:
13. aug 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75
a kolko ich mas zmrazenych?
13. aug 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 5ks, nase vsetky prezili PK, dokopy ich bolo 7 a dve mi uz vlozili, som na ne hrda uz teraz :slight_smile:
13. aug 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala spolu 12, z toho mi dali na PK 5 a ostatne hned zmrazili, neviem podla coho to zavisi, ze len 5 mi dali na PK hmmmm :confused:
13. aug 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gelinka75 ejjj, vidim, ze uz papkas estrofen :slight_smile: silno drzim palce na KET a nemaj obavy, my sme mali len dve babulku po PK a obe sa rozmrazili. ..coskoro si tehulka
13. aug 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, ja som nova pipina :wink: a isty cas Vas tu uz citam. Kedze som zatial v stadiu viac menej diagnostiky, chcem Vam len povedat ze Vam drzim vsetkym palce a dufam ze budem citat same dobre spravy! :slight_smile:
13. aug 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@belalinda :slight_smile: drzim palceky, kolko chodite do GF?
13. aug 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok