Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
22. aug 2012

@jomini no drabek povedal, ze 6 tyzdnov..

mimi1111
22. aug 2012

@alibabaa ano viem sestricka povedala ze pyzamo a papuce nevies kolko to bude trvat ?o siedmej tam mam byt aj s priatelom

belalinda
22. aug 2012

@alibabaa @jomini @gelinka75 nebojte ja GF verim! 😎

alibabaa
22. aug 2012

@mimi1111 ja som mala so sebou aj mokre servitky, ponozky po narkoze (mne je po nej vzdy velka kosa), pero - na vypisovanie papiera pre anesteziologa.
ty mozes kludne prist aj neskor priatel rano odovzda matros a moze ist domov ako to nemate daleko. a ty si pockas tak do 8,00 - 8,30 na prijem na izbu. vypisete papiere. prezleciete sa a postupne vas budu brat. potom pospinkate a pride embryologicka. porozprava ako ste dopadli a co budu teda robit. nas pustali o 11,30 tusim domov.. kym som cakala na opu, tak som sa v telefone hrala karticky. ak nemas ako vyplnit cas dones si nieco na citanie ci lustenie ak by si bola druha alebo tretia v poradi.

given
22. aug 2012

@mimi1111 Nie pyzamo, ale nocnu kosielku, inak budes dole bez 😀

maruskaaaa
22. aug 2012

@mimi1111 ale nemáš sa čoho báť. To je super, že piatok máš odber, ja mám vklad. Tak sa možno stretneme 🙂

maruskaaaa
22. aug 2012

@mimi1111 Ja som prišla o 7.00 a odchádzali sme o 11.00 hod. Netrvá to dlho 🙂

dadenka111
22. aug 2012

@jomini dik, potrebujem pocut (citat), ze aj v GF sa im dari aj rozmrazovat. 😉 a to ostatne je zazrak

dadenka111
22. aug 2012

@alibabaa juuu ahoj, idem v pondelok na kontrolu ci som pripravena 🙂 podla toho, ze mi dost brucho vykuka, tak asi uz aj som 😀 . KET bude podla toho. v pondelok to bude 13dc. myslis, ze ak som ready a rozmrazia sa, tak moze byt hned vklad 16dc? uz som fakt nedockava 🙂 kolkaty dc si bola?

alibabaa
22. aug 2012

@dadenka111 ja som bola myslim 17 dc, tak kludne asi aj 16 by mohol byt v pohode 🙂

jomini
23. aug 2012

@dadenka111 🙂 ono to je o kvalite embryi ..potom to zabila moja maternica..
v MT maju uz taku techniku mrazenia, ze su po rozmrazeni ako cerstve embrya, mrazenie neznizuje ich kvalitu, v GF to nemaju.

dadenka111
23. aug 2012

@alibabaa bola si viac krat na merani? ci nemam ist nahodou uz aj v piatok 10dc a potom na dalsie meranie?

gelinka75
23. aug 2012

@jomini skoda, ze v gf este nemaju tie lepsie zmrazovacie techniky, myslela som, ze skor udavaju trend tu na SK co sa tyka centier, ale vidim, ze sa mylim

maruskaaaa
23. aug 2012

@gelinka75
@dadenka111 Čaute baby, tak mne sa to už kráti. Mám si zajtra niečo doniesť na ten vklad? Neviem, si to predstaviť, ako to prebieha, že keď ste potom ležali po úkone, či vás aj prikrili, či ste ležali len tak s holou riťkou. Pamätáte sa či to bolo v klasickej ambulancii alebo v stacionári? Ďakujem.

dadenka111
23. aug 2012

@maruskaaaa 😀 caaau, tam kde ti robili punciu ti budu robit aj vklad. uz sa ale opakujem 😝 teda mne robili tam a urcite aj tebe budu. nic si nemusis brat. vlastne ano prashuleee. mozes si oblect saty. das len dole gatky a sup na kozu 😀 ja som po ET ostala tam lezat na saale a zakryli ma dekou, ale baby odchadzaju do stacionara si lahnut a nepamatam si ci tam niecim prikryvaju 😕

maruskaaaa
23. aug 2012

@dadenka111 no to by som nejaké šaty musela mať 😉 nosím iba nohavice 😀

gelinka75
23. aug 2012

@maruskaaaa ja som mala tricko a dali mi tu ich plastenku taku zelenu a tak som isla na kozu, potom ma prikryli dekou, nepresuvala som sa nikde, mali tam plno

dadenka111
23. aug 2012

@jomini nuz jo aj o kvalite je to, ale mrazit by sa mali len kvalitne oocyty, aby sa neporusil deliaci proces a aby po rozmrazeni pokaracovali v deleni. je to krehky zivot chrustika. viem, ze je to vo hviezdach a nijak to neovplyvnim ako to cele dopadne a fakt mozno len zbytocne stresujem. Musime verit

gelinka75
23. aug 2012

@dadenka111 nam tvrdili, ze su vsetky vhodne na mrazenie az mi to bolo cudne, lebo som ratala s nejakym ubytkom, o to viac som teraz prekvapena, ze sa nic nerozmrazilo, uz som pisala, nabuduce, ziadne PK ani embryoscop, naco, momentalne to v nasom pripade povazujem za vyhodene peniaze

maruskaaaa
23. aug 2012

@gelinka75 Ďakujem ti krásna víla 😀 😀 😀 😀

dadenka111
23. aug 2012

@gelinka75 neviem co moze byt lepsia technika zmrazovania. tekuty dusik urcite pouzivaju vsade. 😕

dadenka111
23. aug 2012

@gelinka75 slova GF:
Zmrazovanie embryí – ide o proces šetrného zmrazenia embryí a ich následné uskladnenie v tekutom dusíku. Embryá sa mrazia v prípade, keď po oplodnení vznikne viac kvalitných embryí, ako je možné transferovať do maternice, alebo pri neočakávaných zdravotných problémoch pacientky.

dadenka111
23. aug 2012

@maruskaaaa nuz tak dlhe tricko nech tam nebehas s holou ritkou 😀 lebo ta plastenka je uplne priehladna

gelinka75
23. aug 2012

@dadenka111 nejde len o to dat ich do dusika, oni ich najprv napustaju ochrannymi latkami, nechce sa mi to rozoberat, ja neobvinujem nikoho, ako tu bolo pisane, su aj lepsie techniky ako ma GF

maruskaaaa
23. aug 2012

@dadenka111 hej, to viem, raz som ju mala a bola som v nej ako strašiak v maku 😀 😀 😀 Už len ma postaviť do poľa a môžem strašiť. Ani si vôbec neuvedomujem, že zajtra je vklad, rýchlo to zbehlo. Už len čakať kým zavolajú z GF 🙂

nelly3
23. aug 2012

@gelinka75
je mi to luto, co sa ti stalo, ja som pri poslednom ket tiez nesla nakoniec na vklad, tiez sa nerozmrazili, ale ja som mala len 2 ci 3 po PK., divne z 12 ks ani jedno, teda ak som dobre citala, je to smutne, nechapem. som normalne nahnevana za teba 😠

gelinka75
23. aug 2012

@maruskaaaa tak uz len raz sa vyspis a babenka budu u teba, tak nech to dobre dopadne, drzim palce aj na nohach 🙂

maruskaaaa
23. aug 2012

@gelinka75 zlatá si, ďakujem ti pekne, potom už len oddychovať budem a papať a kukať rozprávky v telke,nejaké filmy a mužík sa môže starať 😉

gelinka75
23. aug 2012

@nelly3 mali sme 5 v mrazaku, nevadi, nejak sa otrasieme a ideme dalej, mm je smutny a to teda dost, obom nam to nie je jedno

nelly3
23. aug 2012

@gelinka75
ja som po kazdom negativnom vysledku bola uplne hotova, ako pises nejako sa otrasieme a ideme dalej, co ine nam ostava. tak vela sil do dalsieho boja 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre