• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

27. marca 2017 
slniecko, gratulujem. Podla mna si v norme. Ja som mala na prvej krvicke po 10 dnoch od ET 75,6 hcg. Uvidis ako ti narastie o par dni. :wink:
Vela oddychuj.
6. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok idem zase na krv, tak uvidime, strašne som rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute chrusticky :grinning: :grinning: :grinning: som miinula majland v tom syrovom obchode co som vcera spomynala :grinning: :grinning: :grinning: uplne su tam mili najviac na svete :grinning: :grinning: :grinning: hovorim ze som tehu nech mi daju to co mozem jest a baby mi hned ukazala 100 syrov co mozem :grinning: :grinning: a chcela aj aby som hned poochutnavala :grinning: :grinning: :grinning:

no a isla som aj na nakup a sama tehotna okolo mna :grinning: :grinning: :grinning: som len cumela :astonished: :astonished: vsade same brucho :grinning: :grinning:

slniecko ahoj :grinning: ja som mala na 11 den ET 633 ale to bola predlzena kultivacia :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och a ja som mala 3 den ET 0,nieje to moc nizko :grinning: Mayka,Kathy este sa vraciam k tej mojej tehotnej HVIEZDE,samozrejme vola sa to Lutenyl a tehotne a dojciace zeny to nesmu.Ale nevadi,ona "predsa vie" co robi :grinning: My by sme si nechali aj oko vypichnut :grinning: alebo ruku zlomit :grinning: len aby sme ostali tehotne :grinning: Och mala si vopchat tie syry pod tricko :slight_smile: ,ze aha aj som v tom :grinning: :grinning: Kathy ja som bola dnes posledny siesty krat,nasla som doktora zo Zlina,strasne prijemny starsi pan :slight_smile:
6. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och ja som mala tiež predlženie , davali mi malinké :slight_smile: na 5 deň. Inak od ešte pred ET som začala piť alchemilkový čaj. Čítala som, že je na udržanie plodu a ľahší pôrod. a užívam aj babyplan. Nevie, či som čítala na vašom pokece, že je dobra aj chili paprika, ale to by som asi nezvladla. :wink: :wink:
6. máj 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
corine preboha ale ved lutenyl sa dava pri poruchach menstruacie :astonished:
http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/spc/lutenyl-spc-14496.html
6. máj 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte klebetnice :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slniecko,gratulujem,teraz vela oddychuj.
6. máj 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko :grinning: ja niec nejem ani nepijem akurat tak tie vitaminy babyplan :grinning: :grinning: mne staci utros a estrofen davat si este niake byliny :grinning: co ja viem, asi by som sa uz predavkovala a to tiez neni dobre :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och,že neješ a nepiješ? :grinning: :grinning:
Babyplan užívam aj ja,to už ale pol roka :slight_smile:
A ešte k tomu sex s utrošom :grinning: no parada.
6. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och jej to dal dr.kvoli cystam :slight_smile: Lenze hviezda zabudla stiahnut nohy a uz je v tom :slight_smile: Uz sa chceli brat,ale nemaju peniaze,tak posunuli svadbu na neskor,ale aspon si zarobili na babätko.Ona nema ani 1000sk na knizke,ale on je bohaty,tak on bude financovat vsetko;len aby ju nekopol krasne do jej ritky :slight_smile: a neposlal pekne domov k mamke.Uz ju beru ako clena rodiny,robi v ich mäsiarstve ale peniaze-vyplatu jej nedavaju.Super jej sestra mi volala aby som sa zastavila u nej zajtra ,ze pokecame.JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ja sa tak tesim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukrik ani mi nehovor :grinning: sa mi snivalo, ze mame sex s muzom a zrazu do toho ma strasil utros,fuj ze ho mam vsade :astonished: tak som si to ani neuzila ani vo sne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam to ja kriz :wink: :wink:
6. máj 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru na ten sex si musíme ešte počkať :grinning:
6. máj 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukrik :angry: do kelu :angry:
6. máj 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Tu sa to vykecava...

Zukricek co mas nove? Este sa zmestis do gati?
6. máj 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach ta nestastna tema SEX. A to je co? :grinning:
6. máj 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Servus Mayuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru,nezapnem vôbec žiadne nohavice,ešte,že som doma :grinning:
Musím si ísť niečo kúpiť,tie 4 kg. robia svoje :grinning: :grinning:
A ten sex,aaaaaaaaaaaaaach jo :slight_smile:
6. máj 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och,dúfam,že sa na mna nehneváš?
6. máj 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukrik :astonished: a preco by som sa mala?
boze to je hrozne :astonished: konecne je plna ladnicka :grinning: a vkuse na mna vola :angry: :grinning: :grinning: uz som si k nej aj stolicku pristavila nech nemusim stat pri nej :astonished: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Normálne sa teším na 30°C,ked budem nosiť šaty alebo dlhé tričko
a suknu :grinning:
Ked si dám na seba rifle,mám pocit,že mám 100kg.
Všetky gate mám č.27 a č.36 a teraz nič nezapnem :frowning2:
Ja som rada,že som tehu,ale nemám čo nosiť :wink:
6. máj 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och,len ten :angry: tak pôsobí :grinning: :grinning:
Inak v tej chladničke som aj ja,stále niečo vyberám.
6. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka,kde si sa stratila?
6. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukrik ja mam take gate na snurku :grinning: :grinning: uvolnujem podla potreby :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj :grinning: :grinning: :grinning: to preto ze musim cakat :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prave som pridala nove fotky mimi z 10 tt a foto mojho pupiku. :grinning:
6. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zukrik este ze si doma a si len v teplakoch. Ale co mam hovorit ja co chodim do prace. Furt len rozopinam a zapinam gate a keby len gombik ale aj zips. No hruza. :grinning:
Ide na mna hlad. Idem si natriet chleba a k tomu redkovku. Ale pali ma zaha dnes ako hovado.
6. máj 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Mayka,rastie ako z vody :grinning:
No teda,aj bruško máš,ešte väčšie ako ja :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat na markize ukazuju maminu s trojickami ze ako to zvladaju.
6. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUkrik to brusko aj bolo vacsie ako si mala ty. :grinning: A tento tyzden aj to brusko rastie ako z vody. :grinning:
6. máj 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUkrik kedy si pridas foto?
6. máj 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok