Pipiny z Gyn - Fiv

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !
och
6. máj 2009
cicus ved ty si tehotna :-o 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mayka
6. máj 2009
Och sak aj ty. 😃
och
6. máj 2009
no uvidime zajtra 😃 a potom na utz ci su dve alebo kolko ich vlastne tam je 😃 😃
mayka a na tebe to uz vidiet 😃 😃 😃
corinne
6. máj 2009
mayka ja mam take brucho uz teraz,je normalne ze som taka nafuknuta 😞 robim si starosti,lebo mam krce v bruchu
mayka
6. máj 2009
Corinne moze to byt aj vplyvom hormonov co si si pichala. Pokial nekrvacas je to ok . AJ ja som mala krce.

Och no neviem ci to na mne je uz vidiet lebo nosim volne veci. Ale ked som v teplakoch tak aj ano. Kamoska tu bola hned ze jake brucho mi narastlo. A ked sa najem tak to vyzeram ako v piatom mesiaci.
och
6. máj 2009
fuj tie syry suuuuuuu dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 zajtra idetam zas 😃
och
6. máj 2009
a tu preco zase nikto nie je? :-o
kacarina
6. máj 2009
no lebo sme poniektore chrneli 3 hodiny 😃 😃 😃 dobre ranko vospolok :-N
och, neprovokuj, lebo nabuduci tyzden tam hned nabehnem pre nejaky syriky x-)
och
6. máj 2009
kacarina prave tlacim kozi syr so zihlavou 😃 😃 mnamiiiii
kacarina
6. máj 2009
ty brdooo, INEEE kombinacie ... no uz sa tam tesiiiim x-) x-) x-)
och
6. máj 2009
juuuj no raj na zemy 😃 😃 😃 co sa hovori,ze ked papas syry budes mat chlapca 😃 😃
kacarina
6. máj 2009
jooo, no tak to uvidime :-N
och
6. máj 2009
tak ja budem mat jedno aj druhe 😃 😃 zrala som syry s malinami 😃 😃 😃 😃 a taha ma na spanok |-|
kacarina
6. máj 2009
😉 😃
och
6. máj 2009
mam hroznu chut na tvarohovy kolac s pomarancovou zelatinou :-o
aj tak si myslim ze tieto chute mame iba preto bo mozme 😉 a nikto nebude na nas pozerat ako na prasiatka 😃 😃 😃 😃 😃
kacarina
6. máj 2009
na mne sa moj manzel rehni, lebo kazdy den po veceri si vypytam zmrzlinku, tak mi to davkuje po troske do misticky vzdy 😃 😃
kacarina
6. máj 2009
a este byvam strasne smädnaaaaaaa
kacarina
6. máj 2009
no idem zalahnut k tv ... tusim si tu uz len ty och, tak potom zhasni, ked budes odchadzat od compu 😃 😃
och
6. máj 2009
ok ja mam este sex s utroskom o pol jedenastej 😃 😃 tak zhasnem a zatvorim okno nech neni v noci prievan 😃 😃
mayka
7. máj 2009
Ja len teda ze, dobre ranko. 😉
kacarina
7. máj 2009
dobre mayus 🙂
kacarina
7. máj 2009
ale ja asi hned aj dobru noc 😃 tu strasim uz od 4 dnes, zobudil ma mechur a uz som nezaspala, tak teraz pojdem asi zalahnut na chvilu zase, to je rezim :-N
mayka
7. máj 2009
kacarina aj ja by som si dala slofika. A Mecurik kosturik trapi aj mna. 😃 KAzdu chvilu chodim a spravim len cvrk a hotovo. 😃
kacarina
7. máj 2009
este som tu, musim aspon nejake maily vybavit, nech mam potom pokoj a mozem ist do perin ... ja som strasne smädna, cely den som nasosnuta na flasi 😃 ... o polnoci sa este napijem a skoro rano sa uz zobudim a total sucho v ustach ... a ked vela pijem, tak ma mechur otravuje potom stale .. a tak stale dokolecka dokola ... keby nas len toto trapilo ze ano :-N ... chcela som dnes vybehnut svojmu gynekologovi, ale ma cely tyzden dovolenku, som nevedela ]-( 😞 ... lebo kazdy druhy den malinko spinim, tak som to chcela radsej dat skontrolovat, teraz zase 3 dni volna ... no uvidim, co to bude robit :-|
zukrik
7. máj 2009
Ahojte babulky 😃
zukrik
7. máj 2009
Mayka,foto pridám,ked mi urobí gyn. nové,lebo čo mi dali v GF,si zobrala.
Mám ju odfotenú v mobile,ale nejde mi zmenšiť :-|
15. idem lekárke a spraví mi novú 😃
zukrik
7. máj 2009
Pipinky,kde ste ???
Ja neviem,čo mám zase variť :-| je to hrozné,dnes asi nič.
Bude suchý obed aj večera 😃 😃
katarinka77autor
7. máj 2009
Ahoj Zukrík, tuším si tu nejaká osamotená.. 😉 Keď nevieš, čo variť, urob len nejaký ľahký šalát z čerstvej zeleninky a je to. Veď nemusia byť stále rezne na obed 😃 . A zelenina je zdravá a chutná 🙂 .
A tešíme sa na fotečku 🙂 !
zukrik
7. máj 2009
Ahoj Katarinka
Ja mäso nemusím,tak to neriešim 😉
Inak dakujem za radu,zeleninka ma dosť nafukuje
a je mi ťažko.
Dnes mi je neako blbo,ani chladničku neotvorím 😃
katarinka77autor
7. máj 2009
no vyzerá to, že budeš na suchároch 😃
ani kuracinku nemusíš?