• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pipiny z Gyn - Fiv

19. októbra 2017 
cicus ved ty si tehotna :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Och sak aj ty. :grinning:
6. máj 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime zajtra :grinning: a potom na utz ci su dve alebo kolko ich vlastne tam je :grinning: :grinning:
mayka a na tebe to uz vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka ja mam take brucho uz teraz,je normalne ze som taka nafuknuta :frowning2: robim si starosti,lebo mam krce v bruchu
6. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Corinne moze to byt aj vplyvom hormonov co si si pichala. Pokial nekrvacas je to ok . AJ ja som mala krce.

Och no neviem ci to na mne je uz vidiet lebo nosim volne veci. Ale ked som v teplakoch tak aj ano. Kamoska tu bola hned ze jake brucho mi narastlo. A ked sa najem tak to vyzeram ako v piatom mesiaci.
6. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj tie syry suuuuuuu dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zajtra idetam zas :grinning:
6. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu preco zase nikto nie je? :astonished:
6. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo sme poniektore chrneli 3 hodiny :grinning: :grinning: :grinning: dobre ranko vospolok :sweat_smile:
och, neprovokuj, lebo nabuduci tyzden tam hned nabehnem pre nejaky syriky :dizzy_face:
6. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacarina prave tlacim kozi syr so zihlavou :grinning: :grinning: mnamiiiii
6. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdooo, INEEE kombinacie ... no uz sa tam tesiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj no raj na zemy :grinning: :grinning: :grinning: co sa hovori,ze ked papas syry budes mat chlapca :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooo, no tak to uvidime :sweat_smile:
6. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja budem mat jedno aj druhe :grinning: :grinning: zrala som syry s malinami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taha ma na spanok :pensive:
6. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam hroznu chut na tvarohovy kolac s pomarancovou zelatinou :astonished:
aj tak si myslim ze tieto chute mame iba preto bo mozme :wink: a nikto nebude na nas pozerat ako na prasiatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mne sa moj manzel rehni, lebo kazdy den po veceri si vypytam zmrzlinku, tak mi to davkuje po troske do misticky vzdy :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este byvam strasne smädnaaaaaaa
6. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem zalahnut k tv ... tusim si tu uz len ty och, tak potom zhasni, ked budes odchadzat od compu :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ja mam este sex s utroskom o pol jedenastej :grinning: :grinning: tak zhasnem a zatvorim okno nech neni v noci prievan :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len teda ze, dobre ranko. :wink:
7. máj 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre mayus :slight_smile:
7. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja asi hned aj dobru noc :grinning: tu strasim uz od 4 dnes, zobudil ma mechur a uz som nezaspala, tak teraz pojdem asi zalahnut na chvilu zase, to je rezim :sweat_smile:
7. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacarina aj ja by som si dala slofika. A Mecurik kosturik trapi aj mna. :grinning: KAzdu chvilu chodim a spravim len cvrk a hotovo. :grinning:
7. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som tu, musim aspon nejake maily vybavit, nech mam potom pokoj a mozem ist do perin ... ja som strasne smädna, cely den som nasosnuta na flasi :grinning: ... o polnoci sa este napijem a skoro rano sa uz zobudim a total sucho v ustach ... a ked vela pijem, tak ma mechur otravuje potom stale .. a tak stale dokolecka dokola ... keby nas len toto trapilo ze ano :sweat_smile: ... chcela som dnes vybehnut svojmu gynekologovi, ale ma cely tyzden dovolenku, som nevedela :angry: :frowning2: ... lebo kazdy druhy den malinko spinim, tak som to chcela radsej dat skontrolovat, teraz zase 3 dni volna ... no uvidim, co to bude robit :unamused:
7. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :grinning:
7. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayka,foto pridám,ked mi urobí gyn. nové,lebo čo mi dali v GF,si zobrala.
Mám ju odfotenú v mobile,ale nejde mi zmenšiť :unamused:
15. idem lekárke a spraví mi novú :grinning:
7. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipinky,kde ste ???
Ja neviem,čo mám zase variť :unamused: je to hrozné,dnes asi nič.
Bude suchý obed aj večera :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Zukrík, tuším si tu nejaká osamotená.. :wink: Keď nevieš, čo variť, urob len nejaký ľahký šalát z čerstvej zeleninky a je to. Veď nemusia byť stále rezne na obed :grinning: . A zelenina je zdravá a chutná :slight_smile: .
A tešíme sa na fotečku :slight_smile: !
7. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katarinka
Ja mäso nemusím,tak to neriešim :wink:
Inak dakujem za radu,zeleninka ma dosť nafukuje
a je mi ťažko.
Dnes mi je neako blbo,ani chladničku neotvorím :grinning:
7. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vyzerá to, že budeš na suchároch :grinning:
ani kuracinku nemusíš?
7. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to