Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
4. jan 2011

@demeeri juj,držím silno-silno pästičky,aby bolo všetko v poriadku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bublina_dd
4. jan 2011

@solinka - aj Tebe všetko najlepšie v novom roku 2011! Držkajte sa, nech máte už čoskoro Váš pokladík v náručí... Veľa veľa zdravíčka želám. 🙂 🙂 🙂

nr_martinka
4. jan 2011

@belusa ahoj no mala som to mimo.ja som mala po 14 dnoch po iui slabo pozitivne ale kolko som mala to mi nepovedali.neboj urcite si.

solinka
4. jan 2011

@bublina_dd aj tebe bublinka 😉 a ďakujeme 😉

ericka007
5. jan 2011

@balinka
Gratulujeeeeeeeeeeeem 🙂 Aj ja mam 18 januára utz. Mne vkladali dve po PK tak som tiež zvedavá 😀 A vieš aké hcg si mala?

tinasc
5. jan 2011

ahojte, nechcem zbytočne vstupovať do diskusie, len mám otázočku... pracujú v gyn fiv aj cez víkendy? konkrétne myslím, či vykonávajú zákroky ak vyjdú niekomu na víkend, vopred ďakujem za odpoveď....

balinka
5. jan 2011

@ericka007 dakujem 😉 ked som dobre rozumela,tak 151 🙂 mne vkladali troch a bez PK,ja som proti tomu 😝

alabu
5. jan 2011

@balinka aj blahozelaaaam 😀 😀 😀 trojicky...to bude sila 😉

@ericka007 ahoj Eri, ako sa mas? choroba ustupila? 😉

balinka
5. jan 2011

@alabu dakujem 😉 jedno staci 😉

ericka007
5. jan 2011

@alabu
Ale v pohodke. Mám len upchatý nos ale inak mi už nič nieje.Dúfam že to nieje tehu nádcha pretože aj to existuje a určite po tom netúžim. Najhoršie je to že mi predpísal Bioparox ale ten mi vôbec nezaberá. Dávam si olynth raz za deň a cítim sa ako znovuzrodená aj keď by som nemala ale to mi zaberá. Inak by som sa asi udusila 😠 A čo ty lyže nachystané?

ericka007
5. jan 2011

@tinasc
Ahoj áno robia zákroky aj cez víkendy. Je to napísané v dohode o súborových vyšetreniach 😀 Vlastne si za to zaplatila 🙂 Jedine čo nerobia cez víkend je pichanie injekcií počas stimulácie.

tinasc
5. jan 2011

@ericka007 ďakujem za odpoveď veľmi ma to upokojilo, lebo som nevedela, či má význam brať lieky na stimuláciu, keď mi kontrola vychádza na piatok a následne zákrok cez víkend... ešte raz dík 🙂 ...

ericka007
5. jan 2011

@tinasc
Nemáš za čo kľudne sa pýtaj poradíme čo vieme 🙂 Aj ja som sa tu toho veľa dozvedela 🙂

tinasc
5. jan 2011

@ericka007 a tá dohoda o súborových vyšetreniach je niekde uverejnená na ich stránke? alebo kde sa k nej môžem dostať? lebo o ničom takom neviem...

ericka007
5. jan 2011

@tinasc
Platila si 100eur za doplnkové vyšetrenia?

tinasc
5. jan 2011

@ericka007 aha tak nie... mala by som zaplatiť, inak to pre mňa neplatí? mám sa na to najbližšie opýtať?

ericka007
5. jan 2011

@tinasc
No neviem ale ja som platila a dostala som papier kde je rozpísané čo všetko obsahuje tento poplatok. Presne tam mám napísané súbor doplnkových vyšetrení pre optimálny priebeh IVF cylku. A už berieš lieky na stimulku?

tinasc
5. jan 2011

aha tak možno to platí len pre IVF ja zatiaľ chodím len na IUI takže možno pre takéto prípady to neplatí...

ericka007
5. jan 2011

@tinasc
Áno moja 🙂 to až pri IVF. Ale držím palce aby IUI vyšlo 😀

tinasc
5. jan 2011

@ericka007 aj tak ďakujem za odpoveď 🙂 ... a tiež držím palce, aby všetko išlo tak, ako má 🙂

306
6. jan 2011

@balinka Ahoj, balinka! Aj sa pripajam a graaaatulujem. Zelam vela stasticka, aby vsetko islo hladko! Ja pojdem predsa pojdem na ket. Druhy test bol pozitivny, ale treti zas negativny. Riadna haluz. Maternica teraz oddychuje a o mesiac ju znova nastartujeme. Mam tam este troch mraziacikov, tak uvidime...

balinka
6. jan 2011

@306 dakujem 😉 😉 😉 verime,ze vsetko bude v poriadku.tak drzim ti palceky,aby sa ti to uz podarilo a shehuliaci poriadne zabojovali 😀

pici
7. jan 2011

baby je tu niektora z vas s diagnozou endometrioza a partner spermio v poriadku, ktorej odporculi aj IUI alebo rovno IVF?

demeeri
10. jan 2011

Čaute baby.Videla som srdiečko na ultrazvuku!!!! 😅 Embrijko má 11 mm a 7 týždňov. 🙂 Nechcela som tomu veriť doteraz.Som tehotná! 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

solinka
10. jan 2011

@demeeri blahoželáme 😀 😀 😀

pici
10. jan 2011

@demeeri gratkoooooooooooooo, drzte sa :D

ericka007
10. jan 2011

@demeeri
Gratulejééém a držím palčeky aby ste to dobojovali do šťastného konca 🙂 🙂 🙂

pici
10. jan 2011

tak sme dneska boli s manzelom prvy krat na konzultacii. hned mi bral hormonalny profil, od utorka zacinam stimulku na IUI

alabu
11. jan 2011

@demeeri super spravy...blahozelam 😀

demeeri
11. jan 2011

@pici No,to je super! Držím ti palce! 😉 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre