Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadenka111
26. máj 2012

@alibabaa ak ta to nestipe, tak nemas dost silne chilipapricky. 😝
to s tymi fotkami poznam, tiez som na poslednu chvilu a kym som to odpalila na objednavku, tak bolo o 2minuty dvanast. som sa bala, ze som to nestihla v akcii, ale bolo to dobre 🙂
ale inac kazdy alkohol rozsiruje cievy a teda asi prekrvuje maternicu napriklad aj vodka no nie? 😝
mam v chladnicke jedno ruzove vinko, ale to si setrim aby mi prisla mrska, ked ju dlho budem cakat. 😉

alibabaa
26. máj 2012

@dadenka111 stiiipu.. poriadne... aj ked idu dnu aj ked idu von 😀 dobre ze mi chutia.. inak by som to asi nezvladala. hej, vsetok alkohol ale toto odporucali jednej kocke v centre.

dadenka111
26. máj 2012

@alibabaa 🙂 tak teda ja na teraz koncim a idem do hajan. prajem vela sily na dokoncenie albumov. nebudem ta uz vyrusovat xixi dobruu noc a do schilikovania 😀

sheronka
26. máj 2012

Kocky bojujem s jednou otazkou. Dipherelin co picham ma urcitym sposobom pozastavit ovulku a ako keby dostat telo do prechodu. Meska mi mrcha a myslim ze prave kvoli tomu. Co ale nie je moc dobre 😒

dadenka111
26. máj 2012

@sheronka nuz ja neviem. mrcha by mala prist, len ci to bude 2, 5, 10dni. snad pride 😕
dobru noc

given
27. máj 2012

@sheronka Neboj, pride, oni vedia, co robia. U mna sice tiez zatial nic, ale cakam. Akurat nam to predlzuje cele to pichanie a ja by som uz potrebovala vediet, kedy bude ta punkcia.
Minule, ked som pichala, tak som zacala 23.oktobra a 25. mi uz prisla MS, to bolo super. Ale to som pichala Decapeptyl.

gelinka75
27. máj 2012

@ivka3901 cauko moja, nebola som tu, boli sme v Madarsku vcera, prisli sme v noci, no neviem a pichla si teda? ci nie? je to zvlastne, neskusala si volat do centra co ti poradia? lebo aj minule si to mala takto a neboli to ozajstne, hmm? 😖

gelinka75
27. máj 2012

@mistisa vsak obcas aj napisem, ale strasne malo, stale je tam novych a novych bab 😉

gelinka75
27. máj 2012

@sheronka ahojky, no mne povedala dr., ze od prvej injekcie differelinu zvycajne pride mrcha do 3 dni, tak som sa v duchu pousmiala, ze mne ked vysadim antikoncepciu vzdy pride az na 5 den, tak to bude aj teraz lebo nabieham z antikoncepcie, takze ma caka dlhsie pichanie, to uz viem dopredu 😠 ale inak by ma zaujimalo, ze to treba pichat a cakat kym nepride? ako napr.ty?

sheronka
27. máj 2012

@gelinka75 Ahoj. Ja som predchvilou pichla 7.injekciu. Mrcha mala dojst stvrtok a nic. S dr som sa dohodla ze ak by neprisla tak 1.6. mam dojst na kontrolu a tam mi povie co dalej. Som z toho nervozna 😠

mistisa
27. máj 2012

@gelinka75 no malicko veru 😉 ja idem z kontroly a mam strasne vela folikov ale maximalne do 10 mm ☹ ani jeden dominantny ☹ a bude mi o 11:00 volat a asi tento cyklus nic ☹

gelinka75
27. máj 2012

@sheronka a tebe meskavala? no este by si mohla byt tehu 😀

gelinka75
27. máj 2012

@mistisa no to mi je luto ☹ a pred laparkou si mala vobec nejake foliky? ak nie tak este je nadej, asponze nejake su, mozno ti prida na liekoch 😉

sheronka
27. máj 2012

@gelinka75 Tehu nie som. Mrcha mi meskavala ale posledne mesiace uz nie. Kedy zacinas pichat?

gelinka75
27. máj 2012

@sheronka ja zacinam buducu nedelu, uz sa to blizi 😉

sheronka
27. máj 2012

@gelinka75 mas dlhy alebo kratky protokol? Veru uteka to.

gelinka75
27. máj 2012

@sheronka mam dlhy, zacinam ako ty s dipherelinom a potom na 4DC mam menopur a fostimon, ty mas tiez?

mistisa
27. máj 2012

@gelinka75 nie pred laparkou to bolo vzdy hluche nikdy nic este doki sam hovoril ze kurnik co tie vajecniky neoziju? hm.uvidime ja nemam totiz pravidelny 28 dnovy cyklus mozno dorastu neskor.a zaujmave je ze ked so sa pytala sestricky ked mi krv brala tak povedala ze vo stvrtok tam nebolo vobec nic a dnes mi sestricka povedala ze ich je tam vela ale maximalne 10 mm tak neviem podla mna narastli ale nie este tolko ako maju neviem . hm zaujmave

ivka3901
27. máj 2012

@gelinka75 ahoj mojak no ani já som včera nebola tu doobeda som upratovala barák a potom sme išli do mesta na nákupy 🙂 kúpiť mojej mame a ocovi darček budú mať narodky na budúci týždeň 😉 no s tými mojími krámami strach a hroza ☹ zas som nemala celý deň a včer o 18 00hod v meste sa mi spustili na 2-3 hod a potom zas nič,ale vložku mám pre istotu,v centre mi naposledy povedala dr.stenová,že nech nepočítam žiadne také špinenie,že raz mám a raz nemám a že nech počítam až ked budem mať stále nonstop tak aj preto som si včera nepichla,ale asi zajtra vybehnem do zámkov mojej gynekologičke pre papier a nech ma pozrie,že či je sliznica vysoko a či tam zas nemám nejakú cystu 😒

ivka3901
27. máj 2012

@mistisa moja tak držkám všetky palčeky nech nemusíš podstupovať IVF a nech sa vám podarí to IUI 🙂 no práveže my ideme na 4 pokus preto,lebo sa 2 pokus podaril,ale v 9 týždni som potratila tak preto beriem teraz radčej prednison a zistili mi aj protilátky voči spermiám takže tak a s mužom sme si povedali,že toto náš posledný pokus v GF už tam nepojdeme a ak sa niekedy v budúcnosti rozhodneme ísť na IVF tak bud do martina alebo do BRNA 😉

gelinka75
27. máj 2012

@ivka3901 mas ty to teda kriz s tymi kramami ☹ tak si zatial nepichaj kym sa ti nespustia uplne,lebo bude zle, verila by som dr., ja ju poslucham na slovo 😀

stenlyhozienka
27. máj 2012

@gelinka75 myslím si,že ten Dipherine má určite nejaký vplyv,ja som počas svojho života nikdy nemala taký problém,že by mrcha meškala,vždy prišla 1-2 dni vpred,a teraz ju očakavám a už mešká,človek by ani neuveril,Dipherine treba pichať kým nepríde,prvý krát som sa na ňu tešila a ona si so mňa striela ☹

gelinka75
27. máj 2012

@stenlyhozienka no vidim, ze viacere mate takyto problem 😖 presne ked treba tak sa nespusti 😠

sheronka
27. máj 2012

@stenlyhozienka Ahoj. Mam rovnaky problem. Mam za sebou 7.injekciu Dipherelinu a mrcha nikde. Meska 4 dni 😒

stenlyhozienka
27. máj 2012

@sheronka ahoj,ja mám za sebou 8.injekciu a aj koláč som upiekla tak ju vyčkavám 🙂 a nechce prísť.

sheronka
27. máj 2012

@stenlyhozienka Horsie ako cakanie na vyplatu 🙂 Posledne mesiace prisla vzdy skor a teraz... Ku komu chodis v gyn five? Aj si sa nejako dohodla s dr ak by neprisla?

stenlyhozienka
27. máj 2012

@sheronka ja chodím k Harbulákovi,povedali mi,že sa mám ozvať ak by neprišla,ale ja jej verím,ako to potom riešia ak nepríde,vyvolalú ju či čo?

sheronka
27. máj 2012

@stenlyhozienka Mne povedal Drabek ze ak nepride tak 1.6. mam dojst, ale neviem co potom. Je to tvoje 1IVF? Bola si aj na IUI?

stenlyhozienka
27. máj 2012

@sheronka áno,bola som aj n IUI,a toto je moje prvé aj posledné IVF,lebo o mesiac už budem tehotná a samozrejme aj Ty,a čo Ty? 🙂

ivka3901
27. máj 2012

@gelinka75 ahoj no už som tu celý deň som nemala čas normálne som totálne vyšťavená a že nedeľa oddychový deň doobeda som varila potom polievala celú záhradu a navečer sme s drahým umyli auto 😉 no zajtra ideme k tej mojej gynekologičke,pre papier pre prednison a nech ma pozrie dneska som mala celý deň také slabé

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre