Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alabu
16. dec 2010

@demeeri dakujeme 😀

alabu
16. dec 2010

@ericka007 neboj vsetko je OK, bola som svoje telo pripravit na zajtra 😀 😀 😀 vianocne trhy, ciganska....co dodat, uzasne 😀

ericka007
16. dec 2010

@alabu
To je supéééééér 😀 Aj si sa pýtala koľko sa ich drží?

alabu
16. dec 2010

@balinka dakujeme....dame po vianociach info ze co a ako 😀

alabu
16. dec 2010

@ericka007 no kedze som sedela v office....tak som sa len potisku opytala ze ako to vyzera....tak som dostala odpoved ze uvidime zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 ty vies?

ericka007
16. dec 2010

@alabu
Nenabrala som odvahu ☹ Dúfam že čo najviac. Dnes som sa rozprávala s jednou známou o tom hladkaní bruška čo som sa tu dočítala. Ona mala problémy s maternicou mala ju padnutú. Bola u bylinkárky, a tá jej vravela že hladkanie bruška vplýva na maternicu tak že padá dolu a hladkanie podbruška že stúpa nahor. Neviem čo je na tom pravda tak pre istotu sa ho ani nechytím.

alabu
16. dec 2010

@ericka007 asi by ti aj tak nepovedali 😀 ....lebo povedala nieco v zmysle ze sa to uvidi az zajtra 😀 a stym bruskom suhlasim...ja budem na tom rovnako 😀 😀 😀 musime sa niecim zamestnat aby sme sa na to prilis nesustredili 😉 a 27 sa vidime na krvi 😀

balinka
16. dec 2010

@alabu dufam,ze 27 budeme tehule 😉

ericka007
16. dec 2010

@alabu
OK 😀 Zajtra sa necháme prekvapiť 🙂 Dúfam že ma nenechajú ležať na niečom takom ako naposledy 😠 pretože všetky čo sme tam boli si dali PK, tak si myslím že sa tam zasa stretneme 🙂

alabu
16. dec 2010

@ericka007 teraz tusim budes lezat este na horsom...mylim ze rovno na koze 😀 tak zajtra... 😉
@balinka budeme 😉

annamary27
16. dec 2010

@alabu
@ericka007 ahojte kočky,vy pojdete na testíky 27.12?krásny den,môj den 😀 😀 😀 😀 tak čakám samé dobré správy,aby som Vám mohla pripiť na zdravie a šťastie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzancek22
17. dec 2010

ahojte babenky dostala stie niektorá aj o 10 dní skôr menzes?bo ja na prekvapenie som mala mať až 25.12. a prišiel už včera?

ericka007
17. dec 2010

@alabu
Ahoj. Tak dopadlo to zatiaľ dobre 😀 Zo šiestich sa udržali všetky 😀 😀 Dve embrijká sú už v brušku a na ostatné si mám zavolať v pondelok a ak sa neprestanú vyvíjať tak ich zmrazia 🙂 Dr. čo mi robil ET bol fakt super 😉 Po rozhovore s embriológom ma poslali na stacionár kde ležali štyri baby ktoré práve čakali na OPU. Takže skús uhádnuť kam ma dali ležať po zákroku na 20min? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A ako sa darilo tebe?

ericka007
17. dec 2010

@annamary
Ahoj. Prvá krvička je 27-ho takže dúfam že ten deň bude naozaj krásny 🙂 aj keď najkrajší bude ak to potvrdia druhý krát 😀

alabu
17. dec 2010

@ericka007 ahoj...u nas rovnako,z 5 sa nam delia 5...dve su u maminky a tri do pondelka nechaju delit sa 😀 doktor bol zlaty...to je Harbulak...super ze ukazali kde ich mas vlozene....aj ti povedali kolko su bunkove?
s tym lehatkom to je sranda 😀 no tusim ti je sudene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som lezala v tej miestosti kde robia IUI...som tam normalne zasala 😀 hlavne ze som ti vravela ze na mna diazepam neucinkuje 😀

@annamary27 ty mas 27 nejaky sviatok?..tak to bude pre nas kazdopadne krasny den....ale silvester bude este krajsi...dufam 😀 😀 😀 😀

ericka007
17. dec 2010

@alabu
Embriolog. mi povedala že štvorbunkové. Aj oddychuješ? Nie že by som sa namáhala ale bola som so sestrou na nákupoch pretože sa mi nechce len tak ležať a nič nerobiť 🙂

alabu
17. dec 2010

@ericka007 ja som dosla domov a zaspala som do 14:30 😀 mne hovorila ze 2 mam 14bunkove a tri 12bunkove.dnes budem len doma urcite ale zajtra uz normalne fungujem 😉

ericka007
17. dec 2010

@alabu
môže byť že som jej aj zle rozumela. Ja som sa skôr sústredila na to aby mi oznámila že sa aspoň nejaké udržali 🙂

alabu
17. dec 2010

@ericka007 jasne..tiez myslim...4bunkove by bolo malo po tolkych dnoch...ja si zase velmi nepamata co mi vravela ked ma prisla prebrat a doniesla mi spravu...zaregistrovala som len slovo chripka...ziadne lieky a rontgen 😀

balinka
17. dec 2010

@alabu 12 a 14 bunkove...fiiiiiiiiha,dobre si rozumela? 😲 😲 😲

alabu
17. dec 2010

@balinka ano..preco?

ericka007
17. dec 2010

@alabu
Na mňa ten diazepam má asi opačný efekt. Som plná energie a vôbec sa mi nechce spať. Mne vravela sestrička že tú správu mám nosiť stále pri sebe a ak by sa mi niečo stalo aby ma liečili ako tehotnú.

balinka
17. dec 2010

@alabu lebo som to tu este nepocula,8 bunkove je blastocysta,aspon tak tu baby pisali...ale 12 a 14... 😲 😲 😲 mozno sa mylim 😒

alabu
17. dec 2010

@ericka007 jaj...no super🙂)))))))))))))))))aspon viem...toto som nejako neregistrovala 😀 😀 😀

alabu
17. dec 2010

@balinka tak co ti poviem...je mozne ze som zle pocula? ako nehadam sa 😅 ...diazepam robil somnou dnes divne veci 😀 😀 opytam sa v pondelok... 😀
@ericka007 tak nakoniec si ty pocula asi dobre..a nie ja🙂 ze mame 4 a 2bunkove 😀

balinka
17. dec 2010

@alabu fakt neviem,ved uvidis,dolezite je,aby sa uchytili 😉
@ericka007 dvoj a stvor je ok,tak pocula si dobre 😀

ericka007
17. dec 2010

@alabu
Mne presne povedala že dve mi vložia a ostatné sa pomalšie vyvíjajú, tak som sa hneď zľakla a pýtala som sa či po vklade je veľké riziko že sa prestanú vyvíjať a ona povedala že tie čo mi vkladajú sú také aké po štvrtom dni majú byť ale tie ostatné si chcú byť istý predtým než ich zmrazia. Veď v pondelok sa dozvieme. Ale ja si myslím že keď tie naše embrijká toho už toľko zvládli tak určite budeme počuť dobré správy 🙂

alabu
17. dec 2010

@balinka jasne...hlavne nech sa drzia 😀 lebo co som citala tak baby bez PK mali okolo 4 buniek...ale OK, v pondelok zistime 😀 😀 😀

alabu
17. dec 2010

@ericka007 mne povedala ze nie vsetky sa musia delit rovnako rychlo...ze to nic neznamen...takze tak to beriem a inu moznost ako uspech si nepripustajme 😀

ericka007
17. dec 2010

@alabu
No vidíš a to zasa nepovedala mne. Ešte že chodíme spolu a vzájomne si dopĺňame infošky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre