Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nr_martinka
8. jún 2011

@zuzancek22
@nalada
@annamary27 tak a stale cakam a cakam uz su to dva mesiace a ziadost stale neschvalena 😢

nr_martinka
8. jún 2011

@pici tak to mas pravdu ze su to tam truby.ja cakam uz dva mesiace

zuzancek22
8. jún 2011

@nr_martinka tak to si ma vôbec nepotešila, lebo ja si robim nádej že tak v koncom júna bude schálená, tak sa asi pekne načakám, ale ani sa nedivím, ked si to spätne vezmem ako som v decembri podpisovala zmluvu, potom som ju v januári zastavila a oni mi volali koncom marca, že tam majú moju žiadosť a že či ju majú odoslať. takže maju to tam miš maš.

pici
8. jún 2011

@nr_martinka coze? co im je!e? ved zo zakona sa do 30 dni musia vyjadrit... tak tam okamzite volaj

elise
8. jún 2011

@nr_martinka volaj posudkového lekára v tvojej zdravotnej poisťovni

annamary27
8. jún 2011

@nr_martinka a kde je ten pes zakopaný?

demeeri
9. jún 2011

@nr_martinka Čože,dva mesiace? Za tri týždne ti musia schváliť.Už by si dávno mala za sebou.

pici
9. jún 2011

@annamary27 zlatko alergia na kov :D reakcia na tvoj status

nalada
9. jún 2011

@nr_martinka vôbec tomu nerozumiem...nechápem, prečo tak dlho... skús tam zavolať, alebo najlepšie zájsť na svoju pobočku osobne

nalada
9. jún 2011

@tinasc dnes je štvrtok, celý deň na Teba myslím.... ako????? 😵

tinasc
9. jún 2011

ahojte dnes hcg 198, o tri týždne ultrazvuk, dúfam, že všetko dobre dopadne 🙂

misi76
9. jún 2011

@tinasc veľmi pekne 🙂

Ja som dnes bola na sone, drobci rastú ako keby ich niekto polieval, pred týždňom mali 1,7 a 1,8 cm a teraz 3,1 a 2,7 cm. No len cysta stále nepraskla. Už aj mi kývali ručičkami. 😀

elise
9. jún 2011

@tinasc gratulujem🙂 super🙂

misi76
9. jún 2011

@elise a ty sa ako cítiš?

elise
9. jún 2011

@misi76 to je krásna správa že drobčekovia rastu 🙂

elise
9. jún 2011

@misi76 ja stále chodím cikať, som smadná a hladná a mám taku pachuť v ustach a býva mi zle ale len citim žaludok ale nevraciam.

nalada
9. jún 2011

@tinasc huráááááááá, veľmi sa tešíííííííím

misi76
9. jún 2011

@elise to sú písankové príznaky tehotenstva, ja ešte aj slintám ako doga a z tých slín ma napína, vracanie ešte neutícha

tinasc
9. jún 2011

ďakujem babulky, je to krásne ešte tomu stále nemôžem uveriť 🙂
@misi76 super, že sa drobci tak držia 🙂

elise
9. jún 2011

@misi76 neviem sa dočkať 28 idem na ultrazvuk, manžel si vzal dovolenku aby drobčekov videl, dufam že už bude vidieť aj srdiečko a všetko bude v poriadku

tinasc
9. jún 2011

@elise ja idem 30.6. ja inak nemám nejaké príznaky, akurát keď si ľahnem tak ma tlačí žalúdok a v noci akosi neviem spať, ale zatiaľ inak v pohode 🙂

nalada
9. jún 2011

@elise @misi76@tinasc ani neviete, ako mi dodávate odvahu.... držím Vám plačeky, nech to všetko dobre dopadne

zuzancek22
9. jún 2011

@tinasc krásne sa to tu rozbieha, no už konečne by som mohla aj ja začať.lebo toto čakanie je nekonečné 😀

tinasc
9. jún 2011

@nalada ďakujem 🙂
@zuzancek22 dúfam, že vám tú žiadosť čoskoro schvália 🙂

nalada
9. jún 2011

@zuzancek22 neboj, aj Ty sa o chvíľu pridáš... 🙂

elise
9. jún 2011

@zuzancek22 uvidíš zajtra ti zavolaju že ti schválili žiadosť🙂

nalada
9. jún 2011

@zuzancek22 a potom to už pôjde rýchlo... 🙂

zuzancek22
9. jún 2011

@elise no bodaj by si mala pravdu.

tinasc
9. jún 2011

@zuzancek22 neboj sa schvália a potom to už pôjde naozaj rýchlo a aj ty budeš za chvíľku mamina 🙂

pici
9. jún 2011

@tinasc no to su mi paradne spravy.. dneska si uz "moja" tretia uspesna tehulka... hned som pozitivnejsie naladena :D paradicka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre