Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
13. nov 2014

@aqva a máš vyšetrenú hematologiu-trombofilie,štítnu žľazu,toxoplazmozu,chlamýdie?mne toto robila moja dr.a niečo v centre,ked sa nám dvakrát nezadarilo.

ingrid0105
13. nov 2014

@annamary27 a ako pokracujes, vsetko v poriadku?

aqva
13. nov 2014

@annamary27 niektore testy mi robila tiež moja doktorka, aj v GF teraz pred 3 ivf mi robili zase nejake testy ,ale vždy žiaden problém, vsetky testy mám super. Tak už ani neviem čo este vyskúšať. U teba som čítala, že doktorka ti raz odporúčala schudnúť.Odkedy beriem tieto hormony som dost pribrala.Tie homeopatika by som mohla aj ja skusiť. Už nech je utorok a viem na čom som. 🙂

annamary27
14. nov 2014

@ingrid0105 dakujem za opýtanie,zatial všetko o.k,aj ked včera ma trochu vystrašila krvička,ale to som mala asi kvoli mykoze,čo ma teraz trápi,už je to o.k.klop-klop-

ingrid0105
14. nov 2014

@annamary27 tak to je super, prijemne a bezproblemove tehulkovanie, priroda si nasla cestu 🙂

annamary27
14. nov 2014

@ingrid0105 dakujem. 🙂 🙂

elienocka
15. nov 2014

@annamary27 gratulujem a uspesne tehulkovanie 🙂

annamary27
15. nov 2014

@elienocka dakujem 😵

cicanuska
15. nov 2014

@annamary27 Gratulujem 🙂

annamary27
16. nov 2014

@cicanuska dakujem 😎

nr_martinka
16. nov 2014

@annamary27 blahoželám 🙂

annamary27
17. nov 2014

@nr_martinka dakujem 😀

amy25
17. nov 2014

@aqva mne tiež kázala doktorka schudnúť, nepodarilo sa. Ono to pri tých všetkých hormonoch asi nie je jednoduché.
A teraz sa ako cítiš?

aqva
17. nov 2014

@amy25 cítim sa dobre,zajtra čakám na výsledok,ale určite mi potvrdia neg. lebo dnes sa mi pustila taká ms až až.....ale vždy lepšie nech to takto odíde ako ísť do nemocnice....psychika je na ruby...naprv gratulujeme podarilo sa ste tehotná ...za pár dní zase nie ste tehotná...no na nervy....ale zvládam to....za tie 3 roky čo chodím do GF podarilo sa mi pribrať 10kg...musím to dať dole....neviem čo ešte pre to urobiť,nemáš nejaký dobrý recept ...jedna baba mi odporučila ísť na imunológiu do NR ,možno to by sme ešte skúsili...skúsim sa mojej doktorky na to spýtať....čítala som ,že ty čakáš dvojičky....to musí byť úžasný pocit...vždy som túžila po dvojičkách....tebe sa to podarilo hneď?

amy25
17. nov 2014

@aqva mne sa podarilo schudnúť len ked som nebrala hormony, neriešila snaženie a 2x týždenne zumba + 2x posilka alebo plávanie alebo trampolínky. Takže to zabralo dosť času a vlastne aj penazí.
Ja som tiež chcela vždy dvojičky. Toto bolo naše prvé ivf. Vlastne sa podarilo oplodniť a po predlženej kultivácii ostali len dve emrijká. Jedno chceli zmraziť, jedno vložiť. Ja som nesúhlasila, chcela som obe vložiť. Takže čakáme dvojičky, párik. Sú taký môj vymodlený zázrak. Dufam že budú ok,
Ono to vizerá, že sa ti embrijká uchytili, len sa prestali vyvýjať. Mali ste aj predlženú kultiváciu? kedy budeš môcť ísť najbližšie?

megan5
17. nov 2014

Ahoj,určite chod na imuologiu aj hematologiu,može byť len v tom problém.ja by som ti radila,aby si si porobila tieto vyšetrenia a nešla na žiadnu stimuláciu pokial nebudeš mať urobené všetky vyšetrenia.predsa len tie neuspechy su aj strašne na psychyku a ked budeš mať porobené vyšetrenia,budeš pokojnejšia a daju ti lieky,ak budeš mať nejaký problém a potom príde aj uspech..musíš veriť,držím palčeky.. 🙂

jenns
17. nov 2014

Trosku mimo temu GF ... ked sa tu tak bavite o dvojickach.. moj dedo bol z dvojiciek, cize som tak nejak cakala, ze by sa nam aj mohli dvojky zadarit, aaaaale nestalo sa.. mame jednu babulu 🙂 hrozne zive šidlo..
...a teraz, teraz je mi to uplne šumafuk ci baba, chalan, dvojky, cokolvek.. len nech sa to zadari!
Viem, ze to take lahke nebude, ale bodaj by sa dala cela tato skupina raz premenovat z "Pipiny z Gyn - Fiv" na "Pipiny 2v1"

aqva
17. nov 2014

@amy25 predlženu kultivaciu davame vždy, teraz až po 5 dňoch vkladali čo sa pekne vyvijali...neviem kde potom nastane problem... ďalší pokus skúsime až v novom roku... skusime sa objednat na tu imunologiu... mrazene nemám, tak budeme musiet zase od znova...

ivka_666
17. nov 2014

Ahojte je tu nejaká žienka čo absolvovala IVF soft? Potrebovala by som nejaké info 🙂

codynko
18. nov 2014

Baby, dnes ma strašne pobolieva ľavý vaječník, myslíte, že je to OK? Sono ma čaká až vo štvrtok, tak sa dosť bojím :(

amy25
18. nov 2014

@codynko mna tiež pobolievali vaječníky. Pri prvom tehu to bolo ok, teraz sa u mna vyvynul hyperstymulák, tak som musela vela piť, min 3 l denne. A kontrolovať si kolko vycikám.
Nebrala by som to tragicky, ono bábo si musí spraviť miesto, vaječníky sa musia posunúť, tak aj z toho môžu bolieť. Na tvojom mieste by som ale pre istotu vela pila. A štvrtok sa na to spýtaj.

amy25
18. nov 2014

@aqva ak musíte ísť od znovu, odporúčajú nechať si pauzu pol roka. Zatial si porobíš všetky vyšetrenia.
Bože ja som tiež absolvovala vyšetrenia, a vela krát tie isté aj viac krát, lebo kým sa niečo udialo, už boli tie predchádzajúce staré. A totálne ma deptalo, že čím viac vyšetrení mi robili, tým horšie výsledky som mala. Už som bola z tých lekárov unavená.

codynko
18. nov 2014

@amy25 No tomu pitiu moc nedávam, budem sa musieť polepšiť. No snáď máš pravdu a bude všetko OK. Aaach, ten strach tam bude už asi stále :(
Ako prežívaš Ty tehotenstvo?

amy25
18. nov 2014

@codynko Podobne. Neustále sa bojím aby bolo všetko ok. Prvé tri mesiace špinenie, takže kludový režim. Bývalo mi špatne. Teraz tri týždne mi bolo ok, dnes to zase nie je bohvie čo. za posledný týžden mineskutočne brucho narástlo. Vyzerám ako v ôsmom mesiaci. a to dnes začínam len piaty.

amy25
18. nov 2014

@codynko ináč pre mna to pitie bola tiež dosť velka katastrofa. Vypiť tri litre vody ked človeka napína nie je sranda.

renitr
18. nov 2014

@annamary27 gratulujem 😉 a ak sa mozem spytat tak ake homeopatika ste brali?

annamary27
18. nov 2014

@renitr dakujem,fúúú to ti neviem povedať.vždy nám niečo namiešal ten homeopat,rozdelil do flaštičiek,napísal,že ktoré kedy a ako často brať a ešte sme pili obaja každé ráno lyžicu rybieho oleja od neho a mm pil aj slnečnicový olej.

luciatt
18. nov 2014

Ahojte dievčata.Tiež chodim do Gyn-fivu a buduci mesiac ma čaka laparoskopia.Viete mi povedať či to bolí po tom zákroku?

renitr
18. nov 2014

@annamary27 dakujem za odpoved 😉 no nam nevysli uz 2 IVF tak chcem vyskusat homeo alebo akupunkturu 😉 tak uvidim ako sa rozhodneme s manzelom

jenns
18. nov 2014

@luciatt ja ti nepoviem ake je to po zakroku, ale zajtra sa idem dohodnut na laparoskopii aj ja.. ja neocakavam, ze by to bola nejaka katastrofa.. aj co tu baby spominali, tak ze to samozrejme citis prve dni ale ze v pohode 🙂
ja sa skor bojim, co urobi moja migrenova hlava po anesteze..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre