Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
5. júl 2012

@sheronka práve kvôli tomuto som ani raz netestovala .. lebo ak je pozitivny, este neznamena, ze sa to podarilo, a ak je negativny, este neznamena, ze sa to nepodarilo ... vyhodene peniaze ...

kocky, prosiiiiiim, netestujte - vydrzte to do tej krvi ... testy vas zbytocne zavádzaju. je mala pravdepodobnost, ze vam testy v tak kratku dobu po ET ukazu ukazkove stupanie HCG

mortiiss
5. júl 2012

ak mozem, radim - po ET sa co najviac zamestnat inymi (lahkymi) cinnostami .... citat, pocuvat hudbu, venovat sa muzovi ... atd. Proste pokusit sa na to vobec nemysliet ... 10 dni ubehne ako nic

annamary27
5. júl 2012

@mortiiss moja reč 😉

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss 😀 vsak ja som v pohodke, nemam nervy, a viem, ze len krv ukaze naozaj pravdu 🙂

gelinka75
5. júl 2012

fu dnes je zas hic a poriadne zo mna leje a to robim len take lahke prace 😠

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 cicko, a jak sa ciiitiiiis v tomto horku ? Ja som normalne ze utiekla do prace ... mam tu klimu ... v byte sa neda vydrzat . 😀

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss zatial dobre, asi vana to isti dnes aspon 5x moze to teplo uskodit bambulkam? 😕

sheronka
5. júl 2012

@mortiiss Beriem to v pohode, chcela som len porovnať medzi 6 a 8 dňoch. Zajtra mám krv, takže tam sa ukáže a verím, že bude pozitívna 😉

gelinka75
5. júl 2012

@sheronka mamatest je najlepsi sa mi zda, uvidis bude to dobre, este ta pobolieva brusko?

lea1333
5. júl 2012

@sheronka jasne ze bude pozitivna 😀 😀 😀

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 ako take nieco, ze by sa uvarili, ci co ? 😀 😀 ja myslim, ze nie ... maternica ich chrani, neboj

mortiiss
5. júl 2012

@sheronka aj ja verim, ze bude pozitivna, a velmi Ti to prajem

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss jeej ty uz si 10tt ako rychlo ti to ide, iba mne to ide pomaly 😀 😀 😀

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 veru letí to, ako voda. Pomaly sa blíži koniec 1.trimestra. Uz aby to tu bolo, nech uz si to mozem tak uplne zacat uzivat, bez tych strachov a strasidelnych statistik 😕
Aj Tebe to poleti ... pockaj, akooooooooooooooooooooo

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss naco citas statistiky? 😀 to ti moc nepomoze... ozaj ty jazdis autom ze? myslis, ze soferovanie je ok v tehu?

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 sak necitam, ale ocuvam z kazdej strany 😕 Ale tak - ked statisticky sa 30 % tehu konci p.... (nechcem tu to slovo ani napisat), tak 70% tehu konci uspesnym porodom. Matika nepusti, a treba mysliet pozitivne .
Ja jazdim autom, aj teraz - uvidim v 9 mesiaci, to uz asi nebudem jazdit, ale zatial - preco nie? ... milujem jazdu autom, pustim si nejaky fajny metalek a frcim s vetrom opreteky ... aj 60-tkou barskedy 😀

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 chces ostat rovno na rizikovom , keby ... ? alebo chces ist este do prace do materskej?

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss no fakt su hrozne tie statistiky 😕 v 9 mesiaci uz budes odfukovat a cakat na porod ako na spasenie 😀 vsak sa nezmestis za volant, sice som mala byvalu kolegynu, co jej odtiekla voda, dala pod seba igelit, a isla autom do nemocky 😀

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 hehehehe, tak to si ma pobavila s tou kolegynou 😀 😀 😀 sialene .... a dopadlo to o.k., ni?

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss neviem, vsak este to neni iste 😀 ale ked to vyjde, tak mozno par tyzdnov PN, ale peniazky potrebujeme, ale ani riskovat nechcem 🙄 asi uvidim podla situacie a ako sa budem citit

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss hej, porodila syna, ona to mala komplikovane, lebo mala zenateho milenca..doteraz je sama 😖

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 no ved toto. Vsetko zavisi od toho, ako sa budes citit. Ja mam uplne pohodku - kancel, klud, hocikedy prejde den, kedy sa postavim zo stolicky len par krat, ked idem curat (co je znacne poznat na mojej rici 😀 😀 ), tak preto chcem tu byt co najdlhsie, doma by som sa fyzicky narobila viac nez tu 🙂 - sak poznas, furt je co upratovat. Ale keby som mala byt niekde za pasom, alebo tak, asi by som PN velmi zvazovala.

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 hm, tak to ma blbe, ale aspon ma maleho ... a ten je jej urcite drahsi ako tisic chlapov dohromady 😀

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss to je fajn, ja to mam podobne, len to mam tak 40 km a niekedy je to cestovanie autom dost stresujuce(skoro stale) 😠 neviem ako to budem zvladat

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss hej kupil jej byt a auto, postaral sa o nich, ale stoji to zato? neviem, vsak ked je ona spokojna tak nie je co riesit 😀

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 tak to hej, to Ti nezavidim. Ja byvam od BA cca 40 km , ale mala som cely zivot to stastie, ze som do BA nikdy nemusela cestovat pracovne. Ja som na nervy, ked tak obcas jedem autom. Dojdem od tial unavena, hlava ma boli, vystresovana, a takmer vzdy so zlou naladou. Mam tam pocit, ze si tam vsetci vodici urcuju svoje vlastne pravidla. Nezvykla by som si na pravidelne cestovanie tam. Brrr ... Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

gelinka75
5. júl 2012

@mortiiss no, ja to zazivam kazdy den, tak chapes, ze mam obavy ☹

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 pekne od neho 😀 ale ako vravis, ked jej to staci, tak nie je co riesit. A na druhu stranu - nie je to idealny vztah ? Ma zabezpecenie, spravil jej bejby ... a nech sa s nim jeduje jeho manzelka 😀 😀

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 chapem, chapem 😒

mortiiss
5. júl 2012

@gelinka75 a v akom obore pracujes? neda sa dojedat homeworking? Ja robim uctovnictvo, uz som sa aj so sefom dohodla, ze si firmy necham, a budem mat pocas materskej homeoficce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre