Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
12. jún 2012

@ivka3901 naozaj máš skvelého manžela, že ti nedovolí nič robiť, ja svojho manžela vidím ráno ako odchádza do práce a vidím ho o 21.00 keď sa vráti, ešte robí okolo domu, takže všetko okolo domácnosti je na mne, síce po transfere som ležala dva dni, ale potom som už musela fungovať, spomínam na to, kedy som čakal dcéru, to som si vyložila nohy a bol pokoj, teraz sa to nedá, vyžaduje veľa pozornosti 😉 takže pekne oddychuj a určite sa embryjko zahryzne, ak sa už nezahryzlo 🙂 🙂 🙂

elise
12. jún 2012

@ivka3901 havko bábenku neuškodi hladkanie ti prospeje🙂 mna po KET bolelo podbruško a vaječniky a začalasom byť neskutočne smädná pila som vodu tak že aj 4-5 litrov denne aj v noci. mala som pocit v ustach taký že nemám umyte zuby aj ked som si ich čistila skoro stále. som na PN a snažim sa nestresovať. schody by som opatrne ale ked máte na prizemi možnosť prespatia tak by som po schodoch doila čo najmenej. tvoje embrijko je nadokonalejšie ake môže byť krásne sa deli tak to je najdôležitejšie 🙂 manželika posluchaj ved to všetko robi pre tvoju pohodičku a uvolni sa čitaj si nejaku krásnu knižku ale mi napiš a popíšeme veľmi verim že bojovnik bude v tvojom náručí po pôrode a teraz si pekne aspon 20 x zopakuj vetu som tehotná teším sa vešmi dakujem za to som vdačná a hcg pekne stupa🙂

sheronka
12. jún 2012

@elise Nie nemávam. Toto mávam v čase ovulácie. No uvidím zajtra čo mi povedia.

tinasc
12. jún 2012

@elise po schodoch by sa nemalo chodiť? či len pomaly? ja chodím s malou na výtvarku na ZŠ a je to na štvrtom poschodí, bez výťahu a som uťahaná ako pes, ledva fučím 🙂

ivka3901
12. jún 2012

@elise
@tinasc dakujem baby 🙂 ste milé

elise
12. jún 2012

@tinasc po schodoch ak musiš prejsť tak veľmi pomalink.

alibabaa
12. jún 2012

@malik ja idem v piatok na KET

@given teta s pravoboku.. a kedy mas ET? tiez v piatok?

tinasc
12. jún 2012

@elise tak to by som mala začať chodiť pomaly 🙂 😉

gelinka75
12. jún 2012

@sheronka hlien tvori krcok a nie prasknuty folikul 😉 aj mna dnes poriadne pichlo do vajecnika, boky ma bolia a kde co citim, vo stvrtok kontrola, pijem dost, ale asi to aj potrebujem, citim sa potom lepsie 🙂

gelinka75
12. jún 2012

@ivka3901 ivkaa, zavidim ti (v dobrom), ze uz mas embryjko u seba a oddychujes, ja uz sa neviem dockat 😀

given
12. jún 2012

@alibabaa Cau, neviem este, lebo chceme PK a v tom pripade by bol vklad cez vikend. Ak by nebola PK, tak stv alebo pia. Zajtra volam embryologicke, takze budem vediet viac.
Tak v piatok si ides po malu hrusticku? 😎

ivka3901
12. jún 2012

@gelinka75 jáááj mojka to ti verím,že to ide pomaly aj mne to išlo pamätáš s tou stopnutou stimulkou a musela som čakať 3 týždne na další menzes to bolo ☹ neboj ujde to myslím na teba 😉

alibabaa
12. jún 2012

@given taaaak taaak 🙂 tak daj vediet, som nedockava ako sa vam dari 😉

malik
12. jún 2012

@ivka3901 viem ako sa citiš a aj to, že sa bojiš... tiež som mala za sebou toho veľa... na dieťatko som čakala cez 7rokov... a tiež som bola raz po ET bola doma na PN.. ale žial dostala som silnu chripku, tak to aj vtedy tak dopadlo... len oddychuj, ked sa dá.. a treba myslieť pozitívne. Verim, že sa dočkáš a budeš hlasiť // 😵

malik
12. jún 2012

@alibabaa jeej, už v piatok budeš mať transfer, super 🙂 ja idem v piatok na kontrolu a možno pondelok-utorok bude KET 🙂 😵

ivka3901
12. jún 2012

@malik no aj my bojujeme o bábätko 7 rokov takže dúfam,že do mojich narodenín a 7 výročia svadby budem už z bruškom 😀

ivka3901
12. jún 2012

@alibabaa ahoj čítam,že ťa čaká KET-ko 🙂 držím palčeky kedy ideš? 😉

alibabaa
12. jún 2012

@ivka3901 v piatoook ... vo stvrtok budu volat ze nase snehuliaciky sa pekne dalej vyvijaju a rano mam prist. nic ine si uz nepripustam.. a tesim sa.. 😉

dadenka111
12. jún 2012

@given tolkooo vodyyyy 😲 ja neviem ako to do seba dostanem. nemám odhad, ale aspoň v robote si robím čiarky koľko pohárov dám. 3,5litre minimálne vypijem a potom ešte aj večer niečo a cez noc. no uvidíme.

Dnes som prvý krát pichla aj Cetrotide a mala som alergickú reakciu akokeby ma včela štipla. trosku spuchlo a sčervenalo, svrbelo, trosku aj bolelo. červený fľak tak 5-6cm priemer. Musím volať do GF či to je v poriadku.

BABY mal to niekto tiež z Cetrotide?

dadenka111
12. jún 2012

@gelinka75 ale fakt? aj ja mam prist vo stvrtok na kontrolu. kedy chodis? zeby sme sa stretli? 😎

sheronka
12. jún 2012

@dadenka111 Už sa ti to pomaličky kráti 😉

gelinka75
13. jún 2012

@dadenka111 ja idem tak na 8 mu, vsak snad ta spoznam nejak 😀

dadenka111
13. jún 2012

@sheronka ahoj, krati veru krati. Asi cez vikend bude odber. ja som si tiez dnes nasla hlien, take ukazkove vajickove bielko, ci ako sa tomu hovori.

dadenka111
13. jún 2012

@gelinka75 ja tiez asi tak pojdem. dame si poznavacie znamenie. budem mat asi cierny kabatik a modrohnedu vzorovanu satku. ty?

gelinka75
13. jún 2012

@dadenka111 ja budem mat cierny svetrik a asi modre rifle 🙂

nr_martinka
13. jún 2012

@ivka3901 ivi drzim palceky a hlavne sa setri🙂a zachvilocku budes mat drobca 😀

given
13. jún 2012

@dadenka111 Daj si cerveny karafiat do gombikovej dierky 🙂

given
13. jún 2012

@gelinka75
@dadenka111
@sheronka
Baby, uz sa vam to krati, tak si uzite este to pichanie. Ja uz som v gulickovej faze (utrogestan 🙂 ).

dadenka111
13. jún 2012

@given pichanie mi ani nespominaj. vcera to bolo trapenie. nakoniec mam 4vpichy v bruchu a z poslednej aj alergicka reakcia. v tej prvej sa mi zrazu objavila bublinka a to uz som bola zapichnuta, tak som vytiahla.... vytlacila bublinku a pich znovu. druha mi dlho trvala a este som sa nejak zasekla v polovici. Moja ruka nechcela stlacat striekacku 😀 som ju musela prehovarat. tak to som predychala a tretiu som zvladla uz lepsie. dnes idem za kamoskou sestrickou vecer. uz si chcem oddychnut od pichania. 😔

given
13. jún 2012

@dadenka111 Ja som toto presne zazivala posledny den pichania, podla mojho muza je to psychika, ze uz som mala vedome aj podvedome toho dost. A najvacsie modriny som si vyrobila prave v posledny den. Snad to budes uz mat rychlo za sebou a koncom tyzdna bude OPU. Ja si teraz trosku vycitam, ze som nedala vsetky vajicka urobit ICSI metodou, ale ked mal MM taky dobry spermiogram, tak som chcela vyskusat, ci sa to podari aj "prirodzene". Ale aspon uz budem vediet, kde je problem, lebo nam ziadnu pricinu neplodnosti neurcili.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre