Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
11. mar 2013

@pgaba ja neviem, asi co lekar to iny nazor. mne povedal, ze uz slabe krvacanie vecer sa pocita za 1 den..

pgaba
11. mar 2013

@lucia2505
@lucia2505 dakujem za odpoved ;)

golianova37
12. mar 2013

Ahoj dievcatka.teda zeny.prosim vas ktora mi poradi?som 7den po KET.od prveho dna ma boli brucho ako pri menz.aj krize.poradte prosim.

fialka13
12. mar 2013

Hovorí sa,že do tretice všetko dobré, no u mňa bohužiaľ zase negatívne ☹

jomini
12. mar 2013

@fialka13 :( ..tak na stvrty raz

fialka13
12. mar 2013

@jomini kiež by si mala pravdu ☹ v máji alebo v júni zistime 😀 ideme do toho....raz sa to musí podariť 😅

jomini
12. mar 2013

@fialka13 musi to tak byt, lebo sa to vztahuje aj na nas 🙂 v maji opat zaciname. Mala si aj KET?

gelinka75
12. mar 2013

@jomini v maji chcem ist na ket, mozno nam to vyjde aj spolu 😉

jomini
12. mar 2013

@gelinka75 moja, Tebe to najviac prajem 🙂 my sa objednavame na koniec aprila, tak zaciatkom maja by sme mali zacat..

gelinka75
12. mar 2013

@jomini ja tebe podobne, som rada, ze idete do toho, mne to cca tiez tak vychadza ak sa nieco nepokasle

jomini
12. mar 2013

@gelinka75 aj ja som rada, ..no predstava stimulky, kontrol a opu ma prilis netesi..neviem ako to uhram v praci. Kolko mate mrazacikov?

gelinka75
12. mar 2013

@jomini neboj zbehne to rychlo, len zacat a uz to pojde, mame 9ks z toho sest su uplne male a 3 su blastocysty, tak velmi dufam, ze sa nieco rozmrazi

jomini
12. mar 2013

@gelinka75 neboj, ostane aj na surodenca 🙂 ..len ja mam obavy, ani neviem ako v praci vysvetlim vsetky tie vypadky, ty si v praci povedala, co ta caka?

gelinka75
12. mar 2013

@jomini nepovedala som nic, naco, ved nebudem tolko vypadavat, je tam len jedna kontrola a az keby to vyslo a zalezi ako mi bude, lebo minule tehu som mala take zavrate na zaciatku, ze som mala co robit, strasne tazko mi bolo tie prve dni po teste..tebe to robi asi dost problem vsak? planujes to povedat?

jomini
12. mar 2013

@gelinka75 nerada by som to vysvetlovala, ved je to sukromna zalezost a hlavne taka citlivejsia ..kedze pocas stimulky bude viac kontrol, potom opu, vklad ..a uz robim mimo BA. Pocas stimulky si mala PNku?

gelinka75
12. mar 2013

@jomini PN som mala az po vklade asi mesiac a akurat do toho padli aj vianoce, no ked to nechces v praci vysvetlovat tak asi najlepsie je ist PN, niektore baby to tak riesia

jomini
12. mar 2013

@gelinka75 uvidim, ako to bude vychadzam aj s kontrolami, mozno nejake padna aj na vikend, pripadne opu v sobotu 🙂

fialka13
12. mar 2013

@jomini hej?tak držím palce v máji😉 @gelinka75 a samozrejme tebe tiež😉 my sme teraz mali prvé ket z 2ivf...este nám zostalo 7 mrazacikov tak uvidíme😉

gelinka75
12. mar 2013

@fialka13 dakujem, citala som, ze vam to nevyslo, je mi to luto, asi je to o skusani, my tiez ideme na 1 ket z 2.IVF

fialka13
12. mar 2013

@gelinka75 veru tak!treba skúšať a veriť😉nevzdavat sa toho krásneho sna mať bábätko😉ty máš tiež este dosť mrazacikov...hlavne aby sa pekne rozmrazili a delili😉

hrustik1
13. mar 2013

Kocky, neuverite ale som "v tom" 🙂 6tt 🙂 Koncom februara sme sa vybrali za sestrou do Dubaja, ze si tam trosku oddychneme a dohodneme na tom nasom ivf-ku ... no a nejako mi meskal menzes ako kazdy mesiac, tak som to vobec neriesila ... Pripisovala som to stresu z pripravy na dovolenku, avsak ked som sa opila z hltu piva kupila som si v lekarni test. Hned nabehli 2 kolajnice 🙂 Skoro som vyskocila z koze!!!! Toto som ale absolutne necakala a ani muzik 🙂
Stale mi je zle od zaludka a som hrooozne unavena, ale tesim sa z toho 🙂 Len nech to teraz dotiahneme do uspesneho konca 🙂 Uz som bola u dokiho ... urobil mi sono, este vsak nebolo vidno srdiecko, ze je priskoro ... kontrolu mam o 2 tyzdne a modlim sa, aby to bolo vsetko OK 🙂 Ale mam dobry pocit, ze to bude fajn 🙂
Zazraky sa deju 🙂 my sme toho dokazom 🙂

fialka13
13. mar 2013

@hrustik1 gratulujem😉to muselo byť fakt nádherné prekvapenie😉

lentilka1353
13. mar 2013

Ahojte. Ak by mi mohol niekto poradit,bola by som vdacna. Dnes som zacala kratky protokol. Dala som si jednu Diphereline do bruska. A zajtra si ju mam dat tiez,a v piatok uz vsetky? ?? Ci ako?? Mali ste niekto kratky proces???dostala som diphereline,fostimon,menopur a pregnyl. Nechcem urobit nic zle. Chodim do GF doktorkr Behunovej. Povedala mi ze na druhy den od menstruacie si to mam pichnut. Dostala som ju v pondelok ale to az tak na vecer a to povedala ze sa nepocita,takze vcera a dnes som si uz pichla prvu injekciu. No ale moja menst. trva len 2-3 dni a dnes uz nic nemam. Je to zle?
Prosim o radu. Dakujem velmi pekne.

martinkahc
13. mar 2013

Ahojte 🙂 chcela by som sa spytat, ci mi neviete niektora poradit ako prebieha laparoskopia v GIN FIV a ako ste to zvladali potom. Mam si vybavit PN-ku alebo mi ju daju oni? Dakujem moc

gelinka75
13. mar 2013

@lentilka1353 si si ista? diphereline sa nedava pri kratkom protokole, ja som mala tie iste lieky ako ty a zacala som na 25DC a kazdy den som pichla 1ks diphereline a od 4DC aj dalsie

amstelko
13. mar 2013

Ja som mala tiež krátky protokol a prvú injekciu som si pichala dipherelin a to na druhý deň.

lentilka1353
13. mar 2013

@gelinka75 vcera mi doktorka povedala ze si to mam zavolat svojej doktorke ci mi stihne urobit predoperacne vysetrenie a a k ano tak si to mam zajtra zacat pichat a v utorok mam dojst na kontrolu. Vraj ked vsetko pojde dobre tak ku koncu mesiaca mozu urobit zakrok. JA tamn skusim zajtra zavolat,ale myslim si ze mam kratky.
rozpravala som sa s jednou znamou a ona mi to vysletlila ze zajtra by som uz mala mat vsetky tri injekcie.
Nezda sa ti to?

gelinka75
13. mar 2013

@lentilka1353 no tak ja neviem, ak ti to tak predpisali tak to tak ber

luanna
13. mar 2013

Ahojte. Baby, mali ste po OPU take krce v podbrusku?

krakulka
13. mar 2013

@lentilka1353 ja som mala kratky protokol tiež. Čo máš napísané v papieroch? Ktoré lieky kedy pichat?
Ja som mala diphereline, gonal a luveris. Od 2dc som pichala diphereline, od 3dc + gonal. Ko som mala 8dc a odvtedy som pridala luveris.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre