Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
8. júl 2012

@jomini diky, a bez blesku si neskusala? akoby tam nieco bolo, ano mali sme aj embryoscop a mame 5 mrazacikov

mistisa
8. júl 2012

@gelinka75 nooo dnes si 9 den? no ja som to skusila presvietit 🙂 🙂 myslim ze sa robi pekne :-! budem drzat palcekyyy 🙂 zajtra mas krv?

mistisa
8. júl 2012

@jomini skus bez blesku odfotit oki? neni to vidno ale nieco sa mi mari 🙂 😉 😉 skus oki?

gelinka75
8. júl 2012

@mistisa ano zajtra mam krv, takto to vidno lepsie 🙂

mistisa
8. júl 2012

@gelinka75 moc drzim palceky daj hned viediet okik? kedy budes mat vysledky? asi na obed ze? o tej 14:00?

gelinka75
8. júl 2012

@mistisa dakujem, sama som zvedava ako to dopadne zacinam byt aj nervozna uz z toho, vysledky budu o 2hej 🤐

jomini
8. júl 2012

@gelinka75
@mistisa dve bez blesku, mame uz starsi fotak, foto nie je kvalitna na detail

gelinka75
8. júl 2012

@jomini najlepsie fotit oproi bielemu podkladu 😉 skusala som nastavit kontrast a stlmit, tak sa mi zda, ze tam nejaky miniduch crta, vy ste mali pk? zabudla som

jomini
8. júl 2012

@gelinka75 mali sme PK, skoda, tak sme dufali, kedze je to presne rok, co sme nasli prve // ☹
napr. vtedy mi vysiel pozitivny mama test, pricom prva ciarka bolo slaba a u dr. bolo hcg uz cez 4000 ..

gelinka75
8. júl 2012

@jomini este to moze vyjst, ja mam stale duchov a vidis, bohvie co bude zajtra, to vazne si mala tolko hcg 4000 a test slaby? 😕

jomini
8. júl 2012

@gelinka75 vazne cez 4000, ciarka bolo jasne viditelna ale omnoho slabsia ako kontrolna, hmm

gelinka75
8. júl 2012

@jomini takze to naozaj moze vselijak dopadnut aj ked neni ciarka vobec, dost casto to tu je pisane a aj opacne

jomini
8. júl 2012

@gelinka75 vyskusam testnut este v utorok alebo stredu a tebe zajtra silno drzim palceky, vrat sa s dobrymi spravami

gelinka75
8. júl 2012

@jomini diky, pokusim sa 😔

sheronka
8. júl 2012

@gelinka75 Na mamateste by bol duch silnejší 😉 Šup šup ho niekam zohnať.

gelinka75
8. júl 2012

@sheronka uz to je jedno, kvoli tomu nejdem do BA 🙂 u nas nie je nikde 😠

ivka3901
8. júl 2012

ahojte baby no už sme doma z stanovačky bolo super s partiou 🙂 a zajtra ma čaká zas stresujúci deň u dochtorky či tam niečo neuvidí 😒 inak zobrala som test na stanovačku či tam niečo vidia a videli 🙂

gelinka75
8. júl 2012

@ivka3901 ivka a nerobila si dalsi? 🙂

mistisa
8. júl 2012

@ivka3901 ahhooooj 😉 nerobila si testik??? Dalsi? Zajtra ides na krv??

elise
8. júl 2012

@ivka3901 zajtra tamn doktorka pekne uvidi dutinku a v nej dobčeka🙂

ivka3901
8. júl 2012

@gelinka75 myslíš,že maličký sa tam udržal aj napriek tomu silnému krvácaniu?nejaké hcg tam musí byť,ked mi to ukázalo ducha 🙂 no neviem či dosť vysoké na tehu 😒

maruskaaaa
8. júl 2012

@gelinka75 ahoj moja, zajtra ti držím palce, nech máš dobré správičky, nech je krv pozitívna. 😀 😀 😀 😀

ivka3901
8. júl 2012

@anleka na základe výsledkov krvi na protilátky voči spermiám a já ho už beriem dlho,aby som zas nepotratila ako minule ☹

gelinka75
8. júl 2012

@ivka3901 hlavne nech tii spravi sono, mozno si uplne neodkrvacala a ostalo

gelinka75
8. júl 2012

@maruskaaaa dakujem, uz mam stres 😠 nech to je uz za mnou

ivka3901
8. júl 2012

@mistisa jééééééééééééj dakujem som zvedavá 🙂 takže hovoríš,že je krásne vidieť?teším sa a daj hu čím skor som zvedavá na moj pozitívny zázračný testík 😀 😀 😀

maruskaaaa
8. júl 2012

@gelinka75 neboj sa, nemáš čoho 😉 Zajtra to dopadne dobre a budeš sa radovať, tak pekne šup do postele a spinkať. Ja už tiež idem a zajtra si prečítam dobré správy 😀 😀 😀 😀

ivka3901
8. júl 2012

@gelinka75 no to jasné určite nech ma pozrie a možno tam niečo uvidí 🙂 počítala som to a dneska som 27 deň po et a vlastne,ked sa malinký uhniezdil až na 9 deň tak vlastne by som mohla byť teoreticky v 2 týždni a neviem či tam bude niečo vidieť 😒

maruskaaaa
8. júl 2012

@ivka3901 Ivka, držím ti zajtra palce, aby si aj ty mala dobré správičky,aby sa ti splnil vytúžený sen 😉 😉 😉 😉

elise
8. júl 2012

@ivka3901 dutinka by mohla byť vidieť🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre