Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

katherinesand
22. apr 2009

juj, to je uz tolko hodin, padim domu.
papa holky. 🙂

katherinesand
22. apr 2009

IVF

corinne
22. apr 2009

Och tak drzim na zajtra palce 🙂 ja som volala o vysledok a vecer picham 225iu merionalu,bola som doobeda hrdinka,ze si to svihnem sama,ale moja odvaha sa niekde vytratila,tak rozmislam ze nabehnem zase do nemocnice aby mi to pichli 😀 ,len vcerajsi fesak(francuz)mi zabudol povedat ako robi 😀 tak dufam ze natrafim na niejaku jezibabu 😠 .Inac odber krvi modrina ☹ a decapeptyl do brucha ☹ tiez modrina a to mi pichala vyucena sestricka 😔

janula13
22. apr 2009

Och, len som sem nakukla, uz nemam o vas prehlad co vas tu caka...a co nevidim, ty ides zajtra na vec 😀 tak velmi drzim palceky a len im pekne dohovaraj, nech mas potom take rodeo v bruchuako ja 😝 ja im tiez dohovaram, ale neposluchaju 😅 tak nech ta poriadne dohryzu, budem na teba mysliet 😉

och
22. apr 2009

dik baby vsetkym 😀 😀 😀 auticko malo pokazenu nozicku tak som vybehla ju dat opravit 😀 😀 😀

darla no vyplach stal za to 😀 😀 😀 mozno preto sa mi potom snivalo v narkoze o sexe 😀 😀 😀

corine aj tak si myslim ze do bruska by si zvladla lavou zadnou a bez modriny 😀 😀 skus, ked ti to pichnu, trosku na ten vpich zatlacit rukou a pomasirovat, ja som si urobila iba tusim dve modrinky zo vsetkych 30 injekcii 😀 😀

janul pevne verim ze budem po tebe opakovat 😀 😀 ak sa mayka neurazi 😀 😀

mima11
22. apr 2009

Ahojte babuľky!

Och, zajtra silno držím palce, aby sa drobčekom u Teba zapáčilo a za 10. dní, aby si nám povedala radostnú novinu, že si tehotná!!!

och
22. apr 2009

no mima uvidime 😉

ale ako mame cvicit denne aspon chvilu, tak budeme verit denne aspon chvilu 😉 😀 😀

mayka
22. apr 2009

och neurazim sa. 😀

och
22. apr 2009

idem hladat niekde niaku cokoladu 😀 😀 😀 strasnu chut som dostala na banan v cokolade so slahackou asi sa zblaaaaznim 😀 😀 😀 😀

chruminka
22. apr 2009

ahojte ako sa mate?

babulka123
22. apr 2009

chrumiiii ako ?>> uz je leopsie???

och
22. apr 2009

chrumi no ahoj ako sa mas 3 v 1 😀 😀

zukrik
22. apr 2009

Ahojte pipinôčky 😀
Ako sa máte?

chruminka
22. apr 2009

ano zda sa ze trosku lepsie ale nechcem sa chvalit,lebo minule ked som sa chvalila tak to zacalo znova.
babulka ty si uz 24tt normalne nestiham 😅
och drzim palce
zukrik ako uz ti je lepsie?

zukrik
22. apr 2009

Ahoj Chrumi,je mi lepšie,ide mi von len žlč 😒
Ako sa máš ty? a čo babatka?

janula13
22. apr 2009

och len opakuj, bude sranda 😀

chruminka
22. apr 2009

zajtra idem na UTZ a krv tak uvidime ako sa maju potvorky male,ale oni asi dobre ked mne je zle,ale ja negrckam mam to vascinou na krajicku ale racsej predychavam a idem spat ,aj teraz sa chystam lebo uz ledva sedim ale daky debili zacali teraz vrtat!!
tak zajtra dam vediet co nove.

chruminka
22. apr 2009

jej janula ty ako?Babatka posluchaju uz nie si v nemocke?

babulka123
22. apr 2009

chrumi.. heheh od zajtra 25..

a nebooj uz bude len lepsie..

mayka
22. apr 2009

chrumi ahoj. tebe to uz tiez leti. 😉 tak ocakavam nove foto krpcov.
janulka ahojky 😉

zukricek 😉

katarinka77
autor
22. apr 2009

Jéj, Janulka, Ty si nás došla pozrieť 🙂 ? Pekné od Teba 😀 !
Chruminka, Zukrík, Babulka 🙂 🙂 😉

sivusa
22. apr 2009

Ahojte 🙂
Zukrik veľmi som zvedavá na Tvoj zajtrajší utz., či tu budeme mať ďalšie dvojky 🙂

katarinka77
autor
22. apr 2009

áááá, nočná zmena sa zbieha 😀
Veru, aj ja som zvedavá 😀 , aj na Och, aj Mayka má mať myslím poradňu 😉 .

och
22. apr 2009

damy ale sa nam to tu nakopilo 😀 same skratky 😀 😀 😀 ET, UTZ... 😀 😀 😀
mam ja vam dnes niaku dobru naladu 😀 😀 😀 prave volala spoluziacka ze eseje do skoly staci napisat do maja 😀 😀 dalsi mesiac nic nerobenia 😀 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

tak práve dostávaš za úlohu písať eseje nám 😀 ! Počkaj, vymyslím tému....

och
22. apr 2009

no velmi rada katka 😀 zda sa mi, ze tato nocna smena je niaka ticha 😀 😀

och
22. apr 2009

ale ticha voda brehy myje 😉 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

tak tak.. neboj, určite sú tu nejakí tichí pozorovatelia 😀 , však oni sa ozvú 😀
a tá téma... no nič mi nevie napadnúť... že by o ET 😀 ?

och
22. apr 2009

oooo katka ani mi nehovor 😀 taka som nahnevana sama na seba 😝 povedala som to iba fakt par ludom asi 4 a od rana mi chodia sms ci uz som oplodnena (som nepovedala presny datum) a uz mi to lezie dost na city 😝 nabuduce budem drzat jazyk za zubami 😝 co bude pre mna tazsie ako prestat fajcit, ale aspon sa o to pokusim 😀 😀

ale s tebou sa o tom kludne rozpravat budem 😀 😀 😀 je fajn ked nemusis vsetko dokola vysvetlovat bo kto tym nepresiel netusi na co vsetkytie injekcie su a ako to vlastne funguje... proste mame taku vlastnu rec mi primarne neplodne 😀 😀 😀 😀

sivusa
22. apr 2009

ja Vás potajme pozorujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre