Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pancuska
27. feb 2013

@danka483 som nestastna lebo som ho u nas v PN nezohnala 😒 muz je chory tak mam starost aj s nim ....to mam ako za trest ze mi nic doteraz nebolo......

bimbo37
27. feb 2013

Ahojte babenky, takže najnovšie info po dnešnej konzultácii: protokol, tabletky a príprava na KET, podľa výpočtov by mal byť KET cca 31.3. (takže veľkonočné vajíčka 🙂)) ), tak sa tešííím, dúfam, že sa mrazáčikovia rozmrazia.

azzura
27. feb 2013

@fialka13 ahoj chodis do GF? Ak ano....neležali sme vedla seba??

fialka13
27. feb 2013

@azzura ahoj chodím do GF;)aj ty si bola včera na vklad?ležať sme nelezali určite vedľa seba lebo si ma vzali zvlášť do miestnosti a tam som bola samučká ako prst,ale mohli sme sa vidieť na chodbe;(ja som vysoká,baculata hnedo-rysavovlasa;)

azzura
27. feb 2013

@fialka13 hmm, ja že si ta baba s ktorou som ležala na izbe....takže sme neboli len dve...ja som bola taka chuda s bielou mikinou a rozpustene vlasy, spinavy blond.....tak držim palce 😉

fialka13
27. feb 2013

@azzura no manžel asi vie ktora si to bola;)ten sedel vonku v modrej bunde;)no bolo nás viac....4al.5 nás bolo;)tiez držím palce aby to vyšlo....a mala si et či ket?a koľko bunkove si si dávala vložiť? 😀

azzura
27. feb 2013

@fialka13 ja chodim ako slepa, ani na OPU som si jednu babu nevsimal ale ona mna hej 🙂 🙂 🙂 . Clevek ked je v strese tak sa mu nedorežes krvy. Moje 2.IVF, vlozili 1embrijko

fialka13
27. feb 2013

@azzura to poznám 😀 tiež som za každým vystresovana aj ked vlastne nemám byť preco 😅 mne vkladali 2 embrya ale len take maličké 2 a 3 bunkove...

azzura
27. feb 2013

@fialka13 aj mne 2bunkaca....teraz som cudne reagovala na stimulku, mesiac predtym biochem. tehu a nato hned stimulka, asi sa to telo nezvladalo, mala som len 7 vajok, ale len 1zrele 😒

fialka13
27. feb 2013

@azzura to má mrzi ☹ ale to jedno určite zabojuje a všetko dobre dopadne....aj sa chystas testovať pred odberom krvi? 🙂

azzura
27. feb 2013

@fialka13 co uz, taky je život...nie, nebudem testovat. ty?

fialka13
27. feb 2013

@azzura ja asi testnem pred krvou nech sa psychicky pripravim zase na to najhoršie a nebude mi to potom v deň krvi tak strašne ľúto....pri druhom ivf mi to pomohlo vedieť výsledok dopredu....

azzura
27. feb 2013

@fialka13 toto mas ket z 2.ivf? ja som si pro prvom pred krvou rano robila test a bol biely a bolo mi strasne ked som cestovala do BA

fialka13
27. feb 2013

@azzura hej to je prvé ket z 2.ivf...zostalo nám teraz este 7 mrazacikov,len čo z toho ked máme problém s genetikou ☹

azzura
27. feb 2013

@fialka13 hmm, to ti kedy zistili a co presne, neda sa to nejak riesit

fialka13
27. feb 2013

@azzura to nám zistili pred 2ivf,no a z genetikou bohužiaľ nič neurobíme....zostáva nám len dúfať v nejaký zázrak,že sa to podarí a ked sa to podarí potom zase dúfať,že bábätko bude zdravé lebo máme poda genetiky vysoké percento postihnutia

azzura
27. feb 2013

@fialka13 ufff

denulka85
27. feb 2013

Baby chcem sa vas spytat ja chodim do iscare ba a bola som v pondelok na krvi hcg na 16 den po ket a mala som hcg 39,3 a dnes som bola na kontrolnej krvi a zajtra mam vysledky... je tu nejaka baba co mala taky pripad ako ja?

fialka13
27. feb 2013

@denulka85 ahoj denulka...myslela som na teba že ako si dopadla...ale este nemusí byť nič stratené...možno ti len pomalšie rastie hcg....

denulka85
27. feb 2013

@fialka13 len hned lekarka to mate malo hcg o takom case musi byt nad 100 a teraz umrem do zajtra

fialka13
27. feb 2013

@denulka85 verím ti,že ti nie je všetko jedno.... ☹

denulka85
27. feb 2013

@fialka13 no neni... ale boli to dost.

fialka13
27. feb 2013
gelinka75
27. feb 2013

@bimbo37 drzim palce 🙂

budushka
27. feb 2013

@azzura ahoj, my sme spolu asi včera ležali na izbe 🙂

azzura
27. feb 2013

@budushka jeej, ahoj.....takže ty si ta co sme ohovarali GF 😀 ako sa mas?? co bambule

budushka
27. feb 2013

@azzura ano 🙂 podľa toho ako si sa opísala, som hneď vedela, že si to ty 🙂 tak snažím sa ležať ale moc sa mi to dnes nedarilo, tak snáď zajtra to doženiem. No dúfam, že sa tam majú dobre 🙂 a ty ako?

azzura
27. feb 2013

@budushka mna uz dnes mrle žrali z lezania. Vcera mi bolo brutal zle, boleli ma klby a musela som si dat panadol ale dnes som ok.

budushka
27. feb 2013

@azzura no a to bol len prvý deň 🙂 tak snáď to bude už len dobré.... 🙂 ozaj všimla som si že ste mali značku auta TT? si z okolia Trnavy?

azzura
27. feb 2013

@budushka hej, mm robi v TT ale byvame blizko TT. Ty si??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre