Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
26. jún 2012

@tinasc ahoj,neviem kolko mám folikul,ja sa nepýtam,doktor povedal,že vpravo dobre,vľavo dobre,sliznica v poriadku.ja som nikdy nevedela kolko mám. 😀

gelinka75
26. jún 2012

@mortiiss neviem ci mam OHSS, pravy vajecnik neboli, lavy pobolieva, tam som mala viac folikov, ked stojim tak neboli 😝

gelinka75
26. jún 2012

@maruskaaaa nemam ziadne spinenie nastastie 🙂

ivka3901
26. jún 2012

@elise ajojky no zas som si robila dneska ráno testík a zas je tam duch 😕 neni to málo kedže som už 15 deň po et?ale písala mi jedna baba,že krv mala negatívnu na 15 deň a bola tehu 🙂 žeby to bol aj moj prípad?

ivka3901
26. jún 2012

@danka483 no akurát zajtra idem k svojej dokyne na ukončenie marodky,ale neviem čo mám spraviť 😒

ivka3901
26. jún 2012

@lubkaeck dakujem,ale mi sme neni z BA a už sme ho dali objednať v nitre a akurát drahý išiel dneska preň do nitry 🙂

ivka3901
26. jún 2012

@mortiiss no zaťiaľ ešte to nei isté len mi povedala sestrička do telefonu,že utroš mám brať dalej a niečo im tam nesedí tak v pondelok na test jáááááááááááááááj neviem čo mám robiť už som oznámila ,že idem od 2 do roboty a budem si museť asi zobrať dovolenku v pondelok,lebo mám mať nočnú 😒

ivka3901
26. jún 2012

@mistisa no to sa aspom utešujem,že je duch 🙂 pokúsim sa dať fotečku,ale bojím sa 😒 inak dakujem cicuš tak nech tá mrcha jedna príde čím skor a držkám palčeky a daj vedieť 🙂 a aké lieky začneš brať pred IUI?

maruskaaaa
26. jún 2012

@ivka3901 podľa mňa ti HCG pomaly stúpa 🙂

ivka3901
26. jún 2012

@maruskaaaa ahá može byť,ale hádam to neni zlé znamenie?či?

maruskaaaa
26. jún 2012

@ivka3901 prečo by bolo moja? Podľa mňa sa neskoršie uhniezdilo 😉

mistisa
26. jún 2012

@ivka3901 daj daj nech povieme aj my 🙂 micik tak ti to prajem moc moc 🙂 dakujem no veru uz by mohla 🙂 som skusala zo srandy ovu testiky a vcera som mala palicku druhu ale slabsiu a dnes silnejsiu troska 🙂 ale to podla mna nic nieje aj minule som to mala .no od 3DC zacinam brat clostyl do 5 DC a od 6 DC mi budu pichat merional injekcie a 11 DC kontrola tak uvidime 🙂 🙂 uz snad poriadno foliky narastu 🙂 🙂 daj tesim chcem vidiet 🙂 a myslim ze @maruskaaaa ma pravdu to tak byva neikomu pomalsie stupa HCG 🙂

gelinka75
26. jún 2012

dnes v praci pomaly neviem mysliet ani na moje bambulky, stale treba nieco riesit 😠 uz lutujem, ze som isla, doma by som aspon lezala, lebo ma aj lava strana trocha boli, dala som si paralen ☹

ivka3901
26. jún 2012

@maruskaaaa asi áno mohlo sa neskoršie uhniezdiť 🙂 🙂 já som hned niečo tušila,ked som začala špiniť tak hnedo,lebo tak som špinila,ked som bola tehotná 🙂

ivka3901
26. jún 2012

@mistisa myslíš si aj ty,že mi pomaly stúpa hcg?dakujem dakujem dakujem mojka aj my sa tešíme len mi to trochu skomplikovalo situáciu zajtra idem mojej gynekologičke sa dohodnúť čo a ako a na budúci týždeň v pondelok by som mala nastúpiť na nočnú do roboty,ale hádam nenastúpim 🙂 ahá takže clostibegyt budeš brať a potom pichať merional?tak nech narastú veľké folíky a nech už príde mrcha jedna 😠 mrchatá

ivka3901
26. jún 2012

@gelinka75 ahojky cicuš čítam,že si v práci 😕 no já mám dylemu,ale zajtra idem svojej gynekologičke že čo a ako 🙂 kedy máš mojka vklad?

mistisa
26. jún 2012

@ivka3901 no dufam ze uz nepojdes do robootky moja uz nech len su krasne bud dve // na testiku ale HCG minimalne 200 od 4 tt je tusim od 10-710 hodnota tak nech ju mas pekne v tom rozmedzi 🙂 🙂 myslim ze to moze byt zlatik su baby ktorym pomalsie stupa HCG takze nestracaj nadej a este spinis? mozno to spinenie bolo uhniezdovanie co ty vies? kedy si ho mala? no veru uz nech su foliky krasne a potom IUI a dufam ze uspesne 🙂 uvidime snad tie injekcie dopomozu k tym tabletkam a narastu 🙂 🙂

gelinka75
26. jún 2012

@ivka3901 v piatok, uz sa tesim, isla by som aj hned, ale chcem sa troska dat do poriadku, na wc uz neboli, tak to je dobre znamenie 🙂 vsak si posun nastup do prace o par dni, co kde ti povedia, ze si tehu a ako pojdes do nocnej? 😕

ivka3901
26. jún 2012

@mistisa no to dúfam,že nepojdem do roboty 🙂 no to špinenie som mala na 9 deň po et a teraz ešte špiním,ale už je to taká červená krvička,ale veľmi málo 😒

ivka3901
26. jún 2012

@gelinka75 to ano len sa daj do poriadku 🙂 no budem museť niečo vymyslieť 😒

mistisa
26. jún 2012

@ivka3901 no nepojdes a hotovo jasne ? 😀 😀 😀 😀 no uvidis co ti povedia joj som aka zvedava na teba moja.a tu fotecku nemame? uz sa neviem dockat 🙂 🙂

ivka3901
26. jún 2012

@mistisa jáj mojka to já neviem ako sa dávajú fotky?ty vieš?porad 😕

mistisa
26. jún 2012

@ivka3901 ked ides pisat tak dole pod tym oknom co pises je na lavo pridaj prispevok a na pravo pridaj fotky tak na to klikni a tam sa ti ukaze na lavo pridaj fotky na to kliknes a vyberies s compu alebo ked mas fotak pripojeny z toho 🙂 das ju nahrat a das pridat prispevok 🙂

gelinka75
26. jún 2012

@ivka3901 aj ja chcem vidiet fotku 🙂

ivka3901
26. jún 2012

dobre teraz nie,lebo idem variť cuketové placky 🙂

mistisa
26. jún 2012

@ivka3901 tak po dovareni cuketovych placiek cakame fotocku mojka 😀

dadenka111
26. jún 2012

@mistisa @gelinka75 ako nas napina 😀
@ivka3901 stale cakaaaame! 😝

sheronka
26. jún 2012

Ahojte babulky. Dnes mi maju volat kedy mam prist zajtra na vklad. Dufam ze sa moje bambulky dobre delili a vydrzali vsetky. Tak sa to pomalicky vlecie 😒

sheronka
26. jún 2012

@dadenka111 Ahoj. Volala si ty do gyn fivu alebo ti volali oni kedy mas prist na vklad? Mne sa zda ze maju oni volat. Asi o kolkej ti volali?

gelinka75
26. jún 2012

@dadenka111 robi si z nas dobry den 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre