Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vika34
24. apr 2009

och štvrtok je skoro ,počkaj aspoň do soboty

zukrik
24. apr 2009

Ja som išla tiež na 11 den,ale vydržala som do 10 dna 😉

och
24. apr 2009

zukrik ved na tie kozy sa tesim asi najviac 😀 😀 😀 konecne nebudem musiet pchat ponozky do podprsenky ale davat tam kam patria 😀 😀 😀 na nohy

viki vo stvrtok poobede idem na byonce do prahy az do nedele a bude nas vela na jednom byte, tak sa to nebude dat zakamuflovat nijako 😀 😀 😀

sivusa
24. apr 2009

aj ja chcem veľké kozy 😀

vika34
24. apr 2009

len sa mi zdá,že je to veľmi skoro,mne by to test určite neukázal,ja nevydržím bez wc ani tri hodiny

zukrik
24. apr 2009

Ahoj Sivuška,neboj ved narastú 😀
Ani sa nenazdáš a bude to uvidíš 🙂
Ja ich zase nemám také velké,ale nemala som skoro nič
a teraz mám asi dvojky 😀

zukrik
24. apr 2009

Och,tak si urob test v nedelu,ked budeš domka 😀
Musíš niečo vydržať cica 😀

och
24. apr 2009

aaa preco je zivot taky nespravodlivy a neostanu take az do konca zivota 😠 😀 😀 😀 😀 ved by sme si to aj zasluzili po tom vsetkom 😀 😀 😀

viki ved uvidime mozno ukaze mozno nie 😉 ja som taky testovatel 😀 😀 😀 rada ocikavam papieriky 😀 😀

katarinka77
autor
24. apr 2009

Ahojte!
Čo chcete, aby z vás boli Dolly Busterky?

och
24. apr 2009

katka neni problem 😀 😀 😀 hlavne ked si dam saty alebo sexi tricko 😀 nech sa tam urobi ta sexi medziprsna ciarka 😀 😀 😀 alebo v plavkach 😉

vika34
24. apr 2009

ked ja uvidím medziprsnú čiarku,tak budem určite po plastike 😀

zukrik
24. apr 2009

Vika,aj ja som si to myslela 😀
Moja kamoška už bude v máji rodiť
a vôbec jej nenarástli,ani trošku 😒
Každá sme iná,ved to každá pocíti
na vlastne koži 😀 😀

vika34
24. apr 2009

mne narástli ked som kojila,ale iba jedno,vyzerala som dosť smiešne a ked som dokojila ,po 6 tt tak zase nič

katarinka77
autor
24. apr 2009

ja som mala tesne pred svadbou "lentilky pod kobercom" 😀 a teraz podľa manžela tak akurát 😀 . Ale ja by som chcela mať o trošku menšie. Ja by som sa necítila dobre s veľkými kozami... No on sa už teší, keď budem tehotná, aké melóny budem mať potom - no chlap 😀 😀 😀 .

och
24. apr 2009

zukrik prave so to chcela povedat 😀 ja budem mat to stastie ze budem ten pripad a ostanem bezprsa uz naveky 😝 😀 😀

ste ma tak navnadili na tie jahody, ze tlacim jahodovy jogurt s jahodovym musli a lyzickou lanoveho oleja 😀

vika34
24. apr 2009

moja mamička mi vždy hovorila,že po pôrode sa to zlepší s tými prsami a ked sa nič nezmenilo ,tak ,že určite v prechode 😀 ,to mi už bude teda ozaj fuk

katherinesand
24. apr 2009

ja sa radsej nepripajam do tejto debaty 😀
svoje naj naj kozy som si uzivala asi pocas mojho dlheho protokolu a vkladani utrosu. vtedy boli k svetu! 😀
teraz je to zase nuda. 😀

zukrik
24. apr 2009

Baby,idem si dat tie jahôdky 😀
Inak,uzavriem tú tému o kozách.Moja
mama má obr kozy,moja sestra tiež
a ja som vždy bola od macochy,aspon
trochu mi narástli 😀 😀

sivusa
24. apr 2009

Vikuš budeš sexi dôchodkyňa 😀

katherinesand
24. apr 2009

haha, to je dobre, ze v prechode 😀

takze, ked nam narastu zadky a brucha, tak popritom aj kozy. 😀

allienkaa
24. apr 2009

Ahojte, sorry, ze sa pytam, mozno od veci, som tu nova. Ale kedze ste tu vsetky z GF, chcrela by som sa vas spytat, ci by ste mi poradili. Ked chcem chodit do GF, musim mat svoho gynekologa, alebo mozem chodit priamo niekomu z GF? Musim mat nejake odporucanie od gynekologa, aby som mohla ist do GF, alebo podobneho centra? Mam problem, lebo som prave zostala bez gynekologa... Dakujem za akukolvek radu. 🙂

katarinka77
autor
24. apr 2009

Ahoj Allienkaa! Do takýchto centier chodia vo veľkej väčšine páry s problémom otehotnieť a popri tom majú svojho gynekológa. Moja kamoška však chodila jednému z lekárov z GF ako k svojmu gyn., to však ešte nebolo centrum také rozbehané, teraz sa ten lekár venuje vyslovene len umelému oplodneniu. Najlepšie je obvolať si tie centrá a spýtať sa. T.č. nájdeš v pohode na nete. Alebo existuje už aj kopec lekárov, ktorí majú súkromnú prax, nemal by byť problém nájsť noveého. Ale potom už by som radšej dala na odporúčania od známych.

allienkaa
24. apr 2009

Dakujem za informacie. Budem musiet asi obvolat centra a zohnat si niekde dobreho gynekologa. Prave som chcela poziadat svoju lekarku - gyn., aby nas poslala do takehoto centra, lebo sa nam nedari 2 roky... Akurat, ked som ju potrebovala, odisla na opacny koniec republiky, takze budem museit hladat, ale nemam sa koho spytat, preto som sem napisala... 🙂

och
24. apr 2009

baby mne je zle 😝 😝 😝 😝

strasne ma boli brusko hore pod rebrami a neskutocne picha v lavom vajci, grgam ako prasa 😝 😝 😝 😝

katarinka77
autor
24. apr 2009

Linduška, to je už prvý tehu príznak 😀 , taký mala aj Mayka aj Chruminka 😀 . A keď tak bolí bruško, nezjedla si niečo ťažké?

Allienkaa, ja som išla do centra sama, nemala som nijaké odporúčanie od gyn., len sa pýtali na meno doktora, ktorému chodím. Takže kľudne si urob termín.

och
24. apr 2009

katka asi mam len zastavene vetry 😝 😝 😝 fuj to je taka hnusna bolest tupa nechutna si dam vyprchanu kolu to pomaha strasne, len ma hneva ze ma to chytilo akurat ked mi doniesli veceru 😝 😝 😝
a neni to este skoro 😲 😲 😲 ved som oplodnena kolko 38 hodin? 😲 😲 😲 😲
sice anteka spomynal ze bubliny by uz mali byt zakusnute 😲 ale ja neviem

allienka ja som si tiez len zavolala objednala a bolo hotovo 😀 a sukromneho dokiho ak chces platit najdes fakt na kazdom rohu, ja odporucam dr. Ferianec 😀 😀 sympatak a veeeeelmi nezny 😉

katarinka77
autor
24. apr 2009

Lindi, to som ja ako dieťa mávala teda často. A pomohlo mi len vyspať sa z toho, na druhý deň už bolo dobre. Pomôcť by mohla aj masáž brucha, ale to by som radšej na Tvojom mieste nerobila.. Ak to neprejde do zajtra, skoč si kúpiť feniklový čaj, to môžeš.

och
24. apr 2009

katka uz to prechadza supla som si niake bifidus bakterie 😀 😀 😀 a za chvilku aj von pojdem

vsetky kukaju futbal niekde von 😔 len ja lezim sama doma 😀 a grgam a prdim 😝 😝 😝 😝
no krasne som dopadla 😉

a ty ako moja, uz je lepsie? inak nad tymi kupelami som rozmyslala aj ja 😀 bolo by fajn sa necgat chvilku rozmaznavat 😀 😀 😀

katarinka77
autor
24. apr 2009

Tak ideš teda vonku niekoho vyúdiť 😀 😀 ? Inak, hrajú sa MS v hokeji, teraz práve naši s Maďarmi, tak asi to všetci pozerajú, nie?
Mne je už lepšie, ale sopľavý hlas mám stále, už 2 týždne, to je čudné.. Nakoniec zistím, že mám alergiu..
Idem už spinkať, tak dobrú nocku, Linduška, síce Ty ešte len ideš žiť 😀 . A všetkým pekný víkend!
Ja sa ozvem asi až po víkende, v pondelok mám po dlhej dobe konzultáciu v GF, tak dám vedieť 😉 . Pááá

katarinka77
autor
24. apr 2009

P.S: a neboj, do kúpeľov si raz celá banda Pipín pojdeme oddýchnuť od detí 😀 😀 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre