Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
18. jún 2009

dobre ranecko vsetkym a pekny den.
loginka kukam ze zajtra mas krvicku? Mooooooc drzim palce. 🙂

mayka
18. jún 2009

chrumi ahooooooj,
co este nespis? 😀

loginka
18. jún 2009

ahoj mayka, dik baby 🙂
labu, ved je piatok, kto by uz v piatok pracoval 😝

mayka
18. jún 2009

loginka a robila i si testik alebo pockas do zajtra? 😵

loginka
18. jún 2009

mayka, nechavam to na istotu
ty si uz riadna tehula, co?

mayka
18. jún 2009

no riadna teda uz som... 😀 Aj ty budes. 😀 Si bola v GF?

loginka
18. jún 2009

prvy raz GF a teraz som FC 🙂

mayka
18. jún 2009

Som pocula same chvaly na FC. Tak drzim palce. A ako sa citis?

chruminka
18. jún 2009

mayka ja neviem tento tyzden vobec uz spat dnes som tiez od 5:30h hore a neviem co so sebou....cca hodinu som sa nutila v posteli aspon driemat,ale bezuspesne ☹

loginka
18. jún 2009

citim sa dobre, sem tam brusko, no uvidime 😕

chruminka
18. jún 2009

loginka ake ze uvidime ! jasne ze to vyjde a zajtra tu mame pozitivnu spravicku s dobrym HCG 🙂

mayka
18. jún 2009

chrumi co by som ja dala keby som si mohla cez den schrupnut. Rano sa mi taaaaak nechce vstavat. Normalne ti zavidim ze si uz v klude domka. Aj ked asi vsetkeho vela skodi. Ja mam teraz lietacky aj po praci kvoli bytu co chceme predat a dojdu nam zajtra montovat vstavanu skrinu tak sa tesim ako budem upratovat potom ten bordel a prach z montaze. Uff este ze ide vikendik a pospim si dlhsie.
A v utorok huraaaa na poradnu. Aj ked krpca mi asi neukaze lebo predpokladam zem a v blizkej buducnosti posle na velky utz.
😒

chruminka
18. jún 2009

ja mam dnes poradnu ale az okolo obeda ,ale za chvilku sa uz budem musiet veru aj do BA chystat,este sa pojdem predtym niekde najest nech mi tam neskvrka v bruchu 😀 ,ale drobcov ani ja dnes neuvidim,lebo velky utz mam presne o tyzden

mayka
18. jún 2009

chrumi tak drzim place na poradni a pto sa ozvi ci je vsetko ok, co samozrejme je . 😀 A daj si neico dobre papat. Napr. vysm. syr s hranolkami. hehe

chruminka
18. jún 2009

nie dnes si nedam syr (neuveritelne ja si nedam syr?) mam chut na indicku kuchynu a na obchodnej je jedna taka restika ci ako to nazvat tam sme obcas chodievali z prace na obed a velmi mi tam chutilo dokonca ako tehulke este viac je to vegetarianske a velmi chutne tak uz odvcera si na to robim chute 😝

mne sa inac do tej poradne vobec trepat nechce zbytocna cesta do BA na kramare nemohol mi to dat v jeden den ako ten UTZ?! Myslim ze je vsetko ok uz davno som sa tak dobre necitila ako teraz,zacinam mat energie za troch 😀 ,teraz som sa tu musela nahanat (nie doslova) s mojou micinou,lebo otravovala potvorka jedna a potom bude cely den drichmat, aj ja chcem macaci zivot!

mayka
18. jún 2009

chrumi obavam sa z macaci zivot ti porodom skonci natrvalo. hehe

chruminka
18. jún 2009

mayka neuveris ale aj ja sa toho nejako obavam 😀 , ale velmi sa aj tesim !!!! 🙂

leonie28
18. jún 2009

Dobre ranko pipinky ja som tu len na skok ale chcem vas vsetkych pozdravit chrumi nech je vsetko ok v poradni loginka drzim palce zajtra na krvicku 🙂 labutienka ahoj ja tiez zacinam stimulku od 21dc zacinam brat estrofem potom cakam na mrchu a potom injekcie... 🙂 😉 ale mne to vsetko zacne az buduci tyzden ja som este nebrala estrofem nevies co je to za liek? drzim palce nech sa ti to teraz podariiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 😉 mayka och 🙂

mayka
18. jún 2009

leonie aj tebe prajem pekny dnik. 😉

labutienka
18. jún 2009

ahoj leonie,
ja som začala už tento pondelok s estrofemom. sú to nejaké hormóny,kt. pripravujú výstelku maternice na dobré uhniezdenie, to som sa dočítala včera na internete. tak neviem na čo mi to teraz je, keď ich potom brať nebudem 😕 čakám na mrchu. mala by prísť v piatok. ale objavuje sa u mňa krvička vždy nejaké 2-3 hodinky po zobratí tabletky, tak som z toho trochu mimo 😕 dúfam, že to nie je mrcha a že neprešvihnem 3. deň, kedy mám začať brať clostil. ešte som aj 2 týždne po laparke, takže ani netuším ako sa moje telo zachová...
včera som mala migrénu jak sviňa a tú mávam 2 dni pred mrchou, tak piatok to hádam tá pani mrchatá istí 😀

labutienka
18. jún 2009

...estrofem môže spôsobiť špinenie alebo krvácanie...
aj to som sa včera dočítala...

zukrik
18. jún 2009

Ahojte pipinky 😀 😀
To mi trvalo,ale prečítala som čo ste popísali.
Mayka,Chrumi,Loginka 🙂
Zdravím všetky nové aj staro nové pipinečky 😀

mayka
18. jún 2009

zukricek, a ty si tu davno nebola. St&le si pN? Ako ti dal mudr. vychadzky? nenudis sa?

zukrik
18. jún 2009

Ahoj Mayuška
Som na PN,vychádzky mám 2 hod.doobeda a 2 hod.poobede 😀 😀
Niekedy sa nudím,ale našťastie sme v rod. dome tak tu sa nenudím,však to poznáš.

zukrik
18. jún 2009

Aj ja vám posielam pár vírusikov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj takých dvojičkových 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
18. jún 2009

zukricek, ja sa tesim an to nudenie doma. Ale ved okolo domu je kope roboty a kdeze teraz nam vsetko trva dlhsie tak je to ok. 😀
Mala si aj kontrolu zo socialky?

labutienka
18. jún 2009

DOBRÚ CHUŤ! 😀

ni.kolet
18. jún 2009

Ahojte
Aj ja posielam vírusíky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nikita880
18. jún 2009

čaute pipinky, len som sem nakukla, ako všetky pokračujete. ja ešte čakám stále na výsledky krvi na protilátky, dúfam, že to bude ok. a potom šup na KETko. stále nás tam čaká 11 mrazáčikov. neviem sa už dočkať. Ozaj, stalo sa tu už niekedy, že po všetkých hormonoch čo tu v sebe máme, ostala niektorá tehotná prirodzenou cestou medzi IVF, ET alebo tak??? asi nie, že? už mi asi z toho všetkého haraší.... 🙂

mayka
18. jún 2009

nikita nic nei je nemozne. A mozno mame nabudene vajecbniky tymi hormonmi takze podla mna to mozne je.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre