Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vvia
5. jún 2012

@martina2207 vies co ja som normalne uz sibnuta, teraz zase som minule riesila, ze ci bude babo ok, ze som uz v klude. bo ja som to odzaciatku brala pesimisticky a dobre bolo a zatial aj je chvalabohu. ta aby sa to neobratilo 😀 takze ak vtedy si to brala automaticky a nevyslo a teraz sa bojis, tak teraz to vyjde, uvidis 😀 😀 😀

given
5. jún 2012

Bola som dnes, uz zacinam pichat aj Luveris, takze tento tyzden uz finisujem konecne, poslednu injekciu vidim tak na nedelu, mozno aj sobotu, uvidime.

martina2207
5. jún 2012

@vvia nie v mojom prípade mica. ☹

vvia
5. jún 2012

@martina2207 nebojaj, lasko, bude dobre.

martina2207
5. jún 2012

@vvia kiežby si bola Sybila ako ja 😝

vvia
5. jún 2012

@martina2207 posielam Tvirus, myslim na teba, drz sa moja a pekne odratavaj dni do pozitivneho testiku.

jomini
5. jún 2012

Ahojte baby, zajtra idem do GF na konzultaciu ohladne KET, prosim budu mi zajtra robit aj utz alebo az na kontrole sliznice?

martina2207
5. jún 2012

@jomini ahoj. až na kontrole sliznice. teraz ti predpíšu len lieky.

martina2207
5. jún 2012

@vvia čo mi posielaš? 😕

jomini
5. jún 2012

@martina2207 dakujem 🙂

martina2207
5. jún 2012

@jomini není začo. 😀

stenlyhozienka
5. jún 2012

@gelinka75 ale fajn,dá sa,vo štvrtok mám kontrolu,tak uvídim čo ďalej,injekcie už odbudajú,tak ešte pár dni a babätko bude v brušku 🙂

ivka3901
5. jún 2012

@gelinka75 ahoj moja tak si už naspäť z tej stimulky?my sme boli dnes na kontrole,ale zajtra ideme zas tak si pozreme ešte farmu a ideme spať,lebo zas vstávame o 5 30 ráno ☹

gelinka75
5. jún 2012

@ivka3901 ano uz som spät, som aj rada, lebo dnes som bola od obeda taka ospala, ze som skoro zaspala postojacky, dnes mi mali merat tlak, asi by bol pod normu 😝 a ty byvas ako daleko od BA?

lea1333
6. jún 2012

@ivka3901 od kial cestujes?

lea1333
6. jún 2012

ahojte kocky chcela som vam napisat ako ma vcera povzbudila v lekarni ked som si bola pre lieky uplne som od tial isla happy 😀 povedala ze nevidi dovod preco by nam to nevyslo a bola velmi mila ona vie moj pribeh lebo podoby zaziva aj ona lenb oni maju viac problemov ako ja ☹
tak sme sa zhodli ze ten to rok sme tehulky a basta tak pozitivne ma naladila 😉

vvia
6. jún 2012

@martina2207 okrem srdiečok? T-virus (tehotensky 😀 )

martina2207
6. jún 2012

@vvia no dobre. potom som to už pochopila. ale tiež si to mohla vtedy rozdeliť ako teraz. 😝

vvia
6. jún 2012

@martina2207 nevymyslaj 🙂

martina2207
6. jún 2012

@vvia tak to teda nieeeee!!!!!

vvia
6. jún 2012

@martina2207 😀 😀 ako ti dnes je? hladkas brusko?

martina2207
6. jún 2012

@vvia no tak trošku. už sa tak na to neupínam lebo keď zase bude negatívne aby ma to nepoložilo. a ty ako mojko?

vvia
6. jún 2012

@martina2207 ja sa psychicky pripravujem na zajtrajsok. som zvedava, co mi povedia.

martina2207
6. jún 2012

@vvia no to som zvedavá aj ja.

maruskaaaa
6. jún 2012

@gelinka75 ahoj moja, tak čo nové? Ako pokračuješ s pichaním? Ako sa cítiš 🙂

gelinka75
6. jún 2012

@maruskaaaa cauko, v pohode, az nato, ze mi ocervenelo nad licnymi kostami a jedna strana napuchla, ale asi to uz ustupuje, potom mam stale suche pery, vcera som bola velmi ospala cez den, furt nieco 😀 pichanie ok, raz to stipe, raz nie, cakam mrchu, ma dojst najneskor zajtra, tak som zvedava 😉 ty co?

maruskaaaa
6. jún 2012

@gelinka75 no tvoje telo asi citlivejšie vníma tieto zmeny, ale veď nečudo, sú to hormóny. Neboj, ty to určite zvládneš. A picháš si sama do brucha? Ja tiež čakám na mrchu, dnes mám 28 DC, ale už mám niekoľko dní špinenie, tak hádam už čoskoro príde. Ak bude meškať, tak musím posunúť termín na SIS. Ozaj nevieš či SIS sa môže robiť aj vtedy, keď mi síce skončila mrcha ale ešte mám také hnedé špinenie? Či radšej počkať úplne?

gelinka75
6. jún 2012

@maruskaaaa jasne, zvladnem ako vsetky baby, ani sa necudujem, ved to musia byt brutalne hormony, aj tlak mi to dviha, mne aj z antiky bolo zle 😖 vies co neviem, ale radsej pockaj az to prejde uplne, aby nedoslo k nejakej infekcii

maruskaaaa
6. jún 2012

@gelinka75 no ja som tiež zvedavá, ako to budem zvládať ja, či nebudem z toho náladová 🙂 Jasné, radšej počkám, infekcia je sviňucha. Radšej termín posuniem. Dr. mi vravela, že teraz v lete majú v GF toho strašne veľa, že normálne nestíhajú.

gelinka75
6. jún 2012

@maruskaaaa a kedy mas ist na zakrok? mozno to budes tihat 😉 isto maju vela, aj dovolenky im asi zacinaju, no bude perne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre