Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tinasc
13. jún 2011

@miskab no proste u mňa to bol taký pocit, že kľudne by som išla na punkciu znova ak by bola potreba 🙂 😉

miskab
13. jún 2011

@pici
@tinasc diiiiki za info babulky ,,, zajtra dam vediet ako som dopadla a aka bola urodicka 🙂

pici
13. jún 2011

@miskab budeme na teba moc mysliet...

nalada
13. jún 2011

@miskab neboj sa, budeme všetky na Teba myslieť...trošku si podriemkaš a zas si o krôčik ďalej...

nalada
13. jún 2011

@pici aj tebe sa to už blíži, ostávaš po KET domka?
@tinasc ako na má naša tehuľka?

pici
13. jún 2011

@nalada ahoj.. ano ostavam :D ja som doma stale :D

tinasc
13. jún 2011

@nalada ale dobre, len mám stále také bolesti v podbrušku, občas kŕč, neviem či je to normálne, dúfam, že áno 🙂 ale inak v pohode 🙂

nalada
13. jún 2011

@pici takže sa nestresuješ v práci 🙂 , aj ja som to dnešným dňom zabalila 😉 . Ja mám krátky protokol, predpokladám, že koncom týždňa budem mať odber (ak bude, čo brať), asi budem mať ET pár dní po tebe... 🙂

nalada
13. jún 2011

@tinasc dúfam, že je to v poriadku, ja neviem - ja som ešte tehu nebola, ale snáď sú to normálne pocity. Veď Ti rastie v brušku bábo!!! A papáš?, priberáš?

tinasc
13. jún 2011

@nalada ale hej papám... či priberám neviem, nezisťovala som zatiaľ 😀

pici
13. jún 2011

@nalada no super... tesim sa.. a preco mas kratky?

nalada
13. jún 2011

@pici celý môj problém je "zlý hormonálny profil", takže asi preto.. som normálna, mladá žena a hormonálne údajne v menopauze (cyklus pravidelný, ale vajíčka asi slabšie zrejú...) Pri poslednej kontrole som mala len 2... tak som zvedavá, či z toho vôbec niečo bude ☹

nalada
13. jún 2011

@tinasc ja som si - niekedy dávno povedala, že keď raz budem tehotná, nebude ma zaujímať ani postava, ani váha, a všetko hodím na tehotenstvo 😀 , že to bude obdobie, ktoré si ozaj vychutnám... Tak papaj moja, teraz je veľa dobrých vecí - kooopa ovocia, a vitamínky predsa tehotná žienka potrebuje...

pici
13. jún 2011

@nalada aha... no teda... tak snad to bude lepsie... a bude aj lepsia urodicka... tak budeme spolu tehulky?

nalada
13. jún 2011

@pici BUDEME!!! Jasné, že budeme! 😉

pici
13. jún 2011

@nalada tak uz coskoro :D tesime sa.. ze? a sme pozitivne naladene ze?

lume
13. jún 2011

@pici To som rada, verim, ze teraz to vyjde. Davate rozmrazovat 2 embrya? Ak si dobre pamatam, mas celkom velku zasobu zamrazenych nie?

nalada
13. jún 2011

@lume páči sa mi, že "som ET - pozit".

pici
13. jún 2011

@lume ano davame dve.. aj ked zatial sa ma nikto na nic nepytal :D ale to asi na kontrole ci kedy nie? mame 9 zamrazenych :D

tinasc
13. jún 2011

@nalada jasné, že kašlem na postavu, len ja už teraz nie som žiadna modelka a to len začínam... a čo bude zo mňa na konci? slonie mláďa? 😀 😀 😀 😀

tinasc
13. jún 2011

@lume a ty ako? ako sa cítiš?

lume
13. jún 2011

@nalada Diky...Zatial sa drzime. 1 embryo sa neuchytilo, ale sme vdacni aj za toho jedneho drobca.

lume
13. jún 2011

@pici No asi ano, na KET som este nebola....

lume
13. jún 2011

@tinasc A ty? Ake mas priznaky? Mne to pripada, ze uz poriadne rastiem, v praci sedim s rozopnutymi nohavicami, zajtra si dam do prace asi suknu. Vecer som nafuknuta ako balon, tazoba na zaludku, grganie a napinanie na zvracanie. V sobotu som dokonca aj zvracala. Ty si uz v ktorom tyzdni?

tinasc
13. jún 2011

@lume neviem v ktorom týždni, len len čakám na prvý ultrazvuk, ale to je ešte tak veľmi ďaleko, od štvrtka za dva týždne 😉 no to brucho mám tiež nafúknuté, tiež mám ťažobu na žalúdku, niektoré vône a pachy ma vyslovene nadrapujú na zvracanie, ale nezvraciam, vlastne vôbec nevraciam... takže zatiaľ v pohode... tebe to ako vychádza na aký týždeň? a už si bola na prvom ultrazvuku? ozaj ty si mala akú hodnotu hcg pamätáš si ešte?

lume
13. jún 2011

@tinasc Mne hodnotu hcg ani nepovedali. To, v ktorom si tyzdni sa urcuje podla datumu prveho dna poslednej menstruacie. Je na to taka dobra stranka, zadaj si do prehliadaca tehotenska kalkulacka a myslim medzi prvymi vysledkami by malo vyhodit taku stranku, kde je popisovane tehotenstvo tyzden po tyzdni.

miskab
13. jún 2011

@pici
@nalada dakujem Vam zlaticka mooooc ,,, zajtra vam dam vediet aka bola urodicka 😕 😉

pici
13. jún 2011

@miskab no budeeme netrpezlivo cakat :D vyzera to tak... ze ty @nalada a ja budeme mat cca rovnako vklad. vy dve ET a ja ket... to budu tri nove tehulky jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

miskab
13. jún 2011

@nalada aj ja tebe moooc drziiiiim palceky ,, drz sa 😉
@pici tak tebe sa to uz blizi, v sobotu si ides pre drobcekov?? tak to je supeeeeeeeer 🙂

miskab
13. jún 2011

@pici musiiii to vyjst vsetkym ,, budeme spolu tehulkovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre