Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

danka483
10. feb 2012

@tinasc zlatko to budú veľký bojovníci neboj držím palec 😉

vvia
10. feb 2012

baby, vam som sa este nepochvalila, ziadost z poistovne schvalena. termin k doktorke 29.2. snad do vtedy pridu aj vysledky z genetiky, lebo by som musela ten termin presunut ☹ teeeeeesim. co ma teraz caka? predpokladam ze konkretny nejaky termin, predpis liekov, predoperacne - vypis, ziadost. ci?

vvia
10. feb 2012

a inac nechapem naco mi nasadzovala pre nepravidelnu menstruaciu takto pred ocakavanym ivf duphastone. tolko zle som precila, ze dufam, ze mi nic nehrozi

katka159
10. feb 2012

@given aha ale ja som v 20tt už a stale mna to boli....

danka483
10. feb 2012

@katka159 ja som to mala od začiatku tehu a ešte stále chce to oddych 😉

sanel
10. feb 2012

ahojte neviete niektora odkedi su tam zajtra mam ist na ultrazvuk

huchalka
10. feb 2012

od 7,00

huchalka
10. feb 2012

@sanel od 7,00 hod

sanel
10. feb 2012

@huchalka velm pekne dakujem

katla
10. feb 2012

@augusta Tak sa musim pochvalit - HCG 27 🙂 Dufam, ze v utorok bude viac a viac a ja sa mozem este viac radovat.

elise
10. feb 2012

@katla gratulujem🙂

kristina81
10. feb 2012

ahojte.nie je tu nikto to ma poistovnu union?Neviete ako dlho im to trva kym schvalia ziadost?

ivka3901
10. feb 2012

@katla gratulujem,chce sa ťa opýtať,mne vždycky v centre povedali či je test negatívny alebo pozitívny a to hcg mi vobec nepovedali tak som z toho zmätená ☹ mám sa na to opýtať sestričky?

st2
11. feb 2012

@vvia kolko trvalo poistovni kym to schvalili a aku mas?

babulka123
11. feb 2012

@katla sikovnicka sikovna.. juuuj tak sa tesim ... vcera som normalne mala krasny den z toho

katla
11. feb 2012

@ivka3901 Dakujem. Mne to povedali hned, ani som sa nepytala. Sama sestricka povedala, ze do 10 sa berie ano negativny, ale ze sa nemam bat, ze ja mam 27 a teda ze som tehotna 🙂 Dufam, ze v utorok budu tiez vysledky super a potom stale a stale. Ale zatial som vobec ani len nespinila, tak sa vytesujem.

vvia
11. feb 2012

@st2 ahoj asi 3tyzdne zaciatkom 4dosli papiere. a mam union poistovnu

st2
11. feb 2012

@vvia tak ti boli super rychli, paradicka, takze uz idete do toho drzkam vsetky palciaky

vvia
11. feb 2012

@st2 ano, len dufam, ze stihnu prist vysledky z genetiky, pretoze to potom budem musiet presunut... jaaaj, dakujem, sand sa to podari, ine si ani nepripustam...

ivka3901
11. feb 2012

@katla tak držím palce nech to dotiahneš do šťastného konca 🙂

augusta
12. feb 2012

@katla Blahoželám a prajem HCG väčšie a väčšie... 😀

st2
12. feb 2012

@vvia urcite sa podari

lienkalienocka
12. feb 2012

ahojte, prepacte sa sem vtierknem, ale ma nahodou nejaka doveru a podanu ziadost? nemali ste s tym problem? lebo mne povedali ze sa nepodavaju momentalne, az za par tyzdnov mozno. dakujem 🙂

ivka3901
12. feb 2012

čaute baby tak od stredy beriem prednison a sexujeme iba s kondomom tak uvidíme či pomože pri 4 pokuse IVF 🙂

moniq
13. feb 2012

Cauko kocky.Vidím, že Vás je tu moooc, toľko zapísaných strán sa zrejma rovná plno skúsenostiam.... Preto by som poprosila o pár čerstvých info.... Ja som na jednom umelom oplodneni bola pred troma rokmi, dopadlo to nedobre zrejma aj pochybením lekárov ..... Som sa práve pre to zdrahala ísť do GF, ale oni majú uz všetky vyšetrenia a že aj poisťovne sú zhovievavejsie, keď Vás vyšetrujú v jednom Car centre.....
Pre to - baby sú tam stále tak neprijemni ? A aké majú poslednú dobu výsledky.... Je tam dake zlepšenie?
Nájdem si čas a prečítam si vaše príspevky, ale budem vdacna ak mi napisete v skratke či tam mám ísť znova alebo radšej sa vybrať inam....?

erinka123
13. feb 2012

@moniq ahoj, asi mas zlu skusenost ale ja na GF nemozem povedat nic zle, boli milí nemala som ziadnu negativnu skusenost ani s lekarom ani so sestrickami,aj pri OPU a ET som bola spokojna. Este mam za 2 tyzd.posledne sono. A moje navstevy v GF su skoncene v dobrom.

valentina10
13. feb 2012

Ahojte baby, prosim neviete, ci sa v Gyn fiv da absolvovat IUI aj cez vikend?
Idem prvy krat, len mi to zrejme vychadza na vikend.. a neviem sa tam dovolat..
Mate skusenosti s IUI v GF? Pomoze mi akakolvek rada🙂)))))))

valentina10
13. feb 2012

@mistisa laparky sa neboj, ja som uz po 3 dnoch normalne fungovala a po 4 uz v praci🙂
Tiez som bola na jednodnovej chirurgii a je to pohodicka, hlavne sa netreba bat vopred ... 🙂)

valentina10
13. feb 2012

@moniq no ja som v GF, zatial dobre, mala som komplet vysetrenia inak od gynekologicky, ale laparku som mala v GF a iui tam idem tiez..
Bola som sa okuknut aj vo ferticente, no oni nerobia laparky u nich, tak mi prislo, ze lepsie je to pod jednou strechou..a teda v GF
Budem drzat palce🙂

mistisa
13. feb 2012

@valentina10 tak ono je to rychlovka co? ze to trva vsehovsudy nejakych 15 minut.no uvidime hlavne nech to pomoze 🙂 a ty si mala tiez priechodnost? ci aj polycysticke vajecniky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre