Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
17. máj 2012

@ivka3901 skus piť alchemilkový čajik🙂

maruskaaaa
17. máj 2012

@ivka3901 tentokrát budeš, uvidíš 🙂

ivka3901
17. máj 2012

@elise ahoj moja ako sa cítiš?no alchemilkový čaj nepijem ani nemám doma,ale pijem taký extrakt z alchemilky som si objednala z jednej stránky odkiaľ si objednávam aj fertilcare-kyselinu listovú

ivka3901
17. máj 2012

@maruskaaaa kiežby si mala pravdu mojka a ani si nevieš predstaviť ako by som sa teda aj moj drahý veľmi tešili 🙂 a boli by sme veľmi šťastný.na budúci rok má moja dobrá kamoška svadbu presnejšie v máji a veľmi túžim,aby sme išli na svadbu s kočárikom a v ňom naše vytúžené a vymodlené šťastie bábänko,ktoré by sme lúbili nadovšetko na svete 🙂

elise
17. máj 2012

@ivka3901 ivka dnes som bola u svojej gynekologičky lebo do 29.05 by som to nevydržala videla tam dutinku so žltkovým vakom🙂

maruskaaaa
17. máj 2012

@ivka3901 musíš tomu veriť, teraz je ten správny čas, teraz to určite výjde uvidíš. Nemyslí na to, pekne si to užívaj. Ja si stále hovorím, že sú ľudia, ktorí sa majú ešte horšie od nás, si zdravá, určite budete mať bábo. Všetko je tak, ako má byť.

elise
17. máj 2012

@ivka3901 teraz ti to vyjde už to vlastne vyšlo už je to na dosah🙂 // budu na dosah🙂 myslim na teba a objatie posielam na povzbudenie🙂

dadenka111
17. máj 2012

@maruskaaaa diky, diky o 3 tyzdne zacnem pichat 😉 to bude vecnost

maruskaaaa
17. máj 2012

@dadenka111 to zbehne veľmi rýchlo uvidíš 🙂 inj si budeš pichať sama?

nr_martinka
17. máj 2012

@ivka3901 neboj ivi urcit ti to vide a ja ti posielam tehulkovsky virus. 😀

dadenka111
17. máj 2012

@maruskaaaa ano sama. uz som si raz sama pichla pregnyl do sedacieho svalu, tak aj do bruska zvladnem 😉

gelinka75
17. máj 2012

@ivka3901 ano je to zaberak na nervy, ved to tu citam co baby pisu, musime byt pozitivne naladene, ale tiez ratat aj s neuspechom, je to tazke.. u nas je mechanicka prekazka otehu, lebo normalne by sme mali sancu, ja mam pravidelne ovulku ako hodinky a sliznicu vyssiu ako priemer tak verim svojmu telu, ze to zvladne..musi to zvladnut, ked nevyjde IVF tak vyjde potom 🙂

gelinka75
17. máj 2012

@dadenka111 fiha si odvazna, si sa pichla do zadku? 😕 to ta obdivujem teda

gelinka75
17. máj 2012

@maruskaaaa mne objavila dr. minule taky maly myomcek, ze 8mm, ze vraj to je nic, neviem kde sa to nabralo, mesiac dozadu vravela, ze maternica je cista, ale ze to netreba riesit, ze to je nic, tak budem verit, ze je to docasny stav mozno z liekov

maruskaaaa
17. máj 2012

@dadenka111 ty si odvážna. A prvý pokus ti ukázali v GF?

dadenka111
17. máj 2012

@gelinka75
@maruskaaaa
noo do zadnice som si xixi. neukazali mi v centre, ale par krat mi to kamaratka sestricka pichala, ale raz sa mi za nou nechcelo cestovat tak som jej este pre istotu zavolala aby som nieco nezanedbala a pichla som si sama. trosku som sa spotila lebo som sa ampulkou porezala a vsetko som od krvi zacakala. nechcelo to prestat tiect, tak som si prst olepila paskou a konecne som sa mohla pichnut 😀 😀 😀

gelinka75
17. máj 2012

@dadenka111 no dobry zazitok, to si musim davat pozor na tie ampulky, to sa len odlamuje vsak?

maruskaaaa
17. máj 2012

@dadenka111 a to je jedno, kde si picháš, či do brucha, zadku, ruky, či je to podľa typu lieku?

dadenka111
17. máj 2012

@gelinka75
@maruskaaaa
uz teraz viem, ze je dobre tu ampulku drzat v utierke. proste ako som odlomila ten vrch tak sa mi rozpadol (praskol) medzi prstami a porezal ma.
Pregnyl pichas aj podla toho aku mas ihlu. ci subkutannu alebo Intramuskularnu. V pribalovom letaku je napisane bud alebo. Ja som si ihlu kupila Intramuskularnu cize do svalu a to sa moze pichnut do zadnice, alebo do stehna. subkutanka je tensia a kratsia a picha sa pod kozu cize napriklad do bruska.
takze tak a ostatne lieky co budem mat tak tie budu asi len pod kozu do brucha.

ivka3901
17. máj 2012

@gelinka75 no práve vy ste eštelen za začiatku a máte veľa šancí predsebou 🙂 my sme tie šance už premrhali a už ideme ako samoplatci tak to vyjde dosť do peňazí.určite vám to vyjde nám to vyšlo na 2 krát 😉 tak preto skúšame znovu šťastie a všetci hovorili,že 3 krát to vyjde a výsledok negatívny bolo to strašné sklamanie pre nás ☹

ivka3901
17. máj 2012

@nr_martinka díky maťa,ale vieš každý hovoril,že ked sa podarilo 2 krát tak na 3 pokus sa podarí určite a pozri ako to dopadlo tak preto som nato alergická,ked mi každý hovorí,že to tentokrát vyjde

ivka3901
17. máj 2012

@elise moja dakujem ti pekne cmuk a teším sa s tebou nech prebieha všetko ako má 🙂

gelinka75
17. máj 2012

@ivka3901 je to drahe, ked som kukala tie polozky z liekov co aj poistovna doplaca tak az sa mi zatmelo pred ocami plus cely ukon a este to co si kazda priplacame v centre to ide dooost do penazi, to si nemoze vela zien dovolit, tu pisali v inej teme, ze v fc sa napr. plati len za lieky ostatne veci su zdarma, tak neviem...ja by som vsak ani napriek tomu nemenila, pre nieco sme mali ist do GF, ja som neobehavala centra, proste sme tu a hotovo..ivka musis verit, inak sa neda..kazda sme na tom rovnako, vyjde nevyjde

ivka3901
17. máj 2012

@gelinka75 moja já som verila,že to vyjde doteraz a nič takže nehnevaj sa,ale fakt som taká pesimistická ☹

gelinka75
17. máj 2012

@ivka3901 ja sa nehnevam, je to tvoja vec 😉

ivka3901
17. máj 2012

@gelinka75 vieš nechcem byť zase taká smutná a sklamaná ☹

gelinka75
17. máj 2012

@ivka3901 vsak ja ta chapem, je to uplne v poriadku, prezila si si svoje, ver mi, ze aj ja 🙂

mortiiss
18. máj 2012

Bre ranko, fešandy .. tak ja si uz dnes o 11.00 pre neho/nu idem. Zobudila som sa s dobrou naladou a strasne sa tesim. Dufam, ze to dopadne ... ale keby naaaaahodou, tak aspon pre ten pocit, ze je vo mne zivot, vzniknuty zo mna a draheho aspon chvilku - to sa urcite oplati ...

@gelinka75 inak, financie - hroza ... snad to vyjde na 1x alebo aspon KET - mame 4 kvalitne, tak sa nenecham odbit a 3 dame zamrazit, aj keby sa na hlavu postavili !!! - lebo kym nasetrime dalsie peniaze, ubehne rok - lieky - cca 350 eury, a dnes doplacame 805 eury za doplnkove (museli sme mat ale ISCI, inu moznost sme nemali - to je dost drahe - 355 eur 😒, + PK + embryoscop ) a potom este 165 eury za mrazenie ... + cesty do BA - no 1500 eur, len taky fukot. Nase uzasne poistovne sice "preplacaju", kokos, ale sak vlastne ani neviem co, ked vacsinu tych ukonov, ktore robia, sme si hradili sami ... no , nebudem sa radsej nad tym zamyslat ... ak bude mimisek, tak to za to stalo ... 😵

gelinka75
18. máj 2012

@mortiiss Ahojcek, ET ide rychlo, ked mi robili punkciu cysty tak som tam lezala 2 hodky na izbe a vystriedali sa tam 3 baby co prisli na ET, boli na sale asi 5 minut a isli si lahnut na 20 minut, to je uz malina 😀 sestricka kazdej povedala, tak a teraz uz ste tehotna ziadny rentgen ani nic, dali papiere... tak drzim palce nech je vsetko ok a aby malinkym sa u maminy pacilo 🙂

gelinka75
18. máj 2012

@mortiiss poistovna preplati väcsiu cast liekov, samotny ukon a nejake roztoky, ostatne veci sa platia extra, ako keby ostatne veci neprispeli k uspechu 😠 tak rataju s tym, ze zeny si to zaplatia, pre dieta vsetko spravime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre