Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
16. apr 2009

lopezka ahoj, nevsimla som si ta. Prepac. Jasne pridaj sa k nam. 😉
Mne tusim na vstupnej konzultacii robili aj nejake stery ale uz si nepametam presne. Ale myslim ze hej.

lopezka
16. apr 2009

mayka 😉 dakujem za info 😉
pytam sa preto, ze ci sa ma drahy setrit na spg 😀 lebo zrovna idem mat ovu 😅

mayka
16. apr 2009

Draheh som objednavala zvlast na spg. To Vam povedia na konzultacii, tak setrit sa nemusi. 😉 Ale ked planujete inseminaci tak tym som si neni ista. Ale teba pozrie podla mna urcite.

och
16. apr 2009

maykaaa 😀 tralalalala jupiky sipiky

lopezka ak tak len teba budu vysetrovat a kludne nesetrite spermoskami na spg moze ist kedykolvek ked to budu vyzadovat 😀 😀 a ku komu idete

lopezka
16. apr 2009

yoy tak super, nebudeme setrit 😀 diky baby za inof 😅

no netusim, co tam budu so mnou robit, co nakoniec zvolia za system ☹ idem tam 1.krat ......snazime uz skoro 1 a 1/2 roka, zatim neuspesne a vsetky mozne vysledky su OK, takze by sme mali byt v poriadku ...."len" sa nedari ☹

och, idem ku dr. Behunovej .... nepoznam, neviem ..... 🙂

corinne
16. apr 2009

dobry vecer.este nespite?Och tak v sobotu mas velky den?Budem na teba mysliet.Ja idem zajtra na UTZ,a od zajtra vecera picham k decapeptylu aj fostimon 😕 boze pomoz 😀 Baby do kolkych dni by sa mala ukazat MS? V utorok som mala poslednu tabletku,neviete nahodov 😒

och
16. apr 2009

hm behunova ta mi tusim dnes robila utz 😀 bola celkom fajn, inak ja som tam nabehla uz s diagnozou PCO a doma som si skopirovala vsetky mozne vysledky co mi dovtedy kto robil (krv, stery....) a dokina sa celkom potesila ze to uz mam hotovo a ze sa nemusime s tym zdrzovat 😀 😀 😀 😀

mayka ozaj a pregnyl ti kolko naordinovali? ja mam dve ampule si slahnut 😝 😝 to mozem zajst aj sem na kramare na pohotovost ze?

och
16. apr 2009

corine mne povedali ze do desiatich a ak eee mam volat 😝 😝 samozrejme ze si to moje uzasne vajecniky nechali na poslednu chvilu 😀 😀 😀 😀

inak v bruchu ma picha a boli ako pri ms, fuj 😝 😝 😝

corinne
16. apr 2009

Och,tak mi neostava len netrpezlivo cakat na MS 🙂 .v papieroch mam napisane ,ze ku koncu tyzdna pride MS tak ziadna panika 😀

och
16. apr 2009

corine 😉 tak tak 😉 dufam ze si aj tvoje vajecniky nedaju na cas a dostanes ms az v pondelok rano 😝
straaaaaaaaaaaaasne moc ti prajem nech ju dostanes trebars aj hned 😀 😀 cary mary fuk nech ma corin kramy ako puk 😀 😀 😀

corinne
16. apr 2009

Och radsej by si mohla urobit cary-mary fuk nech je koniec stimulacii 😀 brucho uz citim par dni ale neviem presne odhadnut presne kedy nastane bum 🙂

och
16. apr 2009

baby citaliste si v letaciku na menopur ze sa ziskava z mocu zien v menopauze? 😀 😝 a pregnyl z mocu gravidnych zien? 😝 😀 mayka tak dufam ze ten moc co mi za chvilku slahnu je tvoj alebo este lepsie zukrickyn ci chruminkyn nech su dve 😉 😉 😉

vazne ked toto vyjde na na prvy sup, sa dobrovolne prihlasim na odovzdavnie mocu 😀 😀

och
16. apr 2009

neboj corine davam ti este dva tyzdne 😀 😀 mne ju stopli dnes a to som 12 DC 😀 😀 presne ako na papiery 😀

corinne
16. apr 2009

Prosiiiiim 2 tyzdne ty srandujes 😀 😀 vsak to nezvladnem 😕 No + - to tak vychadza od zajtra na 5 dni Fostimon a dalsich 5 dni Merional a potom 24.4;27.4;29.4;UTZ

corinne
16. apr 2009

A o tom Pregnyle som citala ja mam v papieroch napisane 10 000jednotiek,tak sa radsej necham ocikat od hlavy do päty od nejakej tehule 😀 😀

och
16. apr 2009

corinne to je za chvilku 😀 😀 uzivaj si este poslednych slobodnych chvil dievca 😀 😀 potom, moja, uz len papat, kakat, buvat, papat, kakat, buvat, papat, kakat, buvat, papat, kakat, buvat... 😀 😀 😀 😀

corinne
16. apr 2009

U nas funguje delba prace 😀 nech sa potrapi aj manzel 😀 😀 to nebude len moje babo to bude aj jeho 😝 Tak ja sa lucim zajtra vstavam veeeeeeeeeelmi skoro 🙂 (6h) co je pre mna nekrestanska hodina a ja musim ist na UTZ ☹ Dobru noc a pekne sny.

och
16. apr 2009

dobru noc corine a krasne snicky 😀 😀

ja si idem dat slahnut suseny tehotensky moc 😀 😀

mayka
17. apr 2009

Dobre ranecko pipulky,

Lopezka Behunova je v poohde. ja som k nej chodila.
😉

Ochulka, ja som si slahla 7 000 iu. Tusim jeden a pol ampuly. 😀 Tebe bude veselsie. Teraz bud opatrna a ziadne prudke pohyby ty nase sidielko. Aby vajka nepopraskali. ja som vtedy normalne v noci zobudila ze mi nieco puklo vo vajcniku. Trosku to zarezalo a pichlo a som to aj pocula. 😀 A tak som prisla o jedneho maleho frkana. Tak bacha na Karla Vlacha. 😀
Ja som bola v Ruzinove na pohotovosti. Ale kramare su ti asi blizsie.
Inak ja som tie letaciky ani radsej necitala a dakujem tej co sa kvoli mne vycikala do nadobky.
😀

Mne to tusim tiez stopli na 12DC a na 14 DC bol odber. Och my sme fakt nejake rovnake .A este sa zasmejem ked budem mat tolko vajok ako som mala ja No a ked si este 6 ks zamrazis tak to bude jasne ze ostanes aj tehu ako ja. pfuj pfuj pfuj
😀

Corinne neboj mrcha pride. Ja som si zacala pixhat od 21 . DC a tusim na 28 som dostala mrchanu. Kokso poslednuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
😀 COrinne hlavne ziadny strach. Vsetko bude ok. Ber si priklad z och aj keby na chleba nebolo a tanky z neba padali si este z toho bude utahovat. To je ten spravny pristup.
🙂

och
17. apr 2009

dobre ranko damy 😀 😀

maya niak si nam dnes rozkecala 😉

fuha vcera to bola jaka sajba do zadku, 😝 cely bok ma boli 😀 😀 😀

a mam zazitok 😉 😉 z pohotovosti 😀

mayka
17. apr 2009

ja som este tyzden citila na zadku tu pregnylku 😀

mayka
17. apr 2009

no baby tak ktore dnes pridete?

katarinka77
autor
17. apr 2009

Dobré ránko, pipinky 🙂 ! Dúfam, že dnes platí to stretko 😉 . Už sa teším. Idem búvať, som po nočnej, no a hneď potom frčím do Polusu. 100 rokov som tam už nebola.. Koľko nás vlastne bude?

mayka
17. apr 2009

katarinka ja pridem. Aj Sivuska slubila. Sama som zvedava kto pride. Dufam ze tam nebudem sama. No ale aspon pojdem na palacinku. 😀
Tiez do Polusu nezvyknem chodit. Neznasam davy ludi. Vzdy som odtial isla vycucnuta z energie.

katherinesand
17. apr 2009

ahojte micky 😉

pekne snicky katarinka 😔

aj ja samozrejme dojdem, len nestiham na piatu, tak ma cakajte 😉

och
17. apr 2009

baby tak ja dnes teda tiez pridem 😀 😀
mayka dalsi poznavaci znak je, ze si budem drzat zadok na pravej strane 😀 😀

katka ahoj 😉 uz sa na teba tesim 😉

katarinka77
autor
17. apr 2009

No ešte stále môžeme to miesto zmeniť 🙂 😉 . Keby bolo pekne, mohli sme ísť niekam do starého mesta na dobrú zmrzku, alebo niekam na terasu si sadnúť... Aj ja sa teším na nejaké papaníčko, dnes variť nebudem, nestíham..
Mayka, mohla by si mi prosím Ťa poslať Tvoje číslo, keby sme sa tam náhodou nevedeli nájsť, alebo pre každý prípad. Aj ja Ti posielam moje.
Linduška, aj Ty mi pošli 😉 .

och
17. apr 2009

aj na teba kathy aj mayku aj sivusu aj na polus a vyhru 3 eura 😀 😀 😀

katarinka77
autor
17. apr 2009

moje poznávacie znamenie: som strašne nafúknutá, už mi potvora jedna mešká 11 dní 😲 .. 😀 😀 😀

katarinka77
autor
17. apr 2009

čo za výhru 🙂 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre