Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lewica
17. apr 2009

Mas pravdu, pahu. Nechcem sposobovat malemu stres, ak tam nahodou je....
Idem sa dat radsej este utrogestan....mozno to ma nejaky vyznam....

pahu
17. apr 2009

Daj daj 😀 A ak špiníš? Či len ten ultrazvuk???

lewica
17. apr 2009

Nešpiním 🙂 To len ten ultrazvuk....

zukrik
17. apr 2009

Sivuška,už si spomínam,bola tam chruminka,mayka,sivuška
laritka a moja maličkosť 😀 😀 😀
Dobre si pokecajte a neohovárajte!!! 😀

zukrik
17. apr 2009

Pahu,Lewica 🙂

lewica
17. apr 2009

ahoj, zukrik 🙂

pahu
17. apr 2009

Lewi, tak potom ešte to tam podľa mňa nejakým spôsobom je... 😉

Zukrik 😀 Som vyškerenejšia 😀

lewica
17. apr 2009

...uvidime, pahu....

zukrik
17. apr 2009

Lewi,treba veriť moja,ja viem,že sa mi lahko píše,ale skús
myslieť pozitívne.
Pahu,už je to ok 😀

lewica
17. apr 2009

Skusam, zukrik....budem sa modlit cez vikend....
Verim, ze Boh vsetko zle na dobre obrati....

larita112
17. apr 2009

ahojte pipinôčky moje zlaté 🙂 takže snaha bola, veď vám sivuška povie, ako som dopadla...
išla som z robotky s tým, že idem nakúpiť a idem na výcvik, lenže začalo straaašne pršať a ja som prišla domov celá zmoknutá, ale už rozhodnutá, že ideme za vami do BA...
leeeenže dnes mi to asi nie je súdené 😒 , lebo som nestihla autobus na stanicu a keďže naše auto je k.o., nemala som sa tam ako dostať a tak sedím domenka a je mi to ešte viac ľúto, že som sa s vami nemohla stretnúť ☹

ale fakt na budúce si to už nenechám ujsť a prídem... a budeme sedieť niekde na teraske a užívať si slniečko 🙂 😎 cmuuuuk

larita112
17. apr 2009

a ahojte pipinôčky, ktoré ste tu zostali 😀
lewica, viem, že tvoje pocity sa teraz ani nedajú popísať, ale skús ešte veriť ako sa len najviac dá 😉
zukrik 😉

zukrik
17. apr 2009

Ahoj Laritka,ja som tu 😀

lewica
17. apr 2009

Laritka, dakujem, pokusim sa 🙂

zukrik
17. apr 2009

Lewica,prišla ti IP?

lewica
17. apr 2009

Zukrik, už som Ti odpisala....

zukrik
17. apr 2009

Aj ja tebe moja 😀
Inak tá búrka bola hrozná,tu padali také krúpy až som sa bála 😕

mary.la
17. apr 2009

ahojte pipiny, uz som sem davno nieco nenapisla, ale citam vas denno- denne 😉 taky spehun som, ale nebolo ani moc co pisat ... ale uz som aj ja gynfivacka, boli sme na vstupnom pohovore u Dr. Behulovej a zostala som naozaj prekvapena, aka profesionalna a prijemna pani to je ... takze zatial sa mi paci ... len ma stve, ze moj Dr.mi uz nechcel urobit tie vysetrenia, co ste mi tu radili a samozrejme tam sme sa bez nich nepohli, tak teraz cakame na vysledky, no som zvedava, ale aj rada, ze uz sa konecne nieco deje. S manzom sme sa tak trochu po navsteve smiali alebo potesili - len to neberte, prosim zle - ze tam sme konecne pocitili, ze nie sme jedini s takymto problemom, lebo tu v nasom okoli sa momentalne rodia deti ako na beziacom pase, az si clovek pripada cudne ...

... inak tehulky ma tesia, ako sa drzia a aj ostatnym nadejnym maminam drzim moc, moc palce ...

a tu u nás už krásne svieti slnko, takze zase raz sa to na dobre obratilo 😉

zukrik
17. apr 2009

Pipinky sa už určite napchávajú zákuskom alebo dezertíkom 😀 😀
A určite klebetia,jáj škoda,že tam nie som.Ved ja nabudúce prídem
pipinky 🙂

larita112
17. apr 2009

jáááj škoda že tam nie som aj ja 😀
ale neboj veď mi nabudúce zjeme a vypijeme raz toľko dezertíkov a džúsikov 😀 😀 😀

maryla, ja som tiež až tam pocítila, že nie sme jediní s týmto problémom... lebo vo svojom okolí sa aj ja cítim ako výnimočný exemplár... všetci tehotnejú a rodia deti a len my nič...
ale neboj aj my sa raz zaradíme medzi tých normálnych a bežných ľudí, rodiacich deti ako na bežiacom páse... teda budem úplne stačiť ak porodíme jedno, dve 😀 😉 😀

mary.la
17. apr 2009

juuj, veru, aj to jedno by nam stacilo

babulka123
17. apr 2009

nooo a prave mi volala pahu ze si to tam uzjivaju... juuuuj jak by som isla aj ja..

larita112
17. apr 2009

ahoj babul, ani ty si nemohla ísť... 😒 čítala som, že ležkáš poctivo doma... cmuky

olympia
17. apr 2009

tiez najma citam a malo prispievam, podobne ako mary.la som spehun 🙂 , ale vsetkym velmi drzim palce a prezivam to s vami. Dufam, ze stretko vam vyslo, predpokladam, ze vam bolo veselo a nakoniec aj pocasie sa umudrilo. 😉

babulka123
17. apr 2009

laritka.. ja to nemozem mat jednoduche.. kurnik kamosku s dvojickami sme v robote vyhadzovali na matersku .. .a ja.. lonova kost nedrzi, boli ma cele telo.. hrozi mi nemocka.. no proste parada...
dnes mam taku dpeku

larita112
17. apr 2009

ja viem srdiečko, čítala som... mrzí ma to, ale musíš to všetko pre drobčeka vydržať, keď už bude na svete, tak si určite povieš, že to všetko stálo za to... ja viem, že vieš, len teraz ti to pripadá zase hrozne nespravodlivé a ťažké... ale už ho máš v brušku, tak vydrž... aj bolesť, aj keby si mala byť v nemocke. Viem, že sa to ľahko hovorí, ale je to tak.
Tiež by som dala čokoľvek za to, aby som už mala prcka v brušku... podstúpila by som všetko a všetko vydržala, kebyže viem, že mi to prinesie vytúžené dieťatko.
Neboj depka prejde a zajtra bude zase o niečo krajší deň 😉 cmuuuuky (posielam drobčekovi pusinku a tebe veľké objatie, mám ťa rada 😉 veď aj to vieš 😉 )

babulka123
17. apr 2009

laritka... dakujem .. cmuuuk zajtra napisem dnes nevladzem

mima11
17. apr 2009

Pipinky, ako dopadlo stretko?

katarinka77
autor
17. apr 2009

Prvá 😀 !

zukrik
17. apr 2009

Pipinky,no ako ste si pokecali??? 😕
Dúfam,že sme vám chýbali 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre