Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
22. apr 2009

fuj ako som sa najedla 😝 😝 ako prasa 😀 😀 musim nech maju miminecka makusko 😀 😀 ako na madraci dormeo 😀 😀 😀

aj vam sa vzdy o sto percent zlepsi nalada ked sa najete? 😀 😀 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

😀 Och, to skôr muži, resp. sú jedovití, keď sú hladní, no a po jedle je s nimi už reč 😀 😀
No pekne tým bambuliatkam usteľ, aby sa im v novom domove páčilo a ostali celých 9 mesiacov 😀 .

och
22. apr 2009

tak tak a nech sa paci obom 😉 ved ja im to od zajtra budem vysvetlovat, ze vo dvojici je vacsia sranda 😀 😀 som chcela dve baby ale rozmyslam ci by nebolo fajn baba a chalan 😀 😀 😀 len neviem najst ziadne pekne chalanske meno 😝 😝

katarinka77
autor
22. apr 2009

neboj, budeš mať dosť času vymýšľať 😀
a aké je to dievčenské?

och
22. apr 2009

Viktoria a Rebeka 😀 😀 a zo zahranicnych sa mi strasne paci Ebigail v skratke Ebi 😀 😀 😀 je to taky neutral pre skoro kazde priezvisko 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

Ebi je pekné 🙂 , aj Viktória sa mi páči. Ja nad menami akosi nerozmýšľam, manžel stále sníva nad Miškom, tak uvidíme, čo namieša a či mu tú radosť spravím 😀 .

pahu
22. apr 2009

Och, ukradla si mi tie mená 😀 Ale ak ti to vyjde, v čo dúfam, tak ti ich prídem sama nahlásiť na matriku 😀 😀 😀 😀 Držím palčeky 😉

och
22. apr 2009

katarinka Misko je pekne meno 😀 😀 😀 😀 mne sa este paci Lukas ale to je svagor tak to budem musiet nechat jemu 😀 😀 😀 rozmyslala som na Hugo ale kazdy na mna zazera ze to tomu decku nemoze urobit 😀 😀 😀 😀 😀

pahu jasne ale len pod podmienkou ze prides s kotlikom miesto brucha 😀 😀 😀 😀

pahu
22. apr 2009

Jasné, kotlík máme doma 25 litrový na gulášik 😀

katherine, ďakujem za fotos 😉

darla27
22. apr 2009

Ahojte pipinky 🙂
Katarinka ja som darebnica, tento týždeň vôbec nestíham, do GF idem zajtra, budem tam prvá, pretože sa potom ponáhľam do robotky.Oboje vyšetrenia vybavíme zajtra naraz.
Tak zase máš ďalšie antibiotiká? ☹ Bože nech už s tebou niečo robia..
Och tak zajtra už ideš na to? Držím palce. Tuším už rozoberáte mená..😀
Ahoj Pahu, bola si aj na kontrole v Prahe? Mne povedali ze netreba... 😒

och
22. apr 2009

no to sa matrikarky potesia 😀 😀 😀 gulas party 😀 😀 😀 a preco nie ved bude zima aspon sa zahrejeme 😀 😀 no ved uvidime zajtra a potom o desat dni co z toho bude 😀 😀 😀

pahu
22. apr 2009

Darla nebola som, len som vysadila Prednison, na čo ho mám brať, ak by mi ho nasadili zase tesne pred IVF? Na 2-3 mesiace? To mi bude zrejme stačiť...
Ale ja som nebola ani v GF stále od 2.IVF. Ale už som sa dostala k prvému telefonátu, popýtala som sa na recepcii, či sa musím objednať na konzultáciu, ak chcem len všetky výsledky pre svojho lekára... A musím ešte volať priamo do ambulancie, či mi to sestrička pripraví... Ach jaj, keď oni sú také neochotné... Tak to zase odkladám 😀

Och, gulášik ja môžem 😀

och
22. apr 2009

pahu neodkladaj to i ked 😉 nie je to zajac neuteci 😀 😀 😀 😀 ale aspon to budes mat za sebou a basta hotovo 😀 😀 😀 😀

ja lubim hrozne aj drzkovu 😀 😀 😀 😀

katarinka77
autor
22. apr 2009

fuj, držková 😝

Miško by mal meniny na naše výročie sobáša 😉

katarinka77
autor
22. apr 2009

Darli, Pahu 🙂
Darli, tak daj vedieť potom, čo nové v GF 😀 .

darla27
22. apr 2009

No ja si práve myslím že keby si ho brala do vyliečenia,mohla by si otehotnieť aj prirodzene, neviem..
Viem, že tieto protilátky proti BI nemusia byť vyliečené hneď po troch mesiacoch.
Ale asi aj záleží akú vysokú hodnotu máš mimo normu. Mne povedal Drábek že Prednison budem brať až do otehotnenia a znížim dávku až budem podľa teho testu dvojpaličková.
Alebo tiež aj nie, a budem musieť začať stimulovať na IVF, ale nad tým teraz radšej ani neuvažujem.

och
22. apr 2009

darla neboj vsetko dobadne podla nasich predstav 😀 😀 😀 😀 😀

ja uz mam zozrate vsetky nechty bo este nevolali 😖 😲 😠 😒 🤐 😨 😵

katarinka77
autor
22. apr 2009

Och, no tak využi čas, pokým zavolajú, objednaj sa na manikúru 😀 😀 😀 a pre istotu aj na pedikúru, ak by Ti zachutili aj nechty na nohách 😀 😀 😀 .

och
22. apr 2009

katka ani mi nehovor zacinam byt na prasky 😲

za toto by som si mala vypytat zlavu

och
22. apr 2009

aaaaaa volali 😀 😀 😀 😀

baby zajtra 9.30 sa stavam matkou 😀 😀 😀 😀 😀

och
22. apr 2009

fuj az mi v uchu zalahlo 😀 😀 😀 moc moc sa tesim ze sa mi tam zajtra budu rypat posledny krat 😀 😀 😀

po tom vyplachu pri opu, fuj, ani sa mi spomynat na to nechce 😝

katarinka77
autor
22. apr 2009

Tak ešte 16,5h. To by si sa stihla posledný krát strieskať 😀 😀 😀 😀 . Teda, hanba, na čo Ťa tu nahováram 😀 . Len sa pekne vyfinti, aby sa bambuľkám u Teba páčilo 😉 .

darla27
22. apr 2009

Akom výplachu? 😅 😕 to čo je? To robia len pred OPU?
Och len si kľudne daj, aj ti niečo zostalo z toho vína čo si tu minule spomínala? 😀
A koľko ti prežilo emryjok? Asi to boli blastocysty, že? Keď si bola v sobotu..
Inak baby, prísť nalačno znamená aj bez kávy? 😒

katherinesand
22. apr 2009

ahojte micky, uz mam trochu cas. dnes je teda den 😝

och, pahu, ktym menam, moje dievcatko bude jednoznacne Paula 😉
a chlapec ani netusiiiiiiiim! Hugo sa mi tiez paci, ale ako hovoris och, kazdy na mna kuka, ze coooo?!
inak mame andulku krasnu modru a ta sa vola Hugo 😀

darla, neboj, ten vyplach nie je az taka hroza 😕
podla toho, ze kto ti ho robi. ze vraj Harbulak je dost drsny, ale ja som mala Stenovu a to bolo jemnucke 😀

katherinesand
22. apr 2009

och, tak posielam k tebe silnu pozitivnu energiu o 9:30 😉

katherinesand
22. apr 2009

darla, prist nalacno znamena aj bez kavy. aj bez vody, aj bez sexu 😀

callex
22. apr 2009

ahojte kocky.
idete niektora zajtra na zakrok? a budete tam do piatka?budem mat s kym pokecat?

darla27
22. apr 2009

Katherine ja sa teraz nebojím, len som sa zdesila že čo to robia, ale teraz ma napadlo že to bude asi to čistenie..
No to nalacno vydrzim, aj keď prvé čo urobím ako pojdem z vyšetrenia si dám kávu aj z automatu. 😀
Inak aj mne sa páči meno Hugo ale mužovi nie, takže o Hugovi už ani neuvažujem...

katherinesand
22. apr 2009

darla a kedy ides?

darla27
22. apr 2009

Kam myslíš? Na genetiku či na IVF? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre