Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

balinka
12. okt 2010

@smejko gratulujem 😉 😉 😉 posielat tehu virusiky 😉 😉 😉

smejko
12. okt 2010

@gabinkaa na 1 IVF som bola v decembri 2009 a druhe som mala teraz.

Vsetkym tfuj-tfuj-tfuj 😵

demeeri
12. okt 2010

@smejko Ďakujeme ti za úprimnosť a za pekný list.

demeeri
12. okt 2010

@gabinkaa nie okno,sú tam dvere sklenené.Z tade prišla embriologička s emriami.

yeliel
12. okt 2010

baby v tom kumbalku je okno take male hore v stene nad kozou 😀 😀 😀

yeliel
12. okt 2010

@smejko a zlatko nech si hovori kto co chce ja som na GF nasrata 😀 😀 😀 nemyslim,si ze je to fer ,ze mi transver robili v kumbalku..nieje to fer ,ze u niekeoho to robia tak ako sa ma a u niekoho nie..Viem to posudit lebo po IVF mi robil transver Dr .Harbulak a priebiehalo to tak ako to ma byt ale v tom kumbalku sa mi to teda nepacilo ani nahodou..a nepaci sa mi ani to,ze vsetky vysetrenia som si davala robit z vlastnej iniciativi..ci uz genetiku alebo hemato a vdaka hemato som tera na fraxiku.
nechcem tym vsak povedat,ze niekde je to lepsie ci horsie..neviem posudit a ak sa budem musiet rozhodovat co dalej a kam mam ist tak neviem co budem robit ..
ale myslism si ze pristup je velmi dolezity aj informacie ,clovek je uz tak dost vystresovany a urcite nikomu z nas neprida aby sa tam musel dotahovat o tom,ze chce zakrok na operacke a nie v neakom kumbale..aj ked aj od tial je vela tehuliek 😉 🙂

annamary27
12. okt 2010

@yeliel ufff,ale si sa naštartovala,s takýmto adrenalínom v krvi budeš ťažko zaspávať 😎 😎 😎 😎 a čo mám hovoriť ja,aj ked som mala ET v sále,tak som si hned po vlastných odcupitala do kumbálu a až potom som ležala.Ja som vtedy ani nevedela,že by to tak nemalo byť.

demeeri
12. okt 2010

@annamary27 A napriek tomu všetkému tam ešte stále ideš?

annamary27
13. okt 2010

@demeeri ano idem,lebo embryjko sa uchytilo a chvílku aj držalo ,ale možno nebolo o.k. a preto sa ma pustilo a ja nemám s GF vôbec zlé skúsenosti okrem jednej sestričky a svoju doktorku mám rada.Ja som asi v tomto dosť nad vecou. 😉

smejko
13. okt 2010

@annamary27 dokedy sa Ti držalo embryjko ? to je asi najhoršie, keď sa najprv rozradostíš, že si tehu a potom bum ...

annamary27
13. okt 2010

@smejko tak ja som sa moc neradostila,lebo pred prvou krvou som 2dni silno krvácala,tak som bola skor prekvapená,že bolo pozitívne hcg,potom pri druhej kontrole bolo tiež trochu vyššie ale pri tretje už bolo negatívne.Radšej takto ako prísť o mimi neskôr. 😉 Trošku ma to mrzelo,bolo pár sĺz,ale hned som začala plánovať druhé ivf a už sa do neho púšťam koncom mesiaca. 😀 😀 😀

smejko
13. okt 2010

@annamary27 ty si bola na krvi 3x ? kde v GF ?

annamary27
13. okt 2010

@smejko ano 3krát v GF,lebo mi stúpalo hcg velmi málinko,tak mi nevedeli stopro potvrdiť ani tehu ani netehu. 😵

smejko
13. okt 2010

@annamary27 tak drzim prsty, aby to tentokrat dopadlo lepsie 😉

annamary27
13. okt 2010

@smejko dakujem 🙂

lilinka81
13. okt 2010

@balinka to vazne 😲 ...a myslis ze v inom CAR-e by ti ich vlozili???

balinka
13. okt 2010

@lilinka81 ahoj.tak mi to hovorila ta babulka,ze tam urobila bordel.jej to vlozili,tak asi sa to da 😲

lilinka81
13. okt 2010

@balinka vyskusam sa na to opytat cez net dr.,Krajkovica,on je tusim z Heliosu a dam vediet 😕

balinka
13. okt 2010

@lilinka81 ok skus,som zvedava co ti povie,ale podla zakona je to mozne 😉

lilinka81
13. okt 2010

@balinka uz som pisala 😉 ,...ten dr. je inak vraj super,tak uvidim co mi odpise

balinka
13. okt 2010

@lilinka81 supeeeeeeeer 🙂 cakam 😉 a v ktorom CAR robi?

lilinka81
13. okt 2010

@balinka on je v HELIOS-e,uz davnejsie som citala tie fora kde odpoveda a dozvedela som sa tam vselijake zaujimave veci a odpoveda aj na hovadiny a nevybera si ze na co odpovie a na co nie 🙂 ,..inak kamoska k nemu chodi do CAR-u a je spokojna,ze vsetci su tam mili vzdy 😲

yeliel
13. okt 2010

@annamary27 sak vies,,,ze ja som take certidlo 😀 😀 😀 😀
ja sa ale certim len nato co sa mi nepaci...nedokazem to nechat v sebe...co uz somnou 😀
a ty mas dnes konzultaciu tak vela stastia 😉
ja som mala vcera hroznu migrenu a celu noc som pregrckala ☹ este aj teraz mi je blbo..tak dufam,ze ti moje bublinky to velmi nepocitovali 😕

balinka
13. okt 2010

@lilinka81 tak by to malo byt 😲 len skoda,ze v GF,neodpovedaju na otazky a tvaria sa aj,ze mi ich otravujeme 😉 o sest dni mam mat mrchu 😠 ale ja verim,ze uz nedojde a ja som tehu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

yeliel
13. okt 2010

@balinka cao cica... 😀 nemozes mat na vsetko odpovede to by si bola potom velmi mudra 😉 😀 😀 😀 😀 😀

lilinka81
13. okt 2010

@balinka vidim ze aj VY sa snazite 😉 ,..ja kazdy mesiac cakam ze uz nepride a ze som tehu 😲 ,...niekedy som si robila aj niekolko x do mesiaca testy,lebo chodim dost cvicit a tak som sa bala ze co ked som a zasa sa zoderem v posilke 😝 ,....a ked som bola tak som to nevedela (a to som mrchu cakala,lebo som mala zacat s KET-om 🙂 )a furikovala som na zahrade,bola som vo fitku 2,5 h. a aj na korculach az v rusovciach a nic nevadilo....teraz uz len cakaaaam a som prekvapena ked ta mrcha pride 😠

lilinka81
13. okt 2010

@balinka a prajem ti aby si bola tehu,ved je to krasne otehotniet prirodzene a spominas ze kedy to asi bolo 😵 😵 😵 a nie ze ved vtedy v tom kumbaly v GF 😠

lilinka81
13. okt 2010

@yeliel sak prave ,..kto by to potom s nami vydrzal ,keby sme vsetko vedeli 😀 😀 😀

balinka
13. okt 2010

@yeliel ahoj 😉 no ved to 😲 oni vedia co robia a hotovo 😠

balinka
13. okt 2010

@lilinka81 hej snazime 😉 len moj muz je mimo,tak ja furt volam prid domov teraz 😉 😉 😉 verim tomu,ze raz to pride a budem bojovat az do uspesneho konca 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre