Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubka0506
24. feb 2010

túzimpobabatku máš pravdu aj u mna to bolo s tou kontrastnou látkou skoro podobne a po dvoch rokoch som musela absolvovat laparku,pri ktorej mi vajcovody odstránili oba... ☹
...inak ešte som vám chcela povedat že som bola na tej pošte sa stažovat a povedali mi že to sa stáva...ale už mám papiere odfaxované v GF, volali mi odtial že to nieje všetko a potom už to bolo v poriadku....tak aspon mám dušu na mieste.
...ešte som vám chcela povedat že na genetike sa poponáhlali už mám výsledky ani nie po mesiaci doma,z výsledkov som vol 😀 ...ale podla všetkého by to malo byt v poriadku,nieje mi však jasné prečo to už prišlo ked povedali že do dvoch mesiacov... 😒

zuzuj
24. feb 2010

tuzimpobabatku: neviem ci sa jedna o IVF ale tusim prvykrat pri nejakom s tych zakrokov platis bud nic alebo ti cast poistovna hradi.., az opakovane hradis.....ale to bolo tiez este na konci 2008 ked sme to riesili...

lubka0506
24. feb 2010

tužimpobabatku to je možné?...akosi sa mi tomu nechce verit,čo som čítala tak sú to riadne pálky...ja to mám do Blavy daleko tak tam skusíme raz a ak sa nepoštastí skúsime inde... 😵

tuzimpobabatku
24. feb 2010

zuzuj: v mojom prípade to opakovať nie je nutné. Nemám ani jeden zrast, žiadnu cystu, iba tie nepriechodné vajcovody. Pravdupovediac, po laparo mám 1 rez v pupku, ale to sa nedá opísať, to je úplne v podode, dobre som si pospinkala 🙂 aj som sa jedovala, že ma zobudili, lebo som bola strašne ospalá, pretože noc pred operáciou som zo stresu nazažmúrila oči ani na minutku 😀

tuzimpobabatku
24. feb 2010

lubka0506: moc tomu ani ja neverím, ale dnes som volala do poisťovne a dostala som info, že to všetko záleží od diagnozy pacientky. Ta som zvedavá. Ale neverím tomu moc teda

tuzimpobabatku
24. feb 2010

lubka0506: na poštu sa riadne aj ja hnevám. Okrem nepríjemných žien čo tam sedia, aspon v našom meste, robia aj takéto kiksy z doručením. Ale vypýtať za doporučené listy si vedia riadne. Aby list stál 1.20 eur je trochu veľa nie??

tuzimpobabatku
24. feb 2010

zuzuj a lubka: baby,niektorým babám sa IVF nepodarí na prvý šup. Koli čomu je to tak? Je to kôli cystám, zrastom, alebo???? Pýtali ste sa na to lekára?

lubka0506
24. feb 2010

moja zlatá to bolo poslané doporučene a prvou triedou...neviem či sa to dá ešte lepšie poslat? a aby sú na tých úradoch protivné,teda aspon tie čo sedia v kancloch.
...pani na infolinke bola velmi milá a ochotná,narozdiel tej s ktorou som sa rozprávala 😒
...vieš myslím že tie injekcie a to okolo toho budeme cvakat tak ako to tu opisovali baby...no ale čo by sme kvoli bábatku neurobili?

tuzimpobabatku
24. feb 2010

lubka0506: no jasné, kôli bábatku určite. Strašne túžim mať bábo s mužom ktorého miľujem. Dúfam, že mňa a každú z nas boh vysliší a dopraje nám bábenká 🙂

lubka0506
24. feb 2010

nie nepýtala som sa na to lekára,lebo cystu som už mala...raz mi ju vybrali a dvakrát praskla a vzrastov mi vybral asi dost ked povedal ze si nemyslel že to bude také zlé... ☹ ale myslím si že to nie kvoli tomu? ja neviem možno nám to niekto vysvetlí... 😒

tuzimpobabatku
24. feb 2010

v pondelok tam idem, tak ti potom dám info. Na prvom sedení mi lekár po preštudovaní môjho profilu naznačil, že v mojom prípade by to nemalo byť problém. Ale netreba to prekríknuť, iba dúfať, že to možno vyjde

lubka0506
24. feb 2010

ano...pošli info 😉 drž sa a tfuj,tfuj ,tfuj... 😉 😉 😉

luko
24. feb 2010

Túžim:ja myslím ze vklad ak bude vsetko OK bude koncom bud.tyzdna alebo začiatkom toho ďalšieho najneskôr
inak dnes mi dali zabrať tie dve injekcie Gonal pero je najlepsie

tuzimpobabatku
24. feb 2010

lubka0506: tuším sme obe začiatočníčky 🙂 ...dúfam,že v pondelok mi už spraví harmonogram

lubka0506
24. feb 2010

luko...aj tebe držím prsty...tfuj tfuj tfuj 😉 drž sa

tuzimpobabatku
24. feb 2010

luko: ani nehovor, už teraz mám z tých injekcii mindráky. Treba si ich dávať pichať večer, alebo aj v priebehu dňa hocikedy?? 😒

lubka0506
24. feb 2010

tužim tak ty si o skok vpredu,u mna sa to tahá...ved som hovorila že sa neviem dočkat,vždy do toho niečo príde...

tuzimpobabatku
24. feb 2010

lubka: práveže som bola prekvapená, aký rýchly priebeh to má...asi po cca 2 týždňoch mi volali, že mám žiadosť schválenú a to sme už s priatelom mali spravený spermiogram ráno a poobede sme už vedeli výsledky

lubka0506
24. feb 2010

tužim...IP

majaja75
24. feb 2010

tuzimpobabatku..inj si máš pichať v pravidelnu dobu, nie hocikedy, dokonca dnes sa ma dokiv centre pýtala že kedy si ich pichám a zapísala si to do karty. Neboj nie je to také hrozné...už som ti o tom písala, ja pichám od 29.1, ale dufám že teraz cez víkend by som už mohla ísť na OPU, najneskôr v pondelok

lubka0506
24. feb 2010

majuš drž sa 😉

zuzuj
24. feb 2010

tuzim: neviem preco sa to pri IVF nie vzdy podari, ja osobne si myslim, ze je to ako so spontannym pocatim...proste ak pan Boh da..., babatko je dar... a moji znamy otehotnali po 5 rokoch a my po 3 rokoch spontanne ...takze jednoducho si myslim, ze faktorov je hrozne vela...lebo mozno sme uz boli aj tehotni predtym, ale odislo to s menzesom...lebo sa neuchytilo dobre resp. zla geneticka info a pod. , slabsie spermie v tom case neprerazia, vajicko je tvrdohlave 😀 Tiez je to tazsie pocas IVF lebo je to neprirodzene a tym je ženin organizmus v strese, a to je tiez podstatny faktor, najma asi ten prvy krat...

majaja75
24. feb 2010

lubka..ďakujem

lubka0506
24. feb 2010

budem na teba mysliet! 😉

majaja75
24. feb 2010

lubka..tak to budem potrebovať, hlavne veľa toho šťastia....

lubka0506
24. feb 2010

zuzuj má pravdu,ovplyvnuje to velmi vela faktorov,ved ked len na genetike čo sa všeličo pýtali...je to aj genetika aj zdr.stav a aj tým že ked boh dá...aj to bude. 😉
...majaja neboj bude to dobré... 😉

tuzimpobabatku
24. feb 2010

nebojte sa kočky, všetky sa raz dočkáme vytúženého bábenka 🙂 babenky, idem off, na HBO o ôsmej dávajú kráásny film. Pekný večer všetkým, papa 😉

luko
24. feb 2010

tuzim...pichanie do brucha je pohoda...len ked uz pichas troje..tak to uz troška da zabrat ale nie je to bolestive...len taka vcielka..a obcas to pichnem tak fajn ze ani necitim 😉
Predčítača si idem nahrat ...lebo muz isto bude kukat sport 😒

tuzimpobabatku
24. feb 2010

luko: no pekne heh....ach tí muži 😉 papušky

luko
24. feb 2010

lubka: dik 😉
ja picham medzi 17:00 - 18:00

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre