Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

wewulka
3. máj 2011

@pici Som zvedava co vam navrhnu zajtra dalej

pici
3. máj 2011

@wewulka super... teda myslim ze super ze sme aspon pod kontrolou... aj ja som zvedava co povedia zajtra... mam tu kamosku zo skotska tak tu moc nie som...

wewulka
3. máj 2011

@pici jasné venuj sa kamoške 🙂 a zajtra daj vedieť ako budeš ďalej pokračovať

pici
3. máj 2011

@wewulka jasne ze dam....

miskab
3. máj 2011

@tinasc ides prvy krat na IVF ? tak ty uz pichas diphereline, a potom mas fostimon? jaaaj ja sa tak bojim toho pichania,uz sa mi to blizi, ale na prvu injekciu pojdem k svojmu gynacovi teda sestricke nech mi to ukaze. 😒 No na 2 az 4 den mi povedali ze mam prist na kontrolu lepsie je prist 4-ty den? Ale to ja uz mam pomalicky konec menzesu mne niekedy trva 4 dni niekedy 6 dni.

tinasc
3. máj 2011

@wewulka tak dúfam, že všetko bude v pohode a nastimuluješ krásne vajká 🙂

tinasc
3. máj 2011

@miskab hej je to moje prvé... ja pichám zatiaľ diphereline a mrcha nikde 😠 ... to pomaly druhú krabicu vyberiem kým mi príde 😉 neboj sa pichania však si môžeš prečítať, ako som sa ja bála a dievčatá ma povzbudzovali na prvú som bola v centre mi to ukázali a povedala som si, že nemôžem tam každý deň chodiť a cez víkendy čo? takže som to vyskúšala a bolo to... niekedy to ani necítim, niekedy ma to štipne... mne tiež povedali 2 až 4 DC a doktor povedal, že lepšie na 4 deň, keď sa menej krváca... ale mne to určite nevyjde, tak ako chcem... a potom mám fostimon...

elise
3. máj 2011

@tinasc 11 dni mi meškala mrcha

tinasc
3. máj 2011

@elise jáááj ani nehovor... však vo štvrtok idem na predoperačné... teraz presne neviem ako staré majú byť, či dva alebo tri týždne... tebe tie predoperačné platia, alebo musíš ísť znovu? a čo ti na to povedali v centre?

elise
3. máj 2011

babulky tak ja idem až vo štvrtok to je 3DC
@wewulka držím palčeky aby bolo čo najviac schopných vajek a embrijok 😉
ja som si posunula čas pichania z pol 9 na ráno na 8, švagriná je sestrička a pozná ten dipherline hovorila že je to hormon a je dobre si to pichnuť skôr ako neskôr.

wewulka
3. máj 2011

@tinasc tak v to dúfam aj ja 🙂

wewulka
3. máj 2011

@elise dakujem, a to sa možno vo štvrtok stretneme ja idem tiež na kontrolu 🙂

wewulka
3. máj 2011

@tinasc predoperacne nemaju byt starsie ako 3 tyzdne, ja budem mat 3 tyzdne vo stvrtok, ked som sa pytala doktorky ci si mam vybavit nove, povedala,ze nie. Ale ty to urcite stihnes neboj. Inak niektore spominali, ze im mrcha prisla aj skor, ked zacali pichat, moja si tiez urobila podla seba a prisla normalne ako chodi obvykle.

tinasc
3. máj 2011

@wewulka teraz vo štvrtok? a opu budeš mať kedy?

wewulka
3. máj 2011

@tinasc hej teraz vo stvrtok, este neviem kedy ma caka OPU, uvidim co mi povedia na kontrole

tinasc
3. máj 2011

@wewulka ale je dobre,že si nemusíš vybavovať nové, že im nevadia aj staršie... 😉

elise
3. máj 2011

@tinasc mali by byť výsledky platne 3 týždne, interne platí 2 mesiace ale vychádza z krvných testov tak neviem spýtam sa v centre, inak krvná skupina by mala platí aj výsledok HIV-negatívny toto sa nemení iba krvný obraz asi budem musieť dať čerstný a moč tak uvidím.

tinasc
3. máj 2011

@elise mne povedali že krvnú skupinu a HIV mi nemusia robiť... ja som bola na predoperačnom nedávno... kvôli laparke...

wewulka
3. máj 2011

@tinasc aj mam krvnu skupinu z laparky, lebo mi povedali, ze teraz mi ju uz robit nebudu, ale hiv mi spravili aj teraz

tinasc
3. máj 2011

@wewulka no však uvidím, čo povie internista 🙂

elise
4. máj 2011

@pici držkaj sa dnes a dačo s dokym vymyslite aby sa bábenko už konečne podarilo🙂
ja idem do centra zajtra ráno 😉

pici
4. máj 2011

@elise jasne vecer dam vediet :D

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskab
4. máj 2011

@tinasc aj ja pojdem na prvu sestricke nech mi to ukaze teda mamine lebo ja a injekcie no to je hroza.... 😀 a pichas si to s oranzovymi ihlami? aj ja mam fostimon..kedy ty vychadza asi tak odber vajok?

miskab
4. máj 2011

@tinasc a predoperacne testy a testy na hiv .... to si si uz dala robit? Ci uz si to mam zacat vybavovat alebo este mam cas ?

ivka3901
4. máj 2011

@lea20 ahoj.chcem sa spýtať to vám v centre navrhli sami?to iui?a tá azoospermia u manžela znamená,že má málo a málo pohyblivé,lebo to má aj moj manžel a nám to vobec v centre nenavrhli.

misi76
4. máj 2011

@ivka3901 azoospermia znamená, že chlap nemá vôbec spermie. A môj ju má.

ivka3901
4. máj 2011

@misi76 ahá,lebo moj mažel má málo a málo pohyblivé,ale zakaždým nejakú spermijku našli a oplodnili. 🙂 inak ako sa cítiš moja?já už chodím do práce a je super aspom sa trošku odreagujem a drahý sa teraz venuje hokeju a chodí do blavy na zápasy tak ten sa odreaguje tam.dáme si aspom na rok pauzu a možno na budúci rok na jar skúsime,ale neni sme pevne rozhodnutý bojíme sa už dalšieho sklamania a naplakali sme sa už dosť

misi76
4. máj 2011

@ivka3901 cítim sa unavená, ráno som o 5 h. hore a večer o 19,30 h. už chrním pred telkou a cez deň už ani nehovorím ako sa mi chce spať. Aj to tehotenstvo a aj ten Utrogestan robia svoje. A nechutí mi jesť a je mi stále zle. No teším sa do 14tt, to ma v tedy nevoľnosť prešla, dúfam, že teraz to bude min. tiež tak.

miskab
4. máj 2011

@ivka3901 Ahoj mozem sa spytat ? ty uz si po IVF a nezadarilo sa? Moj partner ma to iste , ja som zatial v poriadku podla vysledkov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre