Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
6. máj 2009

Topercerovej teda ja nejdem nema ziadnu uspesnost

lyndus
6. máj 2009

mno takze mozes byt tehula...a nemuselo to byt kvoli tomu...tak zavolaj svojej dokine co s tym, mozno ti bude vediet poradit...viem ze u hermana davaju aj Duphaston, mozno by ti to pomohlo...

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus vies povie mi ze mam pockat na krv a to aj v splne mi povedia

lyndus
6. máj 2009

mno kamoska ma od nej dcerku tak neviem 🙂

ixi
autor
6. máj 2009

mozem aj nemusim minule som spinila a nebola som

lyndus
6. máj 2009

jooooooooooooooj ma rozculuje ten ich pristup ☹ hrozne

ixi
autor
6. máj 2009

nehovorim ze sa jej nic nedari ale vela od nej odchadzaju myslim ze aj dafy tam chodila

lyndus
6. máj 2009

mno ved jasne, bud alebo...jooooooooooooooooooooooooooj moja, neviem, co by som ti poradila ☹

ixi
autor
6. máj 2009

myslim ze ked ideme na krv mali by sme sa ist pytat osobne na vysledky ku dokimu aby sme mohli riesit co treba ze ak je to pozit tak nech vysvetli ....a ak nie tak tiez treba k tomu daco povedat a co dalej co je lepsie...lenze kazdy to ma...

ixi
autor
6. máj 2009

uz sa to opakuje treti krat tak myslim ze to nieje normalka

ixi
autor
6. máj 2009

aspon som sa vykecala

lyndus
6. máj 2009

mno ved to...normalne sa nanut na pohovor, nech prekonzultujete co dalej, sak to vazne nieje normalne ☹

jaanulienka
6. máj 2009

Ahojte bambulky🙂

ixi
autor
6. máj 2009

ved ja som len clovek skadial mam vediet preco je to tak?

ixi
autor
6. máj 2009

ahoj janulienka

ixi
autor
6. máj 2009

ako sa mas?

jaanulienka
6. máj 2009

ahoj ixi - tak ja som prave spapala estrimax a potom citala letak a v nom sa pise ze sa nesmie uzivat v tehotenstve tak preco ho budem aj po prenose jest? Nevies nahodou

jaanulienka
6. máj 2009

a inak sa mam celkokm fajn len to brucho nie a nie prestat boliet ale je to lepsie ako vcera 🙂

lyndus
6. máj 2009

jaanulienka estrimax sa berie len kym sa nepotvrdi akcia srdiecka...po transfere chyba estrogen, ktory normalne produkuju vajecniky a potom neskor placenta, tak sa musi davat takto 🙂 nebojaj, je to v poriadku

deny3
6. máj 2009

díky lyndus, ja jej meno furt zabudnem.
neviem ixi odkiaľ máš, že má blbú spešnosť, to by si sa najprv mala jej rovno opýtať, ja som sa Hredzáka opýtala pri vstupnom pohovore, ako sa mu darí, jasné pochválil sa , neviem, či je riešenie sa s ním pohádať, budeš ho možno ešte potrebovať, len choď na tú rastislavku, aspoň po laparoskopiu, nemáš čo stratiť.
a čo vlastne riešime,máš už výsledky krvy?

lyndus
6. máj 2009

deny este nema, ale zacal spinit ☹

ixi
autor
6. máj 2009

janulienka estrimax bereme kazda a bere sa az do 12 tt do vtedy sa vraj moze 😉
mna tak bolelo po opu brucho ze som sa az zvijala respektivne vajecniky ono ti za kazde vajicko prepichnu vajecnik

deny3
6. máj 2009

inak Estrimax je pekné svinstvo, ja som mala po ňom hrozné pečeňové testy a už týždeň po vysadení to bolo skoro OK.

ixi
autor
6. máj 2009

deny ja som to tu citala dakde na konovy pockam na krv a potom budem riesit markizu 😀 😀 😀

ixi
autor
6. máj 2009

tak to vsetky tie hormony....

deny3
6. máj 2009

jasné, keď musíš mať toľko vajíčok 😀

ixi
autor
6. máj 2009

dievcata idem kus von lebo sa zosalim....

ixi
autor
6. máj 2009

a dakujem ze ste ma vypoculi...

lyndus
6. máj 2009

ja radsej pribalove letaky necitam, beriem to tak ze on je doktor a hadam vie, co robi... snad 😀

deny3
6. máj 2009

konečne normálen slovo, počkáš na krv a riešiš, buď tehotenstvo alebo ... sú viacej možnosti. A JOJ nezavoláš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre