Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
13. máj 2009

inac vcera som nad tym vsetkym vecer uvazovala, jak to tu jajka pisala, to vazne radsej neotehotniet po transfere jak si toto preskakat, je to hrozne 😢 dohovaram kazdy den fazulke, aby sa drzala zubami nechtami, snad to pomoze...je mi takych veci strasne luto, podla mna by si takym niecim ziadna zena nemala prejst ☹

jaanulienka
13. máj 2009

nech uz je nedela lebo mozno len zbytocne stresujem a vsetko je ok. Uz som rozmyslala aj nad tym ze ten utros som aj zle davala lebo stale vytiekol a dnes nic ☹ . No uvidime nechame sa prekvapit ak bude tak bude len ma bude mrziet ze som urobila niekde chybu napr. utros.
Vcera som skusila merat BT aj poobede bola 37,5 ale to je asi normalne.

jaanulienka
13. máj 2009

aj ja si to myslim. Radsej nech niesom ako potom potratit. No co uz asi to tak ma byt. Ozaj a pila si fajtru

lyndus
13. máj 2009

ee, ja nejako neviem vobec o tych veciach, ze kajanske korenie, fatra a tak...fatra sa pije naco?

lyndus
13. máj 2009

fatra sa ma kedy pit?

jaanulienka
13. máj 2009

ja tiez neviem ale aj sestricka mi spomina ze mam po transsfere vela pit a naj je fatra

kukulik30
13. máj 2009

jaanulienka, neboj ...priznaky mas pekne a hlavne nemysli na zle veci 😉 a ten utros vytekal aj mne, neboj sa , on sa urcite dostane tam, kde treba, urcite si chybu neurobila, ved vlozit sa inde neda 😀 a B.teplota sa pocas dna zvysuje, takze je to ok, preto nema pocas dna vobec zmysel merat BT,podstatne je rano hned po prebudeni a v rovnaky cas 🙂

kukulik30
13. máj 2009

tes sa na to, ako budes tehulka, teda uz si 😉 😵

jaanulienka
13. máj 2009

kukulik dik za povzbudive pismenka 😀 aspon sa mi ulavilo

jaanulienka
13. máj 2009

ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim aj drobcom to hovoriiiiiiiiiiiiiim ze budu to pekne do obdobia kedy sa mamine nie velmi dobre dari

kukulik30
13. máj 2009

velke mnozstvo tekutin sa ma pit uz pocas stimulky a po transfere, aby sa predyslo hyperstimulacie a Fatra preto, ze obsahuje asi viac soli, ktora viaze vodu...aspon si myslim, ale podstatne su tekutiny aspon 3 litre denne 😉 pretoze pocas hyperstimulacie sa udrzuje v brusnej dutine voda, preto treba vela pit, aby sa dostavala von 🙂 dufam, ze som to dobre pochopila 😅

kukulik30
13. máj 2009

predislo..pardon, taky preklep 😅 😀

jaanulienka
13. máj 2009

pijem pijem a kazdych 5 minut som na WC 😀 a len ma nafukuje. A ozaj aj mliecko mi zachutilo

lyndus
13. máj 2009

kukulik vdaka 🙂 takze teraz uz asik nema moc vyznam pit fatru ze? 🙂 inac jani s tym utrosom si nerob problemy, mne sa 2 dni rano stalo, ze jeden skoro cely zo mna po 2 hodkach vypadol 😕 tak teraz odkladam vecko, nech to vypadne co najneskor 😀

lyndus
13. máj 2009

jani aj caste mozenie j edobry znak...a nafuknuta jak balonik som od zaciatku 🙂

kukulik30
13. máj 2009

lyndus, tekutiny treba pit tak ci tak, ale nemusis fatru, priznaky hyperstimulacie by sa objavili uz skor, takze si bola ta stastna, ktoru hypertimulka nastastie obisla 🙂

jaanulienka
13. máj 2009

baby ste mi urobili dobru naladu 😀 a verim ze vase skusenosti vam napovedaju ze u mna to bude OK

lyndus
13. máj 2009

jasne kukulik, sak pijeme pijeme 🙂 horsie je, ze mi momentalne chuti len kofola 😀 a nastastie zom hyperstimulku nemala, aspon nieco 😀

kukulik30
13. máj 2009

ono, ak uz sa ta hyperstimulka objavi pocas stimulky ci po transfere, po uhniezdeni sa stav este viac zhorsi, je to v podstate aj dobry znak, ze sa to podarilo..ale je to neprijemne 😖 ale co uz nevydrzime pre babo, no nie...najlepsie je ak to cle prebehne bez komplikacii 🙂

jaanulienka
13. máj 2009

ja to WC a nafukovanie pripusujem fatre a tomu ze vela pijem od zacatia stimulkovanie lebo moja denne davka dovtedy bola max. 0,7 l . Teraz sa snazim aspon 2 a trosku

jaanulienka
13. máj 2009

mne teraz strasne chuti mlieko normalne aj liter

kukulik30
13. máj 2009

ja som vravela, ze si nakupim taaaaaaak vela vody a dam si flasee so kazdej miestnosti, nech mi biju do oci 😀 a budem sa nutit pit, aby ma tentokrat obisla...pri 1. IVF som to pitie asi trosa zanedbala 😅

kukulik30
13. máj 2009

no babulky lucim sa s vami, ideme von 🙂 paaaaaaaaaaacko

jaanulienka
13. máj 2009

Pocas roboty som vobec nestihal pit dohanala som to doma. V praci to bol pohar caju od 7.00 do 13.00

jaanulienka
13. máj 2009

kukulik dik a pobyt vonku

jaanulienka
13. máj 2009

a pekny pobyt vonku - oprava

lyndus
13. máj 2009

🙂 veru veru, asik treba vela pit 🙂 kukulik ako mrska, este nedorazila?

jaanulienka
13. máj 2009

joj lyndus ako ti fajne ze uz to mas ako tak za sebou a vies na com si 😀

lyndus
13. máj 2009

jani ved hej, ale som tu akurat minule pisala, ze si trosku vydychnem v 13TT, dovtedy je to na vazkach... sak vies 🙂

jaanulienka
13. máj 2009

Lyndus idem manzelovi trosku pouratovat v skrini nech vidi ze nieco s bambulkami robime mozno aj nejaky kolacik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre